Forum » Myślenice

Volvo król lewego pasa - Zakopianka

  • 22 gru 2022

    Myślałem, że wiocha na drodze to raczej inna marka... niestety widać na Volvo też niektórych stać.
    Sympatyczny kierowca Volvo jechał lewym pasem od Myślenic do Bęczarki nie dając się wyprzedzić. Przy próbach ominięcia prawym pasem... przyśpieszał, a potem hamował gwałtownie.
    Na koniec pozdrowił paluszkiem jak na zdjęciu niżej.

    Śpieszyłem się i nie było czasu, aby złożyć Panu szanownego życzeń Świętecznych...niestety.
    Dlatego korzystając tutaj z tego forum życzę Wesołych Świąt :-), a może będzie okazja się jeszcze zobaczyć i ... uścisnąć dłoń.

    https://files.fm/u/38gg75n2q

    Gdybyś potrzebował lepszego nagrania full HD z całego zachowania to pisz na priv przyjacielu!

    20 3 Cytuj
  • 22 gru 2022

    Wrzuć na YouTube, i nie zamazuj tablic rejestracyjnych, zostanie bohaterem zakopianki

    20 3 Cytuj
  • Janek Sal 22 gru 2022

    i to z Myślenic lub okolic - zawsze myslałem że KTT KWI to najczesciej jadący arogancko kierowcy a tu prosze KMY

    10 3 Cytuj
  • 22 gru 2022
    MVVM napisał/a:

    Wrzuć na YouTube, i nie zamazuj tablic rejestracyjnych, zostanie bohaterem zakopianki

    Jak tak zrobię wywalą mi post... jest tak że on i znajomi poznaja czyje to ;-)

    6 3 Cytuj
  • 22 gru 2022
    marko napisał/a:

    Jak tak zrobię wywalą mi post... jest tak że on i znajomi poznaja czyje to ;-)

    I co z tego ? Publiczność oceni buraka w komentarzach 🙂

    12 1 Cytuj
  • 23 gru 2022

    i po co ten płacz tutaj? Takich Bozia ma lokatorów. Lecąc na łeb na szyje w Kraku na światłach byłbyś 3 auta wcześniej. Warto? Może uratował Cię przed innym przeznaczeniem. Trzeba wyluzować w takich sytuacjach a nie użalać się i to tutaj albo.....kupić sobie w koncu auto z silnikiem to by prawym poszło :-)

    4 17 Cytuj
  • 23 gru 2022
    Vivaldi napisał/a:

    i po co ten płacz tutaj? Takich Bozia ma lokatorów. Lecąc na łeb na szyje w Kraku na światłach byłbyś 3 auta wcześniej. Warto? Może uratował Cię przed innym przeznaczeniem. Trzeba wyluzować w takich sytuacjach a nie użalać się i to tutaj albo.....kupić sobie w koncu auto z silnikiem to by prawym poszło :-)

    Czy ja płacze? Ja tylko życzenia składam serdeczne. Czuję że jeszcze Pana spotkam kiedyś. A Ty sam wyluzuj z tymi radami. Mam koni wystarczająco ...miejsca brakło ;-) a potem zjechał. Nie łeb na szyję tylko d...oktor lewym jedzie bo za kilka km skręcał będzie. Ale spoko doceniam babcine rady- dzięki!

    17 3 Cytuj
  • 24 gru 2022

    To uważaj, bo w tych czasach podziału na patriotów i kolaborantów; nauczycieli i krnąbrnych obywateli, możesz spotkać wychowawcę.

    Jechałem w korku z autostrady Księcia Józefa docelowo na ul Prusa.
    Przede mną golf który ruszał gdy przed nim była luka 500 m. W pewnym momencie wyprzedziłem go. Dojechałem do Prusa. Parkuję a tu ktoś puka w szybę. Zamki były jeszcze zablokowane, szyby nie otworzyłem. Dalej puka nerwowo właśnie ten którego wyprzedziłem, bym otworzył. Przytrzymałem go, a ten krzyknął że nie lubi takich ch. jów co tak jeżdżą i odpuścił.
    By mi to powiedzieć jechał za mną aż mnie dogonił.

    W USA taki ma przy sobie broń, i jak krzywo na niego spojrzysz, możesz nie żyć.

    7 1 Cytuj
  • 24 gru 2022
    Prawicowiec napisał/a:

    W USA taki ma przy sobie broń, i jak krzywo na niego spojrzysz, możesz nie żyć.

    To mnie zastanawia... Jakby w Polsce była broń legalna... byłoby nas pewnie 50% :-))))

    Z drugiej strony... nie można całe życie się bać i żyć w strachu. Toż bez sensu i karmi idiotów.

    4 Cytuj
  • 24 gru 2022
    marko napisał/a:

    Z drugiej strony... nie można całe życie się bać i żyć w strachu. Toż bez sensu i karmi idiotów.

    Postawa godna polecenia i naśladowania.

    2 1 Cytuj
  • 26 gru 2022
    marko napisał/a:

    Czy ja płacze? Ja tylko życzenia składam serdeczne. Czuję że jeszcze Pana spotkam kiedyś. A Ty sam wyluzuj z tymi radami. Mam koni wystarczająco ...miejsca brakło ;-) a potem zjechał. Nie łeb na szyję tylko d...oktor lewym jedzie bo za kilka km skręcał będzie. Ale spoko doceniam babcine rady- dzięki!

    ani nie mam volvo ani nim nie jechałem ale śmieszy mnie taki internetowy płacz :-) z resztą opowieści już ruszyły wyżej :-))) wszak to właśnie My Polacy najlepiej jeździmy autami i najbardziej znamy się na trenowaniu piłkarzy XD nieeee nooo masakra jakaś wrócić do domu i naklepać post jak ktoś na zakopiance się nie spieszył gdy ktoś się spieszył. Kolejny krok to będzie kamerka z tyłu, kamerka z przodu (zaraz koło różańca na lusterku) i kolejny płacz na milicję ......szok i niedowierzanie. Mamy pogłaskać, poklepać po ramieniu czy z emaptią wczuć w rolę krzywdy na tym lewym pasie? :-D

    9 Cytuj
  • 26 gru 2022

    Vivaldi co Ty pierniczysz, nie wiesz do czego służy lewy pas, po co usprawiedliwiasz pajaca w Volvo.

    7 Cytuj
  • 26 gru 2022

    Vivaldi... myślałem, żeś inteligentny... a tu widzę nie zrozumiałeś celu tego postu ;-). Walisz kulą w płot, ale jak tak lubisz... wal dalej

    5 Cytuj
  • 27 gru 2022

    [cytat=marko] Mógł prawym go wyprzedzić.

    2 Cytuj
  • 29 gru 2022
    cygnus napisał/a:

    Vivaldi co Ty pierniczysz, nie wiesz do czego służy lewy pas, po co usprawiedliwiasz pajaca w Volvo.

    nikogo nie usprawiedliwiam bo spotykam to codziennie ale właśnie się czegoś nowego nauczyłem : lewy pas służy do płaczu na forum publicznym XD

    4 Cytuj
  • 29 gru 2022
    ybasiay napisał/a:

    [cytat=marko] Mógł prawym go wyprzedzić.

    mógł ale ..... nie dał sobie rady. Frustracja tak wyryła się w pamięci, że nie popuścił nawet po skończonej jeździe postanowił wylać tutaj wszystko co się nazbierało, a być może przeżywa jeszcze do dzisiaj. To są bolesne porażki zwłaszcza dla słabych (kierowców). Drugi ten z lewego pasa też strażnik wyższości na drodze prawdopodobnie z jakimś złym dotykiem i niedowartościowaniem więc odreagowywał jak na "głowę rodziny" przystało w białym tatowozie.
    Od dzisiaj jestem za obowiązkowym badaniem przez psychologa i to w wersji rozszerzonej przed wręczeniem prawa jazdy bo jeden i drugi z powodu nadpobudliwości, niedowartościowania lub niskiej samooceny nie powinien znaleźć się na drodze a na pewno nie w tej samej chwili i miejscu bo coś co służy do przemieszczania przeistoczyło się w tamtym momencie w broń wycelowaną w drugiego. Dodatkowo jeden z nich wciągnął w to społeczność tutaj nie wiedzieć czego oczekując? Wsparcia, zawstydzenia tego drugiego (chyba nie podziała skoro miał Cię w dupie w tamtym momencie) polowania na czarownice lub publicznego linczu.
    Oddać prawo jazdy, przeprosić że posiadali bo żaden nie nadaje się na kierowcę. Umiejętność prowadzenia auta i posiadanie uprawnień nie czynią jeszcze z nikogo kierowcy! Rywalizacja na zakopiance i omówienie wyniku odcinka specjalnego na forum .... super XD prawdziwa motopasja gratuluje jednemu i drugiemu

    5 Cytuj
  • 29 gru 2022

    Vivaldi...wciągnąłeś się sam... Masz rację...obawiam się... bez psychologa z tego nie wyjdziesz. Dalej nic nie rozumiesz, a mi się nie chce tłumaczyć... bo i tak nie zrozumiesz. Ty chyba tak musisz bo inaczej nie umiesz. Ale cieszę się, że przynajmniej możesz zaistnieć na forum :-)

    Tak trzymaj! - przynajmniej post jest cały czas na pierwszej stronie ;-) - dzięki!

    PS. A Ty ... przypadkiem nie masz Volvo?... może o to chodzi ;-)

    7 Cytuj
  • 2 sty 2023

    Nie mam Volvo i nigdy nie miałem, po prostu bawią mnie płacze publiczne jeleni za kółkiem baaaa nie jeleni ale byków rogaczy spiętych w rywalizacji o króla zakopianki, warto aby były na 1 str przeczytane .... bo jest nad czym zapłakać XD jak na razie porażka tam i porażka tu. Nie szkoda sił? Może lepiej i zdrowiej akceptować nic nieznaczące niepowodzenia, ważniejsze są cele nadrzędne.
    A w temacie : dojechałeś na czas? Spóźniłeś się? Świat się zawalił? Po 10-ciu dniach śmieszny temat, prawda?

    4 Cytuj
  • 2 sty 2023

    I najwżniejsze, że Ci sprawia radość.
    I pościk znowu pozycjonujesz na górę -> większa szansa, że dzbana szlag trafi :-)
    Ale, że Ci się chce... szacun...
    Ale to możesz coś napiszesz o Panu co fucka pokazuje na lewym pasie? Bo jakoś tak skupiasz się na mojej skromnej osobie - nie wiem czy zasługuje na takie owacje do kilka dnie :-)
    Zastanawiam się kiedy się znudzisz...

    4 Cytuj
  • 2 sty 2023

    Wiesz co? Zaczynam mu się nie dziwić ... ;-)

    4 Cytuj
  • 2 sty 2023

    Vivaldi wiesz jaki jest problem z takimi durniami jak ten w Volvo, ano taki, że jak się im za dużo pozwala, to mają się na drodze za bogów, nie trafiają na żaden opór przykład Twoja bierna postawa. Uważaja się za lepszych i stojących ponad prawem.
    Idąc Twoim tokiem postrzegania, to jesteśmy o krok od tego żeby z ofiar robić winnych i nie myślę o tej konkretnej sytuacji, patrzę raczej z szerszej perspektywy.

    3 Cytuj
  • 2 sty 2023

    I proszę jaki ładny krótki post że nie trzeba pivota używać aby go wzrokiem ogarnąć.
    Rozumiem wrócisz do tematu koło piątku...zatem czekam:-)

    3 Cytuj
  • 2 sty 2023

    Nie udało mi się otworzyć filmu więc nie mam jasności całej sytuacji ale jeżeli sytuacja była taka jak piszesz to możesz zgłosić wykroczenie drogowe policji, przesyłać je na skrzynki „stop agresji drogowej” znajdujące się na stronach internetowych komend wojewódzkich. Taki jest prawidłowy sposób postępowania a nie linczować na miasto info. Drifterzy też czuli się bezkarni ale jak dostawali po 5 tyś mandaty i zabieranie dowodów rejestracyjnych to zaczęli uważać na "driftowanie" w miejscach publicznych i już ich nie widać.

    1 Cytuj
  • 2 sty 2023

    Akurat co do tego karania drifterow na pustym parkingu...to mam inne zdanie.

    Ścieżkę znam, ale może bez jaj z takim tematem tam pisać... Gdyby takie rzeczy tam wrzucać ładny śmietnik by był.

    Ja tylko chciałem uzmysłowić przez to forum takim wszystkim dzbanom wystawiającym paluszek...żeby się dwa razy zastanowili jak wiochę robią na drodze.

    4 1 Cytuj

Odpowiedz