Forum » Myślenice

Czy leci z nami pilot?

  • 12 sie 2023

    Od paru dni forum jest zaatakowane przez boota. Czy jest tu jakiś mod albo admin, który by to posprzątał?

    9 1 Cytuj
  • 13 sie 2023

    Oni tylko reagują i kasują wpisy jak ktoś prawdę napisze o naszej " kochanej inaczej " władzy .

    6 1 Cytuj
  • Pablo 17 sie 2023

    To forum w ogóle jest porażką jeśli chodzi o administrację.

    1. To chyba jedyne forum, na którym musiałem podać swój adres email, a nie dostaję żadnych powiadomień, że ktoś odpowiedział w temacie, który obserwuję.
    2. Admnini tego forum to faktycznie działają tylko jak im nadepniesz na odcisk, albo ewidentnie przywalisz tam gdzie pisze @Korwin
    3. Admini nie wiedzą co to jest moderacja wątków... nikt nawet nie umie tego posprzątać... zwłaszcza jak się ludziska zaczynają hejtem i wyzwiskami obrzucać...
    4. To jedyne forum na którym nie można poprawiać własnych postów, a przecież pomyłki się nawet najlepszym zdarzają...

    Podsumowanie: To forum powinno zostać zamknięte i uruchomione nowe - na nowych zasadach. To co tutaj wisi w lamusowni już dawno nikomu do niczego nie jest potrzebne, a tylko zaśmieca serwer i ogólne (dobre) wrażenie.

    Ale nie wiem czy się doczekamy, bo od wielu wielu lat jest tak samo. :-)

    2 Cytuj
  • 18 sie 2023
    Pablo napisał/a:

    To forum w ogóle jest porażką jeśli chodzi o administrację.

    1. To chyba jedyne forum, na którym musiałem podać swój adres email, a nie dostaję żadnych powiadomień, że ktoś odpowiedział w temacie, który obserwuję.
    2. Admnini tego forum to faktycznie działają tylko jak im nadepniesz na odcisk, albo ewidentnie przywalisz tam gdzie pisze @Korwin
    3. Admini nie wiedzą co to jest moderacja wątków... nikt nawet nie umie tego posprzątać... zwłaszcza jak się ludziska zaczynają hejtem i wyzwiskami obrzucać...
    4. To jedyne forum na którym nie można poprawiać własnych postów, a przecież pomyłki się nawet najlepszym zdarzają...

    Podsumowanie: To forum powinno zostać zamknięte i uruchomione nowe - na nowych zasadach. To co tutaj wisi w lamusowni już dawno nikomu do niczego nie jest potrzebne, a tylko zaśmieca serwer i ogólne (dobre) wrażenie.

    Ale nie wiem czy się doczekamy, bo od wielu wielu lat jest tak samo. :-)

    Czytam, że masz pomysł na forum.
    Do roboty. Zrób go.
    Dobrymi radami jest piekło wybrukowane.

    3 3 Cytuj

Odpowiedz