Forum » Myślenice

leśne miasteczko

  • 10 maj 2023

    Kojarzy ktoś gdzie powstanie ta inwestycja ? Bo na stronie jest info ,że na granicy Myślenic . Ale gdzie ?

    1 Cytuj
  • 11 maj 2023

    Dokładnie to poniżej cmentarza w Osieczanach. Miejsce ładne, sąsiedztwo ciche i spokojne.

    7 Cytuj
  • 11 maj 2023

    Sam zastanawiałem się nad kupnem tam mieszkania, ale jednak wybrałem Myślenice;) Projekt ciekawy, miejscówka nie jest zła, no i zaszli z ceny 1000 zł/m w stosunku do stycznia.

    2 Cytuj
  • 11 maj 2023
    t-34 napisał/a:

    Dokładnie to poniżej cmentarza w Osieczanach. Miejsce ładne, sąsiedztwo ciche i spokojne.

    Ciche i spokojne bo cmentarz ? Czy mieszkańcy ?

    3 Cytuj
  • 11 maj 2023

    Jedno i drugie....

    4 1 Cytuj
  • 12 maj 2023

    I do tych ponad 130 mieszkań dojazd będzie tylko tą drogą co tam jest? Noo ciekawie się zapowiada, a we Wszystkich Świętych to dopiero będzie zabawa xD Powodzenia z mieszkaniem tam.
    Nie pamiętam już i ciekawa jestem czy to co tam zostało już wybudowane to dom czy też coś z mieszkaniami, jak dom jednorodzinny...ehh to współczuję im serdecznie.

    6 1 Cytuj
  • 12 maj 2023
    Rossellinique napisał/a:

    I do tych ponad 130 mieszkań dojazd będzie tylko tą drogą co tam jest? Noo ciekawie się zapowiada, a we Wszystkich Świętych to dopiero będzie zabawa xD Powodzenia z mieszkaniem tam.
    Nie pamiętam już i ciekawa jestem czy to co tam zostało już wybudowane to dom czy też coś z mieszkaniami, jak dom jednorodzinny...ehh to współczuję im serdecznie.

    To samo będzie przecież w Zawadzie z dojazdem do osiedla.

    10 Cytuj

Odpowiedz