Forum » Myślenice

Bar mleczny

  • 13 lis 2011

    Chciałem zapytać czy w naszej miescinie można gdzieś zdrowo, smacznie i nie drogo zjeść.
    Napewno jest wielu ludzi którzy nie maja czasu czy chęci gotować sobie po pracy a mieszkają np. sami. Bar mleczny - jest to moje pierwsze skojarzenie ale czy ktoś może któryś polecić ?
    Jedzenie wiekszosci barach czy restauracjach gdzie za danie trzeba zaplacic od 11 - 15 zł wypada dość drogo na tle miesiaca.

    1 1 Cytuj
  • 13 lis 2011

    w barze mleczny wrynku obiad typy kotlet ziemniaki surowka tez w granicach 10 zł czyli tak jak w wiekszosci knajpach myslenickich

    Cytuj
  • 13 lis 2011

    Oczywiście, Bar Smaczek - bardzo często tam bywam. Mam długi czas pracy i z tego względu sprawdziłem już chyba wszystkie myślenickie jadłospisy:) Typowo domowe jedzenie, naprawdę w dobrej cenie, także z dowozem, a zainteresowanie mają bardzo duże...
    pozdrawiam

    1 1 Cytuj
  • 13 lis 2011

    ja tam wolę "pod blachą" na Zarabiu ;D

    1 Cytuj
  • adzygmunt 13 lis 2011

    Dla mnie doskonałym miejscem do taniego i smacznego zjedzenia jest bar "Karen". Dla stałych klientów mają kartę i z tego faktu wynikają małe ulgi. Tak samo jak było "Pod Blachą". Ten sam właściciel?

    5 Cytuj
  • 13 lis 2011

    W rynku w barze mlecznym porcja pierogów jakieś 3 zł ;))

    Cytuj
  • 14 lis 2011

    [quote=gość: harnek] W rynku w barze mlecznym porcja pierogów jakieś 3 zł ;)) [/quote]

    chyba dawno na rynku nie vbyles bo ostatnio kosztuja 6 zl porcja!!!

    Cytuj
  • 14 lis 2011

    często jadam w Karen i takiej karty się jeszcze nie dorobiłem jak można dostac taką karte??

    Cytuj
  • 14 lis 2011

    Powiedz obsłudze.
    Ja zamawiam np drób z grilla i frytki. To jest 14zł do tego dostaje sok do wyboru. /karta/
    Jako bywalec wiesz, że surówki są wyłożone do wzięcia, w cenie dania!

    Cytuj
  • 14 lis 2011

    PIEROGI RUSKIE w barze mlecznym:D- poezja :P!
    [ nie całe 4 złote porcja] :p

    2 Cytuj
  • 14 lis 2011

    A ja uważam, że bardzo dobre jedzenie i w rozsądnej cenie mają w "spontiaku" oczywiście nie mylcie ze "spontiuszem". Mają tam dania dnia fajna zupka + drugie danie (duże porcje), które wychodzą dość dobrze cenowo bo ok 12zł. Mój mąż jada tam co drugi dzień i jest bardzo zadowolony.
    Smaczek podobno też ma dobre jedzenie, ale porcje mniejsze.

    3 Cytuj

Odpowiedz