Forum » Myślenice

Endokrynolog prywatnie, proszę o pomoc...

  • 29 mar 2012

    Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat pani doktor z Telefoniki? Mam zamiar się do kogos udać, myślałam nad TF właśnie, ale ktoś wyżej pisał ze jest z niej niezadowolony. Chce wiedzięc czy to jednostkowa opinia czy więcej osób tak myśli??

    2 Cytuj
  • 29 mar 2012

    Jeśli to problem z TSH to szkoda wydawać prywatnie pieniądze Leczenie polega na dobieraniu dawki i częstemu badaniu krwi a to można zrobić na fundusz Ale jeśli problem jest inny to warto się udać do TF

    2 2 Cytuj
  • 30 mar 2012

    ja polecam endokrynologa, który przyjmuje w Krakowie: Jerzy Podhorecki. Wizyta kosztuje 60 zł.
    Podhorecki Jerzy Gabinet Endokrynologiczny
    oś. Centrum A 12 31-923 Kraków
    Tel. (0-12) 425-93-46

    6 4 Cytuj
  • 30 mar 2012

    [quote=gość: kas] ja polecam endokrynologa, który przyjmuje w Krakowie: Jerzy Podhorecki. Wizyta kosztuje 60 zł.
    Podhorecki Jerzy Gabinet Endokrynologiczny
    oś. Centrum A 12 31-923 Kraków
    Tel. (0-12) 425-93-46 [/quote]

    haha dobra reklama, jeszcze podaj numer konta zeby ludzie od razu mogli ci placic

    2 5 Cytuj
  • 30 mar 2012

    mam wynik ths 0,015 -a min to0,315.co to oznacza niedoczynnosc czy nadczynnosc

    1 1 Cytuj
  • 30 mar 2012

    [quote=gość: mik] mam wynik ths 0,015 -a min to0,315.co to oznacza niedoczynnosc czy nadczynnosc [/quote]

    nadczynność

    3 Cytuj
  • 7 lip 2012

    witam,
    wie moze ktos jak nazywa sie pani endokrynolof z telefoniki

    3 Cytuj
  • 8 lip 2012

    [quote=gość: mejk] witam,
    wie moze ktos jak nazywa sie pani endokrynolof z telefoniki [/quote]

    Może pofatyguj sie i poczytaj wcześniejsze posty to się dowiesz!

    2 3 Cytuj
  • 30 lip 2012

    witam.
    mam pytanie czy miał ktos do czynienia z chorobą -hashimoto ?
    czy znacie jakiegoś lekarza który pomoże ,bo do tej pory nikt nie chce sie
    podjąć leczenia.

    Cytuj
  • 30 lip 2012

    Ja chodze do dr. Checinskiej, i goraco polecam

    1 8 Cytuj
  • 26 sty 2016

    Ostatnia informacja ukazała się ponad 3 lata temu, więc pozwalam sobie odświeżyć, bo szukam endokrynologa. Czy coś się w tej sprawie zmieniło? Kogo polecacie?

    1 Cytuj
  • sobota 26 sty 2016

    Ja jeździłam do Poręby Wielkiej (za Mszana Dolna) na NFZ do doktor Papież. Miałam skierowanie od rodzinnego i tam był najszybszy termin ok tydzień. Pani ta na codzień pracuje w szpitalu w Limanowej i Nowym Sączu. Spokojna i kompetentna. Pewne informacje trzeba od niej ciągnąć ale to może kwestia przypadku z jakim się idzie. Generalnie polecam. Jak się tam jedzie do przychodni to kazuja być między 8-11. Ja 1 raz byłam na 8 i byłam 20 w kolejce... Na kolejne wizyty jechałam na ok 10:30 i wchodzilam od razu.

    1 Cytuj
  • 26 sty 2016
    magdalena napisał/a:

    Ostatnia informacja ukazała się ponad 3 lata temu, więc pozwalam sobie odświeżyć, bo szukam endokrynologa. Czy coś się w tej sprawie zmieniło? Kogo polecacie?

    Zapytaj w WR Medica koło Galalitu. Tam przyjmuje prywatnie endokrynolog. Niestety nazwiska nie znam.

    1 Cytuj
  • 27 sty 2016
    kikaa napisał/a:

    witam.
    mam pytanie czy miał ktos do czynienia z chorobą -hashimoto ?
    czy znacie jakiegoś lekarza który pomoże ,bo do tej pory nikt nie chce sie
    podjąć leczenia.

    https://www.youtube.com/watch?v=-i9X_ZaORXE
    Iwona Wierzbicka - leczy hashi z duzymi sukcesami
    reszty szukaj w necie

    Cytuj
  • Def Ibrylator 27 sty 2016
    szakal napisał/a:

    https://www.youtube.com/watch?v=-i9X_ZaORXE
    Iwona Wierzbicka - leczy hashi z duzymi sukcesami
    reszty szukaj w necie

    Hashimoto się leczy, czy po prostu doprowadza organizm do stabilnej pracy ? Z tego co wiem, jest to choroba, którą się nie wyleczy, ale kontroluje do końca życia. Prawda ?

    4 Cytuj
  • 3 paź 2019

    lekarz który mówi że statyny wywodzą się z naturalnej medycyny jest dla mnie totalnie niekompetentny. Statyny to sama chemia i na świecie zupełnie odchodzi się od statyn.
    Jacek Belowski, Jak człowiek który mówi publicznie że homeopatia jest tylko placebo może być lekarzem. A czy Pan "doktor" pomyślał że daje się homeopatię małym dzieciom które NIE WIEDZĄ co dostają i po co to dostają i też działa? Za każdym razem kiedy podawałem małym dzieciom oscylokocinium to rezultat był lepszy i szybszy niż po waszych szkodzących dawkach antybiotyków. W dużej części lekarze tacy jak Jacek Belowski są po prostu arogantami z lukami we wiedzy. Medycyna Chińska która ma kilka tysięcy lat też jest placebo? Pomimo uznania skuteczności Medycyny Chińskiej rodzimi lekarze nadal ją krytykują. A hipnoterapia pomimo niezwykłej i udowodnionej skuteczności gdzie się u Pana mieści?

    4 Cytuj
  • Andrzej 3 paź 2019

    Dawniej np. palono czarownice na stosie. I skutecznie, spalono wszystkie. A z homeopatią to jest tak, jakbym w Anglii nasikal do morza, a później nabrał wody z oceanu w Australii i twierdził, że mój mocz tam nadal jest i działa cuda.

    2 Cytuj

Odpowiedz