Forum » Myślenice

Burmistrz oskarżony

  • ania 26 lip 2012

    [quote=gość: mycha] pan o. zrobi9ł co zrobił łaski nie robił bo zarabia ponad 10 tys miesiecznie , a ile kredytów miasto zaciagneło i inwestycji nie koncz ,a i do tego jescze ma zarzuty korupcyjne postawione.oj nie ładnie panie ostry [/quote]
    a czy wy wiecie skąd miasto ma pieniądze na inwestycje? z podatków, w większości od nieruchomości.
    Inwestycje to by się chciało, ale jak tylko podniosą podatek to plujecie na prawo i lewo, wszystko się nie podoba. Sami twierdzicie, że wszystko drożeje, uważacie że UM to nie dotyczy? Z pustego i salomon nie naleje. Ale w pustej głowie to tylko wiatr

    6 11 Cytuj
  • 26 lip 2012

    no własnie podatki podnosza a firmy w myslenicach upadaja , a oni pomniki , imprezy plenerowe robia i szastaj na prawo i lewo naszymi pieniedzmi i to nazywa sie gospodarnosc to jest po prostu skandal Panie O.

    10 8 Cytuj
  • ania 26 lip 2012

    [quote=gość: mycha] no własnie podatki podnosza a firmy w myslenicach upadaja , a oni pomniki , imprezy plenerowe robia i szastaj na prawo i lewo naszymi pieniedzmi i to nazywa sie gospodarnosc to jest po prostu skandal Panie O. [/quote]
    czy Ty naprawdę uważasz, że firmy w Myślenicach padają bo muszą zaplacić 20 zl miesięcznie podatku więcej?
    A ja jestem za imprezami plenerowymi, nie tylko z roboty do domu i spowrotem. Jak to mówią nie samym chlebem człowiek żyje. Gdyby ludzie na imprezy nie chodzili, to by ich nie robili. Człowiek czasami potrzebuje rozrywki, żeby oderwać się od kieratu codzienności.

    7 11 Cytuj
  • 26 lip 2012

    Cyt "Jak to mówią nie samym chlebem człowiek żyje"

    Oczywiście impreza na otwarcie oczyszczalni dla wybranych musiała kosztować 50 000zł,

    No chyba że ty Anula tam byłaś, to wtedy rozumiem twój punkt widzenia...

    9 9 Cytuj
  • 26 lip 2012

    [quote=anula] gość: mycha napisał/a:no własnie podatki podnosza a firmy w myslenicach upadaja , a oni pomniki , imprezy plenerowe robia i szastaj na prawo i lewo naszymi pieniedzmi i to nazywa sie gospodarnosc to jest po prostu skandal Panie O. czy Ty naprawdę uważasz, że firmy w Myślenicach padają bo muszą zaplacić 20 zl miesięcznie podatku więcej?A ja jestem za imprezami plenerowymi, nie tylko z roboty do domu i spowrotem. Jak to mówią nie samym chlebem człowiek żyje. Gdyby ludzie na imprezy nie chodzili, to by ich nie robili. Człowiek czasami potrzebuje rozrywki, żeby oderwać się od kieratu codzienności. [/quote]
    ty jestes z gwardi Ostrego na 100% .nie zgadzam sie zeby miedzy innymi moje pieniadze z podatków od nieruchomosci szł na takie libacje tylko na szczytne cele , to jest totalny skandeal .

    12 8 Cytuj
  • 26 lip 2012

    interwencja polsatu i magistret to jedna klika

    5 4 Cytuj
  • 26 lip 2012

    to jest jedna wielka sitwa

    7 5 Cytuj
  • 27 lip 2012

    Mycha, a jakie to są Twoim zdaniem szczytne cele i ile podatku płacisz na rok?
    Uzbiera się chociaż 100 zł?

    3 6 Cytuj
  • ania 27 lip 2012

    [quote=gość: mycha] anula napisał/a:gość: mycha napisał/a:no własnie podatki podnosza a firmy w myslenicach upadaja , a oni pomniki , imprezy plenerowe robia i szastaj na prawo i lewo naszymi pieniedzmi i to nazywa sie gospodarnosc to jest po prostu skandal Panie O. czy Ty naprawdę uważasz, że firmy w Myślenicach padają bo muszą zaplacić 20 zl miesięcznie podatku więcej?A ja jestem za imprezami plenerowymi, nie tylko z roboty do domu i spowrotem. Jak to mówią nie samym chlebem człowiek żyje. Gdyby ludzie na imprezy nie chodzili, to by ich nie robili. Człowiek czasami potrzebuje rozrywki, żeby oderwać się od kieratu codzienności. ty jestes z gwardi Ostrego na 100% .nie zgadzam sie zeby miedzy innymi moje pieniadze z podatków od nieruchomosci szł na takie libacje tylko na szczytne cele , to jest totalny skandeal . [/quote]

    a mogę sobie być nawet z gwardii fidela castro, nic Ci do tego. Lepsze to niż być roszczeniowym, wiecznie nie zadowolonym dupkiem, nie mającym nic mądrego to powiedzenia, tylko "mi", "moje", "za moje". To przyznaj się ile tego podatku zapłaciłaś, że tak wszystko za twoje jest robione.

    7 6 Cytuj
  • 27 lip 2012

    ja płace ponad 1000zł podatku od nieruchomosci

    2 3 Cytuj
  • 27 lip 2012

    [quote=anula] gość: mycha napisał/a: anula napisał/a:gość: mycha napisał/a:no własnie podatki podnosza a firmy w myslenicach upadaja , a oni pomniki , imprezy plenerowe robia i szastaj na prawo i lewo naszymi pieniedzmi i to nazywa sie gospodarnosc to jest po prostu skandal Panie O. czy Ty naprawdę uważasz, że firmy w Myślenicach padają bo muszą zaplacić 20 zl miesięcznie podatku więcej?A ja jestem za imprezami plenerowymi, nie tylko z roboty do domu i spowrotem. Jak to mówią nie samym chlebem człowiek żyje. Gdyby ludzie na imprezy nie chodzili, to by ich nie robili. Człowiek czasami potrzebuje rozrywki, żeby oderwać się od kieratu codzienności. ty jestes z gwardi Ostrego na 100% .nie zgadzam sie zeby miedzy innymi moje pieniadze z podatków od nieruchomosci szł na takie libacje tylko na szczytne cele , to jest totalny skandeal .

    a mogę sobie być nawet z gwardii fidela castro, nic Ci do tego. Lepsze to niż być roszczeniowym, wiecznie nie zadowolonym dupkiem, nie mającym nic mądrego to powiedzenia, tylko "mi", "moje", "za moje". To przyznaj się ile tego podatku zapłaciłaś, że tak wszystko za twoje jest robione. [/quote]
    JESTEN ZYNICZNA , ALE TO ZROZUMIAŁE ZALEZYSZ OD BURMISTRZA ZAPEWNE I TWOJA PRACA WIEC MUSISZ GO BRONIC BO JAK COS PUJDZIE NIE TAK TZN ZOSTANIE SKAZANY TO BY BY DLA TAKICH OSÓB JAK TY

    4 5 Cytuj
  • ania 27 lip 2012

    [quote=gość: freedi] anula napisał/a:gość: . JESTEN ZYNICZNA , ALE TO ZROZUMIAŁE ZALEZYSZ OD BURMISTRZA ZAPEWNE I TWOJA PRACA WIEC MUSISZ GO BRONIC BO JAK COS PUJDZIE NIE TAK TZN ZOSTANIE SKAZANY TO BY BY DLA TAKICH OSÓB JAK TY [/quote]

    nie jestem "zyniczna" nic nie muszę, jesteś bardzo bogatym człowiekiem, skoro masz tyle nieruchomości, ja za swój dom, niecałe 200m2 placę 140 zl rocznie

    6 3 Cytuj
  • 27 lip 2012

    anula sama jetes pajacowym mocherem idz sie pomodlic na rondo

    6 12 Cytuj
  • 27 lip 2012

    Anulko
    Na tym polega własnie beztroska urzędasów utrzymywanych przez resztę. Zapewne nie wiesz, że podatek od 1m powierzchni gospodarczej wynosi w naszym mieście blisko 20 zł rocznie. Od Twoich skromnych 200 m zapłaciłabyś 4000 zł gdybyś była przedsiębiorcą i prowadziła działalność na takiej poiwierzchni :)
    Gdyby jednak nawet ktoś zapłacił jedynie złotówkę podatku rocznie to nie znajduję żadnego uzasadnienia żeby urzędnik ukradł z tej złotówki nawet jeden grosz. Niestety w naszym pięknym mieście największe naruszenia prawa nie są powodowane przez obywateli bo miasto jest naprawdę bardzo spokojne, tylko przez mafię samorządową z przybudówkami. Niestety to państwo nie jest w stanie sobie z tym poradzić. A przyklaskują temu idioci, których się kupuje widocznymi inwestycjami, które jednak mają niewiele w spólnego z prawdziwym rozwojem miasta:)

    14 2 Cytuj
  • 27 lip 2012

    Bóbr dobrze to ująłeś!
    To właśnie dzięki mafii samorządowej z przybudówkami to miasto jest jak piszesz: piękne i spokojne. A to zasługa właśnie BURMISTRZA, który jak potwierdzasz dokonał tego widocznymi inwestycjami.
    PS.
    Rzeczywiście tylko idioci mogą myśleć że jakikolwiek burmistrz może wziąć tysiąc złotych łapówki zarabiając kilkanaście miesięcznie. Myślę Bóbr że za tyle to nawet sprzątaczki nie kupi.

    3 10 Cytuj
  • ania 27 lip 2012

    [quote=gość: Bóbr] AnulkoNa tym polega własnie beztroska urzędasów utrzymywanych przez resztę. Zapewne nie wiesz, że podatek od 1m powierzchni gospodarczej wynosi w naszym mieście blisko 20 zł rocznie. Od Twoich skromnych 200 m zapłaciłabyś 4000 zł gdybyś była przedsiębiorcą i prowadziła działalność na takiej poiwierzchni :)Gdyby jednak nawet ktoś zapłacił jedynie złotówkę podatku rocznie to nie znajduję żadnego uzasadnienia żeby urzędnik ukradł z tej złotówki nawet jeden grosz. Niestety w naszym pięknym mieście największe naruszenia prawa nie są powodowane przez obywateli bo miasto jest naprawdę bardzo spokojne, tylko przez mafię samorządową z przybudówkami. Niestety to państwo nie jest w stanie sobie z tym poradzić. A przyklaskują temu idioci, których się kupuje widocznymi inwestycjami, które jednak mają niewiele w spólnego z prawdziwym rozwojem miasta:) [/quote]
    no i zgadzam się z Tobą, jak widać można normalnie i rzeczowo.
    Jedynie co do słuszności inwestycji w naszym mieście, jak już gdzieś wspominałam, nigdy nie uda się dojść do stu procentowego kompromisu. Zawsze będzie ktoś komu nie spodoba się coś, bo chciałby coś innego. Takie życie.
    Co do "złodziejstwa", nikogo nie można nazwać złodziejem dopóki mu się winy nie udowodni.
    Oczywiście kurs koszenia trawy jest przegięciem. Chodźcie, tropcie, punktujcie, niech urzędnicy czują Wasz oddech na plecach, spierajcie się dyskutujcie w sprawach dotyczących naszego miasta, bo to nasze prawo jest i obowiązek zarazem, jedno ale- róbcie to rzeczowo i profesjonalnie, urzywając głowy a nie tylko języka.
    I jeszcze jedno, gwoli ścisłości, nigdy nie pracowałam i nie zamierzam pracować w UM ani w żadnej innej jednostce budżetowej, tak jak nie sprzedawałam okien, ani nie jestem dentystką, w myslenicach mieszkam od 3 lat, w dodatku za miesiąc się przeprowadzam, a pana burmistrza nie widziałam jeszcze na oczy, bo nie uczestniczę w imprezach, na których i on bywa. Pod pomnik nie chadzam, beretu nie noszę, urzędu miasta nie odwiedzam.

    8 5 Cytuj
  • 27 lip 2012

    Wyderko
    Trzeba trochę znać realia, żeby wiedzieć, że przy milionowych obrotach inwestycyjnych nie bierze się łapówek 1000 zł. Ale jako mały gratis do konkretu dostaje się na przykład opłacony koszt przejazdu do siedziby wykonawcy. I po tym zostaje ślad. Niektórzy są jeszcze tak głupi i zachłanni jak Pani Beata S, była posłanka, którzy do np. 100 000 życzą sobie jeszcze dobrą flaszkę za 2000 heheheh
    Niestety śledczy nie są w stanie udowodnić wszystkiego zwłaszcza tam gdzie istnieje zmowa milczenia winowajców. Pocieszające jest jednak to, że Capone jednak wsadzili, choćby i za drobniejsze przestępstwa niż te najgorsze, które miał na sumieniu i miejmy nadzieję, że tu się to powtórzy :))))))

    6 4 Cytuj
  • 30 lip 2012

    ja proponuje , aby ekipa z programu interwencja też zrobiła program o naszym magistracie i burmisztzu

    8 8 Cytuj
  • 30 lip 2012

    Klasówkę z ortografii także - dla forumowiczów

    3 3 Cytuj
  • 31 lip 2012

    \\A Pan O. jezdzi swoim nowym autkiem po miescie i gada cały czas przez komórke , a policja i straż miejska sa ślepe.co za skandal

    14 3 Cytuj
  • 31 lip 2012

    Hmm .... a czy są jeszcze w ogóle kierowcy, którzy prowadząc nie gadają przez komórkę ?!

    3 7 Cytuj
  • 31 lip 2012

    [quote=gość: c iołek] Hmm .... a czy są jeszcze w ogóle kierowcy, którzy prowadząc nie gadają przez komórkę ?! [/quote]
    ja gadam przez komórke , ale mam zestaw głośnomówiący wiec jest to zgodne z prawem , burmistrz Maciej O. gada beszczelnie trzymajac telefon w reku przyłozony do ucha , a to jest wykroczenie z kodeksu drogowego ,ale jak sie sponsoruje policji za nasze pieniadze (podatnikow) różne rzeczy to policja przytmyka oko i to jest jakis chyba prywatny folwark pana O. koniec tego bez prawia już blisko mam nadzieje

    10 3 Cytuj
  • 31 lip 2012

    BURMISTRZ POWINIEN DAWAĆ POZYTYWNY PRZYKŁAD!!!

    10 Cytuj
  • 31 lip 2012

    [quote=gość: skromny] BURMISTRZ POWINIEN DAWAĆ POZYTYWNY PRZYKŁAD!!! [/quote]
    ale nie daje i ludzie to widza poczawszy od jego zycia prywatnego konczac na publiczznym

    8 3 Cytuj
  • 31 lip 2012

    Zaczynacie znowu pindolić jak przed wyborami . Macie honor to zamknijcie dziób. Ponarzekajcie na swoich przedstawicieli w Radzie miejskiej, którzy mieli to wszystko zmienić , a jak na razie to uchwalają absolutorium jednogłośnie- czyli według nich Burmistrz działa bez zarzutu.

    5 9 Cytuj

Odpowiedz