Forum » Myślenice

DOLNE PRZEDMIEŚCIE - brak flag na strażnicy

  • 11 lis 2011

    Idąc ul. K.Wielkiego zauważyłem,że Dom Strażaka pomimo święta Niepodległości nie był oflagowany ,teren wokół strażnicy brudny i zaśmiecony.Nikt nie raczył zawiesić ani jednej flagi.Gdzie jest gospodarz tego obiektu.To wstyd.

    11 19 Cytuj
  • 11 lis 2011

    ludzie którzy tam mieszkali dbali o to . Gdyż się im kazano wyprowadzić strażnica zaniedb ana jest

    5 15 Cytuj
  • 11 lis 2011

    Teraz wszystko co dotyczy strażnicy na Dolnym Przedmieściu będzie pod lupą?
    Czy komuś przeszkadza, że jest nowy gospodarz? I bardzo dobrze, a nawet za poźno o kilka lat...
    Ocenicie go w swoim czasie. Może na początek dajcie im czas i nie czepiajcie się już od razu na forum!!!!

    19 7 Cytuj
  • 11 lis 2011

    Ale wstyd ...

    10 13 Cytuj
  • 11 lis 2011

    Wstyd?!
    Nie widzieliście chyba Warszawy dzisiaj!

    20 5 Cytuj
  • adzygmunt 11 lis 2011

    I tu i tam wstyd!

    4 16 Cytuj
  • 11 lis 2011

    Wstyd wstydowi nie równy....

    14 2 Cytuj
  • 11 lis 2011

    Jak nie znacie sytuacji proszę nie komentować nikomu nie kazano się wyprowadzać TYLKO WYRZUCONO nie tylko ze strażnicy, ale i z szeregów OSP Myślenice Dolne Przedmieście, "zasłużył" sobie sam i ON dokładnie o tym wie.
    Nowemu Gospodarzowi należy wybaczyć i życzyć wszystkiego najlepszego.
    Zaznaczam, że nie jestem członkiem w/w Jednostki OSP

    13 4 Cytuj
  • 11 lis 2011

    a co to " On " to napis na dropsach ?

    2 10 Cytuj
  • 11 lis 2011

    to jest ojciec tego chłopaka co zmarl

    3 5 Cytuj
  • 11 lis 2011

    Ale temat......

    5 3 Cytuj
  • 11 lis 2011

    kolejny hit!

    6 3 Cytuj
  • 11 lis 2011

    Jak ludzie nie mają swoich problemów to zajmują się właśnie takimi rzeczami....

    11 2 Cytuj
  • 12 lis 2011

    Nie było flagi bo to przecież nie Dzień Strażaka a o Święcie Niepodległości mogli zapomnieć.Zresztą media przecież lekceważą to święto więc skąd mieli wiedzieć?
    A czy na każdej strażnicy była flaga?

    3 8 Cytuj
  • 12 lis 2011

    Nie wiem czy na każdej strażnicy były flagi ale będąc na spacerze na Zarabiu to na Strażnicy wisiały dwie!

    3 6 Cytuj
  • 12 lis 2011

    Dokładnie dwie, jedną pożyczyli z Dolnego Przedmieścia i zapomnieli oddać na czas. Całe szczęscie że to Święto pomimo braku flagi sie odbyło, w Warszawie nawet bardzo hucznie.

    7 10 Cytuj
  • 12 lis 2011

    bastek5, czy ty powiesiłeś flagę na ścianie swojego domu? Jeżeli nie, to zacznij od siebie wytykanie błędów.

    12 1 Cytuj
  • 12 lis 2011

    Apeluje o zamknięcie tematu.

    7 3 Cytuj
  • 12 lis 2011

    ....Tak naprawdę to...być może i flaga nie zawisła z okazji święta niepodległości...i może powinna wisieć...lecz powinien wisieć także kir upamiętniający pamięć o zmarłym śp.Łukaszu:( na strażnicy Dln Przedm....i nieistotne jest to..DLACZEGO tak się stało?.Tego i tak się nie dowiemy...On tam mieszkał od dziecka i moim zdaniem miał ku temu całkowite prawo...poza tym nie wytykajmy nikomu..kto kogo wyrzucił ze strażnicy i za co..bo to nie ma sensu dziś przy takim ogromie tragedii dla Jego rodziny..lecz i tak pozostaje tylko pamięć...Gdy macie w sercu święto Niepodległości bastek5?...po co szukasz widocznych śladów..chodziłeś po Myślenicach i szukałeś flag?!...pozdrawiam...

    5 5 Cytuj
  • 12 lis 2011

    Tiger, co ma piernik do wiatraka ? Temat jest o fladze a właściwie o jej braku a nie o śp. kimś kto odebrał sobie życie..
    Uważam to za co najmniej NIETAKT ze strony strażaków !

    P.S.
    Żeby nie było... u mnie cały czas jeszcze od czwartku powiewa flaga narodowa.

    1 7 Cytuj
  • 12 lis 2011

    flaga nie zawisla bo prezes strazy o to nie zadbal

    5 6 Cytuj
  • 12 lis 2011

    To jest sprawa gospodarza a nie prezesa !

    3 5 Cytuj
  • 12 lis 2011

    a KTO obecnie jest strażak gospodarzem na Dln. Przedm??....bo nie wiem- maaatko jaki Ty jesteś "wrażliwy":).nie unoś się tak....%u015Bwi%u0105t....jakie ma znaczenie?....Wiążące bo gdy Oni ta rodzina tam mieszkała było widać porządek wokół budynku....sprawy się "nawarstwiły"...więc niektórzy nie wiedzą...dlaczego np. nie było flag??....trudne?:)...pzdr

    2 5 Cytuj
  • 12 lis 2011

    Myślę, że powinniśmy zamknąć ten temat bo nie wypada tego poruszać i łączyć tych tematów.
    Jedno nie ma z drugim NIC wspólnego!!
    Najlepiej zamknąć całkowicie ten temat bo to wszystko idzie w złym kierunku!!!

    6 4 Cytuj
  • 12 lis 2011

    Tiger... daj sobie spokój... skończmy ten temat!!
    To nie dotyczy gospodarza byłego czy teraźniejszego lecz flagi!!!

    5 4 Cytuj

Odpowiedz