Forum » Myślenice

Brak kwesty na renowację pomników i nagrobków- co się stało?

  • 1 lis 2023

    Dlaczego w tym roku nie odbyła się kwesta na ratowanie zabytkowych pomników i nagrobków na cmentarzu na Stradomiu?
    Byłem dwa razy: rano i popołudniu i nikogo nie zastałem, zarówno "na starym jak i nowym" cmentarzu przy ul. Niepodległości, a w poprzednich latach można było spotkać lokalnych polityków i znanych Myśleniczan.

    Może Redakcji miasto- info uda się wyjaśnić ten temat chyba, że ktoś wie?

    13 Cytuj
  • 2 lis 2023
    Radosław234 napisał/a:

    Dlaczego w tym roku nie odbyła się kwesta na ratowanie zabytkowych pomników i nagrobków na cmentarzu na Stradomiu?
    Byłem dwa razy: rano i popołudniu i nikogo nie zastałem, zarówno "na starym jak i nowym" cmentarzu przy ul. Niepodległości, a w poprzednich latach można było spotkać lokalnych polityków i znanych Myśleniczan.

    Może Redakcji miasto- info uda się wyjaśnić ten temat chyba, że ktoś wie?

    Około 13-ej kwestowali tzw. urodzeni patrioci w mundurach, ale co to za jedni, to już nie wiem.

    8 1 Cytuj
  • 2 lis 2023
    Radosław234 napisał/a:

    Dlaczego w tym roku nie odbyła się kwesta na ratowanie zabytkowych pomników i nagrobków na cmentarzu na Stradomiu?
    Byłem dwa razy: rano i popołudniu i nikogo nie zastałem, zarówno "na starym jak i nowym" cmentarzu przy ul. Niepodległości, a w poprzednich latach można było spotkać lokalnych polityków i znanych Myśleniczan.

    Może Redakcji miasto- info uda się wyjaśnić ten temat chyba, że ktoś wie?

    Może już wszystkie odnowiono.
    A jednocześnie zestawiam te kwesty
    z 30 mln na remont kamienicy w Rynku
    i by koszt odnowień był proporcjonalny do odnawianej kamienicy, to taka kwesta powinna
    co roku zebrać 1 mln zł.

    8 2 Cytuj
  • 2 lis 2023
    mieszkanka1980 napisał/a:

    Około 13-ej kwestowali tzw. urodzeni patrioci w mundurach, ale co to za jedni, to już nie wiem.

    Narodowców widziałem, ale oni nie zbierali na to o co mi chodzi.

    11 Cytuj
  • 2 lis 2023

    W Dobczycach zebrano 21 tys., a u nas nie da się porozumieć? Czyżby kwestia polityczna zdecydowała w tym roku?

    13 Cytuj

Odpowiedz