Forum » Myślenice

12 baniek, tylko nie płacz proszę, 12 baniek na basen przynoszę..

  • 28 lut 2023

    Miało kosztować 7. Wydają na to 12. Podobno zaciskają pasa. Pewnie naszego pasa. To tylko jedna niecka basenu. Tak się zastanawiam, czy to warte, czy nic bardziej rozwojowego dla miasta by nie można? Taka burza mózgów:) Zapraszam.

    20 3 Cytuj
  • 28 lut 2023

    Mieli chyba 7,5 mln ma ten cel, będą jednak robić trzecią nieckę i zjeżdżalnie? Było otwarcie ofert ? Nie znalazłem info na ten temat

    13 1 Cytuj
  • 28 lut 2023

    Na radzie dzisiaj powiedział osobiście, że podpisują już umowę. Firma wybrana. 12 baniek będzie kosztować.

    13 Cytuj
  • 28 lut 2023

    A jest gdzieś plan tej przebudowy ?

    15 Cytuj
  • 28 lut 2023

    Tego nie mówił, ale nie mówił też o zmianach, więc domyślnie ten projekt będzie, co był od początku. W przyszłym tygodniu mają podpisywać umowę na realizację. Padła nawet nazwa firmy co wygrała. Nie pamiętam niestety.

    9 Cytuj
  • 1 mar 2023

    Ciekawe jak to będzie wyglądać.
    Czy 12 mln to duzo ? Nie wiem 😀
    Wiem, że teraz basen jest zupełnie nieatrakcyjny dla dzieci, a zjeżdżalnie, strefa małych dzieci jest wszedzie tylko nie u nas 😐
    Ogólnie to basen jest całkiem ok, sauny też fajne, szkoda tylko, że większość osób nie wie jak z nich korzystać. Ludzie nie mają podstawowej wiedzy nt. higieny, co widać nawet pod prysznicami.

    13 1 Cytuj
  • 1 mar 2023

    Hmmm 12 banieczek...... Czyli płytki pozłacane a krany również że złota???? No chyba że wyburzą i postawią od nowa, tak po pisowsku....

    12 1 Cytuj
  • 1 mar 2023

    Z którym lokalnym działaczem partii została podpisana umowa na remont ?

    12 Cytuj
  • 2 mar 2023

    Wygrała firma Texom Sp. z o.o. Al. Pokoju 1 31-548 Kraków za 11 999 427.36 zł (nie wygrała jest pierwsza), Gmina miała przeznaczone 7 380 000,00 zł brutto. Przy pierwszym "czytaniu" pierwsze miejsce miała firma Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego KARTEL SA z Jędrzejowa (przypadek? nie sądzę). W gminie robiąc drugi przetarg po tygodniu sądzili że firmy zejdą 5 mln?! i tak Texom zszedł prawie 1 mln, co budzi mój podziw. I jak to czy niecka jest potrzebna czy nie, można polemizować, tak dopłata 5 mln wygląda słabo. Pomijam fakt kosztorysu stworzonego przez Projektanta (gdzie jakieś realia) tak do przetargu na remont żłobka brakował chyba 200 tyś i na to nie było środków?

    11 2 Cytuj
  • 5 mar 2023

    Tak się zastanawiam czy ta 3 niecka basenu serio potrzebna? To już nie ma innych priorytetów? I nie mam tu na myśli złotego pociągu... ;) Ale np. obiecane parkingi, remont ulic, chodników, oświetlenie, dofinansowanie wyposażenia dla szkół, przedszkoli, komunikacja miejska, itd. Gmina niby zadłużona ale 12 melonów się znalazło. Wcześniej 7 było za dużo ale teraz 12 jest w sam raz. Magia. :)

    10 1 Cytuj
  • 5 mar 2023

    Sesja rady miejskiej:
    Ja jako przewodniczący ogłaszam, bo mam takie prawo, że:
    1. Nowych parkingów nie będzie
    2. Remontów ulic nie będzie
    3. Chodników nie będzie
    4. Oświetlenia nie będzie
    5. Dofinansowania szkół nie będzie
    6. Poprawy komunikacji nie będzie

    Kto jest za? Dziękuję. Kto jest przeciw? Nie widzę. Ok, przeszło. Zamykam sesję.

    A teraz, po tej ciężkiej sesji, idziemy się zrelaksowac. Każdy bierze strój i kąpielówki i startujemy. Kto ostatni na basenie ten gapa!

    7 2 Cytuj
  • 6 mar 2023
    Obywatel C napisał/a:

    Sesja rady miejskiej:
    Ja jako przewodniczący ogłaszam, bo mam takie prawo, że:
    1. Nowych parkingów nie będzie
    2. Remontów ulic nie będzie
    3. Chodników nie będzie
    4. Oświetlenia nie będzie
    5. Dofinansowania szkół nie będzie
    6. Poprawy komunikacji nie będzie

    Kto jest za? Dziękuję. Kto jest przeciw? Nie widzę. Ok, przeszło. Zamykam sesję.

    A teraz, po tej ciężkiej sesji, idziemy się zrelaksowac. Każdy bierze strój i kąpielówki i startujemy. Kto ostatni na basenie ten gapa!

    Czyli słodko-gorzka komedia w 6 aktach.

    3 2 Cytuj
  • 8 mar 2023
    t-34 napisał/a:

    Hmmm 12 banieczek...... Czyli płytki pozłacane a krany również że złota???? No chyba że wyburzą i postawią od nowa, tak po pisowsku....

    będzie na to wszystko o ile oddacie dolomit spod dróg..... ;-) to tak w związku z podbudową na budowie bo się zastanawiam czy lepszy prawdziwy, porządny przetarg czy napisać bańkę mniej w przetargu ale nie wypłacić podwykonawcom i kilka firm lokalnie puścić z torbami a koszty pokryjemy my ;-) ....weź się zastanów co piszesz bo ci to cięzko idzie jak w czołgu
    nigdy nie zapomnijmy o czasach budownictwa PO-PSL
    https://www.youtube.com/watch?v=yMnNKjuFT-s

    4 6 Cytuj
  • 8 mar 2023

    Ojojoj Vivaldi coś z siebie wydalił... Oczywiście w stylu " bo za PO to..... "
    No jakoś drogi funkcjonują, hala się nie zawaliła, stadiony funkcjonują, coś się działo... Teraz to by były koncepcje a reszta poszłaby do pisowskich fundacji..... Co do budownictwa w czasach PO i PSL to się zgadzam, nigdy nie zapomnimy , bo oni przynajmniej coś wybudowali.

    9 2 Cytuj
  • 20 mar 2023

    Jeszcze scate park ponad 3 mln zł , obok jest basen letni aż się prosi o remont ale pewnie doprowadzą go gów do degradacji i zasypią a suder następne boiska do siatkówki wybuduje i inne badziewie . Tylko niszczą , przedsiębiorcy z Myślenic nie mają żadnego wsparcia ze strony ,,ratusza" Myślenickiego . Wszystkie remonty zlecenia na Zarabiu i nie tylko to firmy z Limanowej i Nowego Targu ... kolesiostwo i oszustwo . Gdzie wyniki przetargów ...

    6 1 Cytuj
  • 21 mar 2023

    Wydaje się, że rządzący z PiS, nie muszą robić przetargów.
    Ich uczciwość we wskazywaniu wykonawcy jest niepodważalna.
    No cóż - pierwszy sort.

    7 Cytuj
  • Janek Sal 21 mar 2023
    Vivaldi napisał/a:

    będzie na to wszystko o ile oddacie dolomit spod dróg..... ;-) to tak w związku z podbudową na budowie bo się zastanawiam czy lepszy prawdziwy, porządny przetarg czy napisać bańkę mniej w przetargu ale nie wypłacić podwykonawcom i kilka firm lokalnie puścić z torbami a koszty pokryjemy my ;-) ....weź się zastanów co piszesz bo ci to cięzko idzie jak w czołgu
    nigdy nie zapomnijmy o czasach budownictwa PO-PSL
    https://www.youtube.com/watch?v=yMnNKjuFT-s

    mecenas- wykonali trasę łagiewnicką i co albo kto coś zapier....ł ?

    oddany kilka miesięcy i zamykają? przecieki w 40 punktach to może wypunktuj który to taki łasy na jak powiadasz dolomitopis???
    a juz kilka razy zamykali tunel na S7 bo tez podobno ktos coś .....Ł

    6 Cytuj

Odpowiedz