Forum » Myślenice

Przedszkole na Zarabiu

  • 25 kwi 2023

    Nie ma Banderozy, jest teraz Przystań Zarabie. Starzy jesteśmy, łzę otrzyjmy.

    4 Cytuj
  • 25 kwi 2023
    Alina Przedział napisał/a:

    Nie ma Banderozy, jest teraz Przystań Zarabie. Starzy jesteśmy, łzę otrzyjmy.

    To samo? czy zmiana całkowita?

    1 Cytuj
  • 25 kwi 2023

    Nie mam pojęcia, mignęło mi tylko na Facebooku, jeszcze tam nie doskakałam, ale sądząc po identyfikacji wizualnej, raczej zmiana całkowita. Eh, wspomnienia, wspomnienia...

    1 Cytuj
  • 25 kwi 2023

    Wracając do tematu:

    Cytat z programu wyborczego kandydata na Burmistrza Myślenic-Jarosława Szlachetki. 2018 rok:
    "Więcej dla rodzin

    Problemem w naszej gminie jest brak wystarczającej ilości miejsc w żłobku oraz gminnych przedszkolach. Dlatego deklaruję budowę nowego przedszkola z funkcją żłobka. Remont obecnego żłobka lub w ogóle jego budowę od podstaw. Modernizację istniejących przedszkoli taka aby powiększyć bazę opiekuńczo-wychowawczą dla najmłodszych."

    21 1 Cytuj
  • 26 kwi 2023
    Obywatel C napisał/a:

    Wracając do tematu:

    Cytat z programu wyborczego kandydata na Burmistrza Myślenic-Jarosława Szlachetki. 2018 rok:
    "Więcej dla rodzin

    Problemem w naszej gminie jest brak wystarczającej ilości miejsc w żłobku oraz gminnych przedszkolach. Dlatego deklaruję budowę nowego przedszkola z funkcją żłobka. Remont obecnego żłobka lub w ogóle jego budowę od podstaw. Modernizację istniejących przedszkoli taka aby powiększyć bazę opiekuńczo-wychowawczą dla najmłodszych."

    Jak to mówią: Wyjątek potwierdza regułę. Więc widocznie dla potwierdzenia obietnicy musiał zrobić ten wyjątek. No i będzie możliwość nowej koncepcji odnośnie działki. Może hasło "więcej dla rodzin" się w niej zmieści. A w jaki sposób, to już koncepcja pokaże.

    19 Cytuj
  • 11 maj 2023

    - szefie, telefon.
    - nie ma mnie.
    - ale to on dzwoni.
    - shit. Dobra, łącz.
    - Cześć, co tam?
    - to ja się pytam, co tam. Co z tą moją działką?
    - nooo walczymy....
    - aha... a jakiś konkret? W czerwcu miała się rozpocząć budowa. Bez tej działki basen się nie zmieści. A dom bez basenu w tych czasach, to sam rozumiesz....
    - nooo nie wyszło, tak jak miało być.
    - czyli jak zwykle....
    - nie no. Tylko trochę. Szukam możliwości. Głowy lecą. Obrzydzamy. Nie ma rekrutacji. Jakoś to się załatwi.
    - no myślę, a jak?
    - mam kilka koncepcji w rękawie.
    - czyli wielowariantowo?
    - tak, tak. Będzie dobrze.
    - tylko się pospiesz, bo nasz czas się kończy.
    - rozumiem.

    24 Cytuj
  • 31 maj 2023

    -.... oddaję głos Panu burmistrzowi.
    - dziękuję panie przewodniczący. Patologię w przedszkolu nr 3 widziałem od początku mojej kadencji. Już w jej pierwszych dniach odwiedziłem to przedszkole i osobiście widziałem jak postać Patologii przechadza się korytarzami. Kazałem jej wtedy wyjść, ale nie chciała. Więc pomyślałem, że zostawię jak jest i wrócę do tematu za kilka lat. Były tam jeszcze dwie inne postaci tj.: Nieudolność i Niekompetencja. Ale one poszły wtedy ze mną i są ze mną do dziś.

    23 Cytuj
  • 9 cze 2023

    Podobno Pan Obajtek kupił przedszkole i działkę obok .

    14 Cytuj
  • 9 cze 2023

    No i co w tym złego??? Działka była do sprzedania, gość akurat miał wolne parę złotych to sobie kupił.... Dziwicie się??? Trzeba było słuchać co się mówiło przed wyborami, no ale burmiś taki piękny był, taki pisowski.....
    A panią dyrektor to powinien jeszcze o współpracę z ruskimi oskarżyć, no ale będzie Komisja to się to nadrobi.....

    21 Cytuj
  • 10 cze 2023
    kris111 napisał/a:

    Podobno Pan Obajtek kupił przedszkole i działkę obok .

    Ale który Pan Obajtek?
    Bo jak ten Pan o którym cała Polska, to właściwy teren we właściwym posiadaniu.
    Niektórzy włodarze by jeszcze dopłacili, żeby to był
    ten Pan Obajtek.
    A tu proszę bardzo, znak firmowy i jeszcze kasa.
    Wolałbym aby właścicielem tej posiadłości został Pan Kaczyński, bo to byłoby chlubą dla miasta i jeszcze droższy znak firmowy, albo przynamniej Pan Morawiecki. Ale oni inwestują na swoim terenie.
    Mógł to przecież przejąć jakiś Marian Banaś.
    Ale dobrze że mamy taką markę, jak Pan Obajtek.

    6 3 Cytuj
  • burzumsquat666@wp.pl 10 cze 2023
    kris111 napisał/a:

    Podobno Pan Obajtek kupił przedszkole i działkę obok .

    Super. Jeśli to prawda, to zamiast przedszkola będzie kolejny dom obajtusa. Zarabie to podobno zagłębie pisiorów. Wybrali sobie burmistrza z PiSu, to mają.

    15 1 Cytuj
  • 10 cze 2023

    Problem polega na tym zapewne , że likwidacja przedszkola a następnie sprzedania była dużo wcześniej ustalona zanim ktokolwiek się o tym dowiedział . Sami Swoi

    17 Cytuj
  • burzumsquat666@wp.pl 10 cze 2023
    kris111 napisał/a:

    Problem polega na tym zapewne , że likwidacja przedszkola a następnie sprzedania była dużo wcześniej ustalona zanim ktokolwiek się o tym dowiedział . Sami Swoi

    Dobry pomysł na biznes:
    1) przykleić się do populistycznej partii
    2) zostać burmistrzem
    3) rozsprzedać majątek gminy za bezcen
    4) pozwolić na przeoranie miasta sześciopasmową autostradą
    5) w nagrodę przyjąć intratne posady w radach nadzorczych spółek, o których nie ma się zielonego.

    To jest strategia bez żadnego ryzyka. Bo na drugiej szali, leży jedynie marna pensyjka ratownika basenowego, albo kochanie rowów i sprzątanie ulic.

    19 Cytuj
  • 10 cze 2023

    I jeszcze jedno nie bądźcie naiwni , że sprzedaż Lotosu za grosze była również tzw ustawką , gruby szmal jest pewnie gdzieś tam gdzieś tam ….

    16 Cytuj
  • 10 cze 2023

    Ta władza jest przekonana , że będzie trwać wiecznie

    17 Cytuj
  • 11 cze 2023
    kris111 napisał/a:

    Problem polega na tym zapewne , że likwidacja przedszkola a następnie sprzedania była dużo wcześniej ustalona zanim ktokolwiek się o tym dowiedział . Sami Swoi

    Sorry błąd , powinno być : sprzedaż przed likwidacją

    8 Cytuj
  • 24 sie 2023

    Cytat:
    "Myślenice 21.08.2023r.
    Informacja
    P. O. Dyrektor Przedszkola Samorządowego nr 3
    w Myślenicach informuje,
    iż w roku szkolnym 2023/2024
    przedszkole będzie czynne w godz. od 8.00 do13.00
    Forma wyżywienia: catering."

    Wie ktoś dlaczego nie do 16.00 ??

    9 Cytuj
  • 24 sie 2023

    Bo sobie nasz burmiś kochany postanowił, że go zamknie, bo mu działeczka potrzebna..... Pytasz jak dziecko jakie naiwne......

    11 1 Cytuj
  • 24 sie 2023
    t-34 napisał/a:

    Bo sobie nasz burmiś kochany postanowił, że go zamknie, bo mu działeczka potrzebna..... Pytasz jak dziecko jakie naiwne......

    Kogo zamknie?

    4 Cytuj
  • 25 sie 2023
    Dyr_Jar napisał/a:

    Kogo zamknie?

    No to przedszkole przyjacielu.....

    7 Cytuj
  • 25 sie 2023

    Przystojny Jaruś zamyka przedszkole na Zarabiu ale dzisiaj po południu otwiera nowy budynek przedszkola w Jaworniku wspólnie z Morawieckim i Czarnkiem. Będzie na pewno foto-relacja.

    10 Cytuj
  • 4 wrz 2023

    W Jaworniku jest impreza. Na lipowej też niedługo będzie impreza. Najpierw stypa po przedszkolu, a potem parapetówka willi tego, któremu Słoneczko sprzeda działkę. Jakby zaśpiewał p. Laskowik: - dzieci nie ma, działka wolna, oj będzie bal, oj będzie bal... i Sanah- szampan leję się.... Oj trafił się nam burmiś.... jak plaga jakaś.

    12 Cytuj

Odpowiedz