Forum » Myślenice

Królowie parkowania Myślenice

  • 16 lut 2023

    Witam serdecznie wszystkich !
    Zadanie za 100 punktów dla kierowcy Skody 16.02.2023 r. Ul. Pardyaka godz. 14:21 .
    -> idziesz z dzieckiem albo tak jak ja z dwoma ,albo jak inna Pani z dwoma i z wózkiem. A na chodniku stoi twoja bryka.
    Którą drogę wybierzesz ?
    1. Po lewej stronie po błocie i kupach psa ?
    Czy 2. Po ulicy ?

    15 2 Cytuj
  • Janek Sal 16 lut 2023

    kiedys załozyłem wpis o parkowaniui w Myślenicach - mało miejsca wiemy ale troche kultury i rozsądku. Szłas z dziećmi ktos zostawił samochód niepoprawnie , pewnie bedzie sie tłumaczył że tylko na chwile . ale popatrzcie sami co sie dzieje pod marketami . Są miejsca wyznaczone a postój odbywa sie na srodku linii , 1,5 m od samochodu bo niedajboże obije mi drzwi .
    Kultura wymaga by postarac sie ułatwć innemu . A my ciągle lata za afryką

    9 Cytuj
  • Janek Sal 28 mar 2023

    Znowu podpatrzone na ul Kazimierza Wlk. w Myślenicach . naprzeciw żabki

    Moze sie czepiam - ale ile moze stac pojazd w jednym miejscu - pewnie bez ograniczenia jesli nie zagraza .
    Wiec stoi pojazd juz ok roku zielony chyba peugeot lub citroen i stoi juz z rok bez ruchu , połowa pojazdu na jezdni natomiast druga połowa na chodniku .
    Dzis widziałem kobiete z wózkiem wiozła blizniaki wiec wozek szerszy ,Musiała przejsc jezdnią bo chodnikiem sie nie dało . Jeśli jest własciciel na tym forum to moze na przeciwko spory plac nigdy nie wykorzystany do konca ,można stanąć

    10 Cytuj
  • mknp@o2.pl 28 mar 2023

    @jaskokrakow na fb jest profil "mistrzowie parkowania Myślenice", gdzie mieszkańcy wysyłają zdjęcia niepoprawnie zaparkowanych samochodów, u nas niestety niepoprawne parkowanie to nie jest patologia, to jest standard.

    6 Cytuj

Odpowiedz