Forum » Myślenice

Gdzie na Sylwestra 2011?

  • 14 lis 2011

    W Jasienicy w Agro-Goscincu mają grac górale zapowiada się świetna imprezka i cen do uzgodnienia jak się idzie większą grupą. Byłem tam na weselu jak górale grali jeżeli zagrają tak jak na weselu to warto fajny klimacik a ja kocham góry a w Zakopcu trochę drogo na sylwestra.

    2 Cytuj
  • 14 lis 2011

    Ja jeszcze nie zdecydowałem. Normalnie to w najlepsze w domu są imprezy. Ale w tym roku razem z dziewczyną chcemy zaszaleć i gdzieś się wybrać. Co do wypowiedzi Orła z Myślenic to w tym agro- gościncu organizują konkurs i są darmowe wejściówki wystarczy chyba wejść na ich stronę na facebooku i wpisać chcę nagrodę. Wiem bo linka dostałem od kolegi i sam nawet wpisałem a co możne mi się uda wejść za free. Lubie góralska muzykę a z tego co wiem to dobre jedzenia tam mają.

    3 Cytuj
  • 14 lis 2011

    Jak to dobrze że jest takie forum a ja się zastanawiałem gdzie iść. :D Ja kocham góralską muzykę. Tylko muszę jeszcze swój struj góralski w szafie znaleźć i ciupagę.

    2 Cytuj
  • 20 lis 2011

    A nie wie ktoś, czy będą coś organizować w Black & White??? BO oczywiście nigdzie nic nie pisze???

    1 Cytuj
  • 20 lis 2011

    czy był ktoś na imprezie w Euforii? Myślę o sylwestrze tam ale kosztuje 600zł i nie wiem czy warto tyle kasy wykładać.

    2 Cytuj
  • 20 lis 2011

    a J a chce jak za starych dobrych cz czasów na rynek :))

    1 Cytuj
  • 20 lis 2011

    sorki za pisownie klawiatura szwankuje

    Cytuj
  • 20 lis 2011

    może by tak coś ciekawego zorganizowali :)

    Cytuj
  • 20 lis 2011

    [quote=gość: 999876556] czy był ktoś na imprezie w Euforii? Myślę o sylwestrze tam ale kosztuje 600zł i nie wiem czy warto tyle kasy wykładać. [/quote]
    Ten lokal jest dopiero co otwarty więc nic jeszcze nie wiadomo. Będą tam andrzejki to zobaczymy.

    1 Cytuj
  • Majka 22 lis 2011

    Wiecie coś może w temacie Sylwestra w Karczmie na Chełmie ??

    1 1 Cytuj
  • 22 lis 2011

    generalnie coś mało informacji w tym roku o imprezach...

    2 Cytuj
  • 22 lis 2011

    w euforii 600zł od pary..

    1 2 Cytuj
  • 22 lis 2011

    my jak co roku do riviery w głogoczowie idziemy,
    a ta euforia ma może gdzies napisane co daja za te 600zł?

    1 Cytuj
  • 24 lis 2011

    Ja zebrałam grupę dziesięciu znajomych i zarezerwowałem miejsca w Agro-Gościncu w Jasienicy na Sylwestra i ja mam za darmo wstęp. A co do poprzednich postów to prawda że na face booku organizują konkurs gdzie można wygrać darmowe wejściówki wystarczy wejść na ich stronę na face booku i tam wszytko pisze. Ja wraz ze znajomymi już to zrobiliśmy tak wiec może uda się dostać darmową wejściówkę.

    3 2 Cytuj
  • 24 lis 2011

    za 600 zł jest wódka Finlandia, drinki i jedzenie bez ograniczeń

    2 1 Cytuj
  • 24 lis 2011

    A co z tym nowym lokalem? Ktoś pisał, że było jakieś otwarcie i cisza.

    Cytuj
  • 24 lis 2011

    Odpisali mi z Black and White. W tym roku nie organizują Sylwestera

    2 Cytuj
  • 24 lis 2011

    Po ile w Rivierze?

    1 Cytuj
  • 28 lis 2011

    gdzie można się coś dowiedzieć o sylwestrze na strażnicy na Dolnym Przedmieściu?

    1 3 Cytuj
  • 28 lis 2011

    [quote=gość: kacha] gdzie można się coś dowiedzieć o sylwestrze na strażnicy na Dolnym Przedmieściu? [/quote]

    pewnie w straznicy na dolnym przedmiesciu... masakra

    3 Cytuj
  • 28 lis 2011

    Sylwester dla większości został na ulicy , lub na białej sali. Popieram tych co mają trochę grosza i mogą go przeznaczyć na obolałą duszę. BAWMY SIĘ KULTURALNIE ,JAK NAS NA TO STAĆ, A JAK NIE STAĆ TO TEŻ . Można za darmo, tylko trzeba mieć na to ochotę. Można bez alkoholu , bez papierosów i używek, przy dobrej muzyce na prywatkach. ŻYJE SIĘ RAZ I CIĘŻKĄ DOLĘ PRÓBUJMY ZAPOMNIEĆ CHOĆ NA CHWILĘ. Zawsze jest to odskocznia od naszego padołu.

    4 1 Cytuj
  • 28 lis 2011

    Prawdopodobnie Sylwestrem przywitamy rok końca cywilizacji opartej na nauce, ekonomii i wyzysku.
    Cieszyć się, czy płakać?

    4 Cytuj
  • 28 lis 2011

    a w osieczanach albo zawadzie nie organizują?

    Cytuj
  • 28 lis 2011

    [quote=gość: goter] Prawdopodobnie Sylwestrem przywitamy rok końca cywilizacji opartej na nauce, ekonomii i wyzysku.
    Cieszyć się, czy płakać? [/quote]
    Wyzysk jest częścią ludzkości a nawet całej przyrody. Umieją to doskonale zwierzęta to dlaczego ludzie nie mają z tego korzystać. Krawiec tak kraje, na ile mu materia pozwala. SPOŁECZEŃSTWA SĄ OGŁUPIANE PRZEZ PIJAR CWANIACZKÓW , KTÓRZY NA NAS BIEDNYCH ŻERUJĄ . JAK SIĘ LUDZIOM NIE CHCE DOCHODZIĆ PRAWDY, TO MAJĄ TO NA CO NIE ZASŁUŻYLI. OGŁUPIANIE BĘDZIE TRWAŁO I NIKT TEGO NIE ZNISZCZY , BO JEST TO W INTERESIE TYCH CO NA NAS ŻERUJĄ , JAK WAMPIRY , HIENY, LICHWIARZE, POLITYCY, I RÓŻNEGO RODZAJU PRZYDUPASY IM POSŁUGUJĄCYM.

    7 Cytuj
  • 29 lis 2011

    [quote=gość: J11] gość: goter napisał/a: Prawdopodobnie Sylwestrem przywitamy rok końca cywilizacji opartej na nauce, ekonomii i wyzysku.
    Cieszyć się, czy płakać?
    Wyzysk jest częścią ludzkości a nawet całej przyrody. Umieją to doskonale zwierzęta to dlaczego ludzie nie mają z tego korzystać. Krawiec tak kraje, na ile mu materia pozwala. SPOŁECZEŃSTWA SĄ OGŁUPIANE PRZEZ PIJAR CWANIACZKÓW , KTÓRZY NA NAS BIEDNYCH ŻERUJĄ . JAK SIĘ LUDZIOM NIE CHCE DOCHODZIĆ PRAWDY, TO MAJĄ TO NA CO NIE ZASŁUŻYLI. OGŁUPIANIE BĘDZIE TRWAŁO I NIKT TEGO NIE ZNISZCZY , BO JEST TO W INTERESIE TYCH CO NA NAS ŻERUJĄ , JAK WAMPIRY , HIENY, LICHWIARZE, POLITYCY, I RÓŻNEGO RODZAJU PRZYDUPASY IM POSŁUGUJĄCYM. [/quote]

    Ci, którzy przetrwają, zrozumieją kim jesteśmy. A teraz niech jeszcze potańczą na Titanicu, bo to jest ich czas.

    5 Cytuj

Odpowiedz