Forum » Myślenice

Absurdy propagandy

  • 1 cze 2023

    Myślenice piękny budynek Sądu Rejonowego, do którego prowadzi 5 wysokich stopni a obok na ogrodzeniu przy budynku wielka tablica informacyjna o
    zapewnieniu dostępu do wymiaru sprawiedliwości dla osób niepełnosprawnych

    10 5 Cytuj
  • mysleniczaninzdziada 1 cze 2023
    czarownica napisał/a:

    Myślenice piękny budynek Sądu Rejonowego, do którego prowadzi 5 wysokich stopni a obok na ogrodzeniu przy budynku wielka tablica informacyjna o
    zapewnieniu dostępu do wymiaru sprawiedliwości dla osób niepełnosprawnych

    przy wejsciu znajduje sie dzwonek, niepelnosprawny wzywa obsluge i pomagaja mu sie dostac na gore. sprawdzone w mojej rodzinie.

    12 Cytuj
  • 1 cze 2023

    Aż tak rzeczywiście faktycznie tak jest zauważyłam

    4 Cytuj
  • 2 cze 2023

    A nie robią teraz jakieś windy czy coś? Bo remonty tam jakieś?

    5 Cytuj
  • 4 cze 2023
    czarownica napisał/a:

    Aż tak rzeczywiście faktycznie tak jest zauważyłam

    hejcik nie wyszedł? Ups..... XD .... ale chwytliwe hasło zostało i kręci się pozycjonowanie "absurdów propagandy" ;-)

    2 11 Cytuj
  • 4 cze 2023
    Vivaldi napisał/a:

    hejcik nie wyszedł? Ups..... XD .... ale chwytliwe hasło zostało i kręci się pozycjonowanie "absurdów propagandy" ;-)

    Ale zaraz... akurat nadawanie na sądy to główne zadanie twoich kochanych rządzących.
    Chyba się pogubiłeś... albo coś straciłęś kontakt z "centralą".

    7 1 Cytuj
  • 5 cze 2023

    Ten marsz to jak dni Myslenic na Jazie.
    Ul Zdrojowa zatkana i tyle. Taki zwykły piknik, jacyś prowincjonalni ludzi, przeklinający, obrażający Pana Kaczyńskiego, to z TVP info.
    Bo „dt Dziennik” , nazywany przez obecne trzymających
    władzę , „Wiadomości”,- nie pokazał protestu.

    Wichrzyciele, sponsorowani przez UE i Rosję, chcą obalić Pana Kaczyńskiego, twórcę panującego narodowego ustroju.

    Wróci jaskokrakow to nam zda relację z pierwszej ręki z marszu w Warszawie.

    6 2 Cytuj
  • 5 cze 2023
    Vivaldi napisał/a:

    hejcik nie wyszedł? Ups..... XD .... ale chwytliwe hasło zostało i kręci się pozycjonowanie "absurdów propagandy" ;-)

    nie,drogi rozmowco.To nie mial byc zaden hejt.I jak zauwazylam to napisalam sprostowanie.Niestety sama tematu nie umiem usunac ,ale NATYCHMIAST prosilam meilowo administratora o usuniecie tematu.Niestety do dzis nie zostal usuniety.
    Tal,ze nie oceniaj mnie.Mozesz sprawdzic-dopytaj,czy zfloszono taki problem.A TY wiecznie weszysz spisek.Niestety wiele jest takich niedostosowanych miejsc.

    4 1 Cytuj
  • 6 cze 2023

    Zadzwonił do mnie wczoraj TAURON. Mamy przed (w domyśle wyborami) dla pana korzystną ofertę.
    Ma pan limit 2000 Kw, ale możemy go panu podnieść do 3000 kw.
    Czy pan ma kartę dużej rodziny? -nie
    Czy pan jest inwalidą?-nie
    A może jest pan jest rolnikiem? no mam hektar ziemi rolnej, a płaci pan podatek rolny?
    Płace, to proszę złożyć wniosek z kopią opłaty tego podatku i panu zwiększymy limit.
    Wysyłam sms linka do tego druku.
    Przeszczęśliwy z dobroci rządowej spółki, wyszukałem podatek, skserowałem i pobieram druk.
    Na druku oświadcz że na tej ziemi używasz tylko prądu dla tego gospodarstwa i nie prowadzisz tam innych prac.
    Oddzwoniłem to przemiłego przedwyborczego Tauron i pytam, czy wystarczy tylko podatek, czy to oświadczenie.
    Oświadczenie też.
    A jak zakreślę, że dla gospodarstwa a pracuję jeszcze poza rolnictwem?
    To po ( w domyśle wyborach) będziemy weryfikować.
    Jeżeli znajdziemy błąd będzie pan musiał zwrócić nienależną zniżkę wraz odsetkami.
    Podarłem wniosek i wrzuciłem do kosza.

    Bo sąsiad który prowadzi firemkę, dostał II transzę pomocy od PFR na utrzymanie miejsc pracy. Jednego pracownika zgłosiło mu biuro podatkowe po terminie i zrobiło korektę, o czym się dowiedział w zeszłym tygodniu od ZUS.
    Weryfikację w PFR przeszedł pozytywnie, pieniądze wpłynęły na 5 osób. Cieszył się jak dziecko.
    Pismo z ZUS, że ta osoba po terminie, mimo że płaci za nią Zuz, jest traktowana jako fikcyjnie zgłoszona, na co zwrócił uwagę FSR, i wobec utrzymania decyzji Zus,
    PFR wystąpi o zwrot całej dotacji, również na pozostałych pracowników w raz z odsetkami.
    Odwołanie od decyzji Zus jest do Sądu Administracyjnego Pracy.

    Tak tym sukinsynom nie ufam, że żadnych dotacji, lizania dupy i oferty na prąd nie przyjmę.
    A ile zużyłem tego prądu teraz, pytam Tauron osobę? (wracam do rozmowy z Tauron)
    A mógłby mi pan podać nr klienta? ( dzwoni do mnie bez nr klienta? czyli lizanie dupy)
    Nie znam na pamięć. Mogę podać PESEL.
    To proszę czekać, jeszcze parę minut........
    Nie zużył pan jeszcze limitu 2 tyś kw,
    A jak zużyję to ile będę płacił?
    Teraz pan płaci wg. taryfy 55 gr, a po zużyciu będzie pan płacił 1.20 zł

    Bardzo serdecznie pani dziękuję. Blokada.

    13 Cytuj
  • 6 cze 2023

    Standard....
    Jak Tobie braknie 1gr w PIT... to kara i nie ma zlituj!

    Za SKOK, wybory kopertowe, respiratory, maseczki, willa plus, sprzedaż Lotosu i tak dalej... jakoś nikt nie może zostać rozliczony.

    Już pisałem wielokrotnie... przerażające.
    I będzie... tylko lepiej...
    Ale jest super bo będzie 800+...

    16 1 Cytuj
  • 7 cze 2023

    Członek rodziny miał w Żeromskim zabieg przegrody nosa.
    Dzisiaj był zarejestrować się na wizytę kontrolną.
    Otrzymał termin na 2 kwietnia 2014.
    Rejestratorka powiedziała mu z okienka z uśmiechem :
    Dobra Zmiana.

    6 2 Cytuj
  • Janek Sal 9 cze 2023

    no cóż - marsz sie odbył 24 godziny bez snu - wyjazd 4,10 z Krakowa przyjazd koło 7 ,Centralna - po marszu wyjazd centralny 20,10 przyjazd 23,40 KRAKÓW.

    BYŁEM DOSYĆ WCZAS WIEC CAŁOSC ORGAQNIZACJI ,NAGŁOŚNIEN ITP WIDZIAŁEM.
    stanąłem przy mównicy i gapie sie na te przygotowania do ....spektaklu .

    godzina 10,15 słychać pieśni maryjne gdzies w oddali - od centrum na plac na rozdrozu idzie marsz - przodem dwóch policjantow na motocyklach , baer, potem ok 40-50 sióstr zakonnych potem gawiedz i niepełnosprawni na wozkach potem pospólstwo , na koncu samochód z głosnikami i wodzirej . konczył ten marsz policyjny radiowóz i karetka pogotowia .

    To pierwszy marsz w tym dniu na Placu na Rozdrozu ,
    Spotykam gostka w stroju na rower z napisem na koszulce NIKISZOWIEC
    Czesc mówie =widze ze jestes ze śląska . On na to wyjechałem wczoraj o 20 i na rano jestem tutaj . Popieram i pożyteczne i zdrowe ,
    Potem sporo ekip z całej ale to naprawde z całej Polski. Pierwszy Radom potem sporo róóżnych ekip również Podkarpacie mmocno sie stawiło . i Poszlismy - nie wspominam o przemówieniach bo to mozna było wysłuchac w tv - wolnych mediach .

    Z ciekawych banerów -

    Lepiej walnąć traktorem w mur , albo w nabrzeze kutrem niz do Gosieskiej isc i czytać kamasutre
    Moc jest z nami . Ja szedłem z Radomiem ale gdy doszlismy koniec jeszcze nie ruszył

    Piekne swieto radosc , szacunek , usmiech - oczywiscie dla sasiada obok - nieważne kogo popierał

    8 1 Cytuj
  • 10 cze 2023

    Można by rzec, że marsz zorganizowały
    zaplute karły reakcji.

    1 4 Cytuj
  • 10 cze 2023
    Prawicowiec napisał/a:

    Można by rzec, że marsz zorganizowały
    zaplute karły reakcji.

    No nie bardzo, bo zaplute karły preferowały zachód a ci zczwartego to raczej ruski motłoch według pisiorów.

    1 1 Cytuj
  • 23 cze 2023

    Obajtek w Radiu Zet powołał się na arabskie przysłowie, że na drzewo bez jabłek, kamieni się nie rzuca.
    Szukałem tych jabłoni w Afryce i nie znalazłem

    1 Cytuj

Odpowiedz