Forum » Myślenice

Hala na Zarabiu

  • 13 maj 2012

    Bo hala na Zarabiu jest dla "państwa" a nie dla "plebsu". Plebs może sobie jechać do Dobczyc.

    6 4 Cytuj
  • 13 maj 2012

    [quote=gość: Menagos] Bo hala na Zarabiu jest dla "państwa" a nie dla "plebsu". Plebs może sobie jechać do Dobczyc. [/quote]
    menagos = prostakos

    5 2 Cytuj
  • 13 maj 2012

    [quote=gość: Menagos] Bo hala na Zarabiu jest dla "państwa" a nie dla "plebsu". Plebs może sobie jechać do Dobczyc. [/quote]
    Ha ha ha. Super, a jakież to państwo tam grywa ? Bo byłem tam dwa razy w życiu i to jeszcze z przymusu i widziałem grających kilku średnio piśmiennych kolegów burmistrza. To chyba nie to państwo? Ha ha ha aleś mnie rozbawił.

    3 2 Cytuj
  • 13 maj 2012

    Sobie budowali, to sobie grają. A plebs bywa właśnie z przymusu bo i tak was nie stać. Wy sie możecie jedynie pośmiać lub przyjść na halę jak są targi i wtedy za darmo.

    4 5 Cytuj
  • 13 maj 2012

    Mów mów to bardzo ciekawe. Gdyby nie fakt ze Nas wypuszczasz pomyslałbym że jestem genialny w swych teoriach dotyczących prostactwa.

    3 Cytuj
  • 13 maj 2012

    Nie po to znam Burmistrza i skończyłem technikum żeby teraz bratać się z ludem. Co prawda mój dziadek klasyfikowany był jako małorolny ale ja jako pracownik urzędu jestem kimś!

    4 5 Cytuj
  • 13 maj 2012

    oj Mulacie i Muzo, nie denerwujcie się, Menagos was wkręca, no i można być niepiśmiennym ale u żłoba i wtedy można mieć się za coś no i wykształconym ale z tak zrytym beretem, że plebs będzie szczytem możliwości

    5 Cytuj
  • 13 maj 2012

    Ej Mulat, Mulat. Powinniście sobie od razu dać ksywkę murzyn, bardziej by pasowało do tego co sobą reprezentujecie. Wy sobie snujcie teorie a my z kolegami idziemy zagrać meczyk na pustej hali po godzinach, bo to my mamy klucze i nas stać.

    3 3 Cytuj
  • 14 maj 2012

    Już niedługo.

    5 Cytuj
  • 14 maj 2012

    oby nie za długo, znam tych meganosów - dupolizy władzy i gdy układziki się zmienia to nawet na halę w Dobczycach ich stać nie będzie

    7 Cytuj
  • 14 maj 2012

    Nie ma się co kłócić. Nie chodzi o to, że jest drogo i nie można zagrać. Można. Wynajmując halę na Zarabiu w 12 osób na 1,5h z prysznicami, każdy będzie musiał dorzucić się po 13,75zł (165zł). Ale co komu z jednego grania? Jak ktoś chciałby rekreacyjnie wynajmować halę 4 razy w miesiącu na 1,5h z prysznicami, to kosztowało by go to 660zł (nie licząc jakiś zniżek), przy czym w Dobczycach byłby to koszt 400zł. Jest to duża różnica, a przecież warunki prezentowane przez te hale nie odbiegają od siebie mocno. Nie mówię już, gdy ktoś chce pograć trochę bardziej regularnie niż 4 razy. I rodzi się pytanie - dlaczego w Dobczycach jest prawie 2 razy taniej niż w Myślenicach? Niestety, powodów można szukać w nieskończoność. Można jedynie założyć, że jeśli nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze...

    5 Cytuj

Odpowiedz