Forum » Myślenice

Stacje benzynowe w Myślenicach

  • 27 kwi 2012

    Tankuje w Pcimiu i odpukać wszystko jest ok. Co prawda silnik bez trubo bajerow więc różny szajs spali, ale w zimie ładnie odpalał i pracował. Pcim mam po drodze więc nabijanie kilkunastu kilometrów żeby zatankować markowe palio mija się z celem. Jak to głosił slogan reklamowy "jeśli nie widać różnicy..."
    Pzdr

    3 3 Cytuj
  • 29 kwi 2012

    [quote=gość: BogdanówkaBOY] Tankuje w Pcimiu i odpukać wszystko jest ok. Co prawda silnik bez trubo bajerow więc różny szajs spali, ale w zimie ładnie odpalał i pracował. Pcim mam po drodze więc nabijanie kilkunastu kilometrów żeby zatankować markowe palio mija się z celem. Jak to głosił slogan reklamowy "jeśli nie widać różnicy..."Pzdr [/quote]
    tankuje w Pcimiu a co nas to obchodzi tankuj se gdzie chcesz a nie wylewaj na forum swoich żalów pcim warszawa poznań tylko nie na k.wielkiego w myślenicach taki był chyba pierwszy wontek tego tematu POZDRAWIAM

    5 6 Cytuj
  • 30 kwi 2012

    To zgłoś moderacji żeby wywaliła 80% postów. Chciałem posłużyć dobrą radą i podzielić się własnymi spostrzeżeniami, ale widzę, że cię ten temat przerósł.

    2 5 Cytuj
  • 30 kwi 2012

    [quote=gość: BogdanówkaBOY] To zgłoś moderacji żeby wywaliła 80% postów. Chciałem posłużyć dobrą radą i podzielić się własnymi spostrzeżeniami, ale widzę, że cię ten temat przerósł. [/quote]
    przerósł na pewno moderacja Twoja na takie posty jak piszesz to nie zwraca uwagi ale dalej nie zakumałeś że na stacji na K ielkiego dokładnie na SZPICU nie warto tankowa nie zorientowany jesteś lepiej poczytaj posty o PCIMIU PCIMNIAKU

    3 4 Cytuj
  • 30 kwi 2012

    Frustrat internetowy? Do tego niezbyt rozgarnięty bo chyba wyraźnie podpisałem się skąd jestem - i na pewno nie z Pcimia.

    5 4 Cytuj
  • 30 kwi 2012

    wie ktoś w końcu czy był napad na szpic i co im ukradli? czy to tylko ploty? MCE się robia niebezpiecznym miastem

    3 1 Cytuj
  • 25 maj 2012

    słyszałem że tą podłą stacje kupił LAMPA czy coś wiadomo na ten temat TO DOPIERO WTOPA

    3 Cytuj
  • 17 lip 2012

    milutko fajniutko na stacjii dziewczynki będą na kasie zero szwindli dobre tanie markowe paliwo właściciel nowy o to napewno zadba bo z tego słynie i chwała zero pomyłek niedomówień paragony i napewno monitoring będzie na DOLNYM PRZED wkońcu cywilizacja cię pojawi i CHWAŁA PANU tylko czy starzy nowi pracownicy się spełnią z wcześniejszych postów czy komóra będzie i deptanie węża to SAMI UŻYTKOWNICY OCENICIE A OCENIAJCIE

    8 Cytuj
  • 20 lip 2012

    podobno będzie najtaniej i milutka obsługa całkiem nowe twarze

    2 Cytuj
  • 20 lut 2013

    Gratuluje nowemu własicielowi pracowników na w/w stacji,jak tak dalej pójdzie to nikt tam tankował nie bedzie!!!

    3 Cytuj

Odpowiedz