Forum » Myślenice

Poród Myślenice

  • 12 kwi 2023

    Witam, chciałabym zapytać jak wygląda poród w myślenickim szpitalu-chodzi mi o opiekę, znieczulenie, możliwość odwiedzin po porodzie itd. Pozdrawiam

    1 Cytuj
  • 12 kwi 2023

    Jest już taki temat ... rzeka ;-)
    https://forum.miasto-info.pl/myslenice/324,porod-w-myslenickim-szpitalu-i-wszystko-co-z-nim-zwiazane.html

    Ja nie rodziłem w MYS... nie miałem odwagi ;-))) po opowieściach znajomych - ale to było kilka dobrych lat temu.
    Ale niech się wypowiedzą Ci co rodzili...

    5 Cytuj
  • 13 kwi 2023

    Marko, a jest taki szpital na świecie, gdzie mogą rodzić mężczyźni? Rozumiem teraz, ale te kilka dobrych lat temu?

    4 1 Cytuj
  • mknp@o2.pl 13 kwi 2023
    Alina Przedział napisał/a:

    Marko, a jest taki szpital na świecie, gdzie mogą rodzić mężczyźni? Rozumiem teraz, ale te kilka dobrych lat temu?

    No pewnie że tak, ja rodziłem z żoną - poród rodzinny i położna mi powiedziała że miałem swój udział w porodzie i mogę śmiało mówić że rodziłem z żoną :D

    1 2 Cytuj
  • 13 kwi 2023

    Bardziej chodzi mi o to, jak obecnie wyglada tam sytuacja związana z porodem. Kilka lat temu rodziłam w Myślenicach, ale wiadomo pewne kwestie się mogą zmienić..

    1 Cytuj
  • 13 kwi 2023
    Alina Przedział napisał/a:

    Marko, a jest taki szpital na świecie, gdzie mogą rodzić mężczyźni? Rozumiem teraz, ale te kilka dobrych lat temu?

    mknp Ci odpowiedział.

    1 Cytuj
  • 13 kwi 2023
    mariola19911 napisał/a:

    Bardziej chodzi mi o to, jak obecnie wyglada tam sytuacja związana z porodem. Kilka lat temu rodziłam w Myślenicach, ale wiadomo pewne kwestie się mogą zmienić..

    Szczerze... nie sądzę...
    Ale niech się wypowiedzą Ci co mają "świeże doświadczenia"

    2 Cytuj
  • 22 sie 2023

    Hej ludzie a szczególnie kobietki powiedzcie mi coś na temat cc będę miała robione i zupełnie nie wiem co mnie czeka.. czy muszę mieć swoją prywatną polozną? Czy są tam panie na miejscu i pomagają? Czy warto rodzic w Myślenicach Czy bardziej pchać się na Kraków? Tutaj mam swojego lekarza i też robi tu cc i odbiera porody SN.

    1 2 Cytuj

Odpowiedz