Forum » Myślenice

Co dalej z "Latem na Zarabiu"?

 • 22 cze 2023

  Były szumne zapowiedzi, ładne zdjęcia i wizualizacje, a do dzisiaj nic nie ma... Dlatego chciałbym zapytać dlaczego obok plaży piaszczystej nie powstało "Lato na Zarabiu" w nowej odsłonie?

  Burmistrz w 2020 roku podpisał umowę i co dzisiaj mamy na Zarabiu? Wakacje się zaczynają- basen zamknięty, nowego "Lata na Zarabiu" nie ma tylko parę kajaków przybyło. Jak tak ma wyglądać ta "dobra zmiana" to ja podziękuję za takiego gospodarza.

  https://myslenice.pl/lato-na-zarabiu-w-nowej-odslonie-gmina-myslenice-podpisala-umowe-z-inwestorem,art-1943

  zdjecie

  - Nowy budynek o funkcji gastronomicznej ma powstać pomiędzy ulicą Parkową a plażą piaszczystą, w terenie wyniesionym, najmniej narażonym na podtopienia przez wody powodziowe. Postanowiliśmy, iż nie należy znów inwestować w miejscu regularnie zalewanym przez rzekę Rabę. Jednocześnie uwolnimy atrakcyjny krajobrazowo teren od dotychczasowej, archaicznej zabudowy, otwierając w całości malowniczy fragment doliny Raby powyżej jazu. Przewidywane otwarcie nowego obiektu planowane jest na czerwiec 2022 roku – dodał Mateusz Suder, zastępca burmistrza Miasta i Gminy Myślenice.

  "Lato na Zarabiu w czerwcu 2022 roku zobaczymy w nowej odsłonie. Obok plaży piaszczystej powstanie nowoczesny budynek o funkcji gastronomicznej, a mieszkańcy i turyści będą mieli do dyspozycji restaurację z tarasem widokowym, sanitariaty, piaszczystą plażę czy też publiczne prysznice plażowe."

  https://www.facebook.com/Myslenicka24/videos/lato-na-zarabiu-nowy-projekt/1378355219027280/

  15 Cytuj
 • 22 cze 2023

  Niestety sam piękny burmiś musi wam wystarczyć......

  26 Cytuj
 • 23 cze 2023

  W końcu to Burmistrz koncepcja ;) ale wracając do tematu to taka inwestycja przyciągnęłaby więcej ludzi na Zarabie, szczególnie w średnim wieku i starszych, którzy mogliby usiąść przy stoliku, a nie na leżaku. To miejsce ma potencjał, ale lepiej wysypać piasek i uznać, że jest dobrze.

  18 1 Cytuj
 • 23 cze 2023

  A co naszemu Burmistrzowi się udało poza fotkami na FB?

  18 Cytuj

Odpowiedz