Forum » Myślenice

Burmistrz oskarżony

  • 20 gru 2011

    ???? - Tak tego mojego przesłania nie zrozumiałeś i więc nie mamy o czym polemizować. JA TU BRONIĘ ELEMENTARNEJ UCZCIWOŚCI , a jak jesteś sadystą to już twoja sprawa. Moje drugie imię też jest ładne i mądre jak pierwsze , można przyjąć że Koziołek to nazwisko a nie imię- pozdrawiam.

    14 5 Cytuj
  • 20 gru 2011

    Elementarną uczciwością nazywasz pomówienia w stylu " banda spod wysypiska"? A może elementarną uczciwością jest utracone zdrowie Pani Celinki? Elementarną uczciwością jest pozwanie Pani Agnieszki spodziewającej się dziecka i nie przyjście na sprawy sądowe? Elementarna uczciwością nazywasz półprawdy ocierające sie o kłamstwa prezentowane przez Panią Ewę w stylu" To że wysypisko miało być zamkniete to nie znaczy że bie powstanie ZUO".

    Taka "elementarna uczciwość" to jest właśnie nieuczciwość, którą moim zdaniem należy potępić i wypleniać.

    Albo coś pochrzaniłeś w poście, albo druga część Twojej nazwy nie jest przypadkowa...

    8 5 Cytuj
  • 20 gru 2011

    Jesteś dobrze poinformowanym i widać te twoje cechy gorącego polanego tą gorąca wodą. Widzę że jesteś zapiekłym przeciwnikiem. Elementarna uczciwość nakazuje że w sprawy rodzinne buciorami do łóżka się nie wchodzi. MATOŁEK dożo podróżował i dużo widział i takim jak ty to radzi że nie zastępuje się SĄDÓW TWOICH NAD SĄDAMI ADMINISTRACYJNYMI. Naucz się czytać ze zrozumieniem sedna- WYROKI SIĘ NIE KREUJE NA ZAPAS I NIE PRZED PRAWOMOCNYM WYROKIEM. BO SIĘ KRZYWDZI DOKOŁA WSZYSTKICH.

    12 7 Cytuj
  • 20 gru 2011

    Skrzywdzeni mają prawo się czuć, ale ludzie, podatnicy. Wchodząc w politykę powinien każdy liczyć się z konsekwencjami, że będą różnie mówić - takie ryzyko, okupione dobrym zarobkiem, więc chyba gra i bucy? Pytanie jak w tej sytuacji można pomyśleć o wyłudzaniu publicznych pieniędzy dla swoich prywatnych korzyści? Jak spojrzeć ludziom w oczy? Czy budowa ZUO która de facto jest samowolką budowlaną nie stanie się kolejnym ciężarem na barkach naszej społeczności?

    7 4 Cytuj
  • Jacek Prokocki 20 gru 2011

    [quote=gość: Koziołek Matołek] MATOŁEK dożo podróżował i dużo widział i takim jak ty to radzi że nie zastępuje się SĄDÓW TWOICH NAD SĄDAMI ADMINISTRACYJNYMI. [/quote]

    I tutaj się z Tobą nie zgodzę "drogi" Koziołku Matołku.
    Powiedz kolego jak zinterpretujesz taką sytuację: rozprawa sądowa pomiędzy zwaśnionymi stronami kończy się na etapie porozumienia, po czym jedna ze stron wydaje wypowiedź: " cieszę się że sąd przyznał mi rację.."
    Dla Twojego przypomnienia ostatni cytat pochodzi z wypowiedzi niejakiego Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice mgr Macieja Ostrowskiego.

    7 4 Cytuj
  • 20 gru 2011

    Trzeba to porozumienie znać, bo w tym porozumieniu może być opisane wszystko szczegółowo, między innymi że przyznał rację jednej ze stron a ta druga strona na to się godzi.

    9 6 Cytuj
  • Jacek Prokocki 20 gru 2011

    Nie czytasz ze zrozumieniem.
    Napisałem w poprzednim poście iż to STRONY doszły do porozumienia!!!
    Nawet w przypadku gdy sąd pełni rolę mediatora nie zabiera on strony żadnego z uczestników sporu. Zobacz tutaj: http://pl.wikipedia.org/wiki/Negocjacje_(prawo )
    Ale przecież takie podstawowe sprawy taki "oblatany" gość jak Ty powinien wiedzieć doskonale.

    P.S.
    Gdybyś jednak bardzo chiał zapoznać się z wspomnianym porozumieniem (dla lepszego zrozumienia sprawy...) bardzo chętnie udostępnię dokumenty.

    7 5 Cytuj
  • 20 gru 2011

    Powiem ci po imieniu JACEK nie interesuje mię to . Od nie dawna piszę tutaj na tym INFO . Od lat piszę na różnych portalach i tu celowo nigdy nie wchodziłem. Teraz tu trochę parę razy klepnąłem i to tyle. Interesują mię sprawy lokalne ale nie tak głęboko. NIE JESTEM NICZYIM OBROŃCĄ I Z PRAWEM NIE MAM NIC WSPÓLNEGO.

    15 6 Cytuj
  • 21 gru 2011

    [quote=gość: Koziołek Matołek] MATOŁEK dożo podróżował i dużo widział i takim jak ty to radzi że nie zastępuje się SĄDÓW TWOICH NAD SĄDAMI ADMINISTRACYJNYMI. Naucz się. [/quote]

    A co ma teraz wspolnego sad administracyjny do calej sprawy ? Wydawalo mi sie ze to bedzie sprawa karna.

    5 3 Cytuj
  • 21 gru 2011

    W karnej też nie feruje się opini i szkodliwych szkalujących wypowiedzi, które mają związek z domniemaniem niewinności. Ja tylko polemizuję z wami . Ja od was ani od tych panów nigdy żadnych łask nie otrzymywałem i po prośbie nie chodziłem. Jak nazwiecie mię M ---Ł to też się nie obrażę. Nie jestem ALFĄ i OMEGĄ ,a boję się tylko ALFY I OMEGI. Piszę sobie dla zabicia czasu, a że nieraz ktoś ze mną się nie zgadza to jego naturalne prawo. Mam naturę człowieka który idzie pod prąd ,chociaż nie zawsze ,bo tylko wtedy ucierają się opinie i ktoś na to zwraca uwagę.- Pozdrawiam.

    14 5 Cytuj
  • 21 gru 2011

    Jego rodzinie to wyjdzie na zdrowie.

    5 2 Cytuj
  • 21 gru 2011

    Koziołek przepraszam Matołek napisał ". Elementarna uczciwość nakazuje że w sprawy rodzinne buciorami do łóżka się nie wchodzi.........." Zgadzam się w 100 % ale i kulturalni ludzie oddzielają sprawy że tak powiem sercowe od publicznych a zatrudnienie na danym stanowisku powinno zależeć od kwalifikacji a nie od .........

    8 6 Cytuj
  • 21 gru 2011

    Śmieszą mnie te wywody na temat Pana Burmistrza, cała sprawa zakończy się najpewniej umorzeniem, a Wy sobie tu możecie pisać i tak nic z tego :-p

    14 3 Cytuj
  • 21 gru 2011

    Tyle naszego chociaż i tak usuwają "niepoprawne" posty.
    Gdyby większość wiedziała w jakim poważaniu władza ma wyborców nigdy nie poszłaby na wybory a znowu gdyby politycy wiedzieli co o nich sądzą finansujący biznesmeni....?
    Chociaż czy nie za dużo człowiek wymaga?
    Oczywiście że wszystko rozejdzie się po kościach dyspozycyj ni pretorianie będą pisać w obronie władzy a po Nowym Roku kolejne podwyżki i dobrze wam tak ,macie co chcecie.
    Przypomniał mi sie stary dow***** o tym jak marksista z Ameryki(wiadomo jakiej narodowości) tuż po zwycięstwie Rewolucji Październikowej pojechał do Rosji .Znajomi za oceanem czekali na wiadomości od niego jak wygląda ten najsprawiedliwszy ustrój ale listy nie docierały.Wreszcie po kilku latach przychodzi przepuszczony przez cenzurę list z łagru w którym miłośnik komuny pisze:
    JEST MI TU DOBRZE ,JEST MI TU BARDZO DOBRZE ALE DOBRZE MI TAK.
    Może nie na temat ,chociaż kiedyś przyjdzie może czas na refleksję.

    5 Cytuj
  • 21 gru 2011

    [quote=gość: ????] Koziołek przepraszam Matołek napisał ". Elementarna uczciwość nakazuje że w sprawy rodzinne buciorami do łóżka się nie wchodzi.........." Zgadzam się w 100 % ale i kulturalni ludzie oddzielają sprawy że tak powiem sercowe od publicznych a zatrudnienie na danym stanowisku powinno zależeć od kwalifikacji a nie od ......... [/quote]Matołek kończy z Tobą spór ,Życzę Ci Zdrowia Pogodnych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku. Co do serca to nigdy nikt nie wie w jakich oklicznościach zachoruje na ślepotę .

    13 3 Cytuj
  • 21 gru 2011

    Mówiły jaskólki, że niedobre są spółki.
    Najważniejsze to wiedzieć z kim spółkować by się nie zarazić.
    Ten przykład pokazuje czym kończy się spółkowanie Pana z Filantropem.
    Jeden zrobił deal, obydwoje kończą w sądzie.
    Szczere intencje i chęć zrobienia "dobrze" ludowi swojemu koniec końców znajdują swój kres również w burzliwych dyskusjach prowadzonych w domach wiernych i opozycji.
    O co w tym wszystkim chodzi? Proste cytując klasyka (Wójcika): Kasa, Misiu kasa.
    Zarzut? Absurdalny. Nikt nie pyta kto i ile zarobił, oraz dlaczego inny chciał za to tyle zapłacić i co mu wówczas dolegało.
    Pomroczność jasna? 20 czy 40? Cieszmy się, że nie 60 i znając życie, w lokalnym Sądzie pewnie będzie to niezły argument by uniewinnić.
    Inna sprawa w tym, że opozycyjni (i nie tylko) Radni nijak nie garną się by złożyć doniesienie do prokuratury o działanie na szkodę Gminy. Mają konkretne argumenty, konkretne dokumenty (zdublowane Uchwały), konkretną szkodę (20 zł * powierzchnia gruntów) i mogą zadać tylko jedno pytanie: Dlaczego?
    Czyżby mariaż Pomroczności z bezRadnością?

    8 3 Cytuj
  • 22 gru 2011

    pan Burmistrz i Pan z zarabia Rącz... na dolnym wstrzymują działki

    3 5 Cytuj
  • 23 gru 2011

    dziwnym zbiegiem razem z info o "Burmiszczu" pojawia się kolejny atak na Pana S na forum. Im więcej zgrzeszy Maciuś tym bardziej straszny Pan Tadzio heheheheh

    11 3 Cytuj
  • 23 gru 2011

    [quote=gość: Rumcajs] Inna sprawa w tym, że opozycyjni (i nie tylko) Radni nijak nie garną się by złożyć doniesienie do prokuratury o działanie na szkodę Gminy. Mają konkretne argumenty, konkretne dokumenty (zdublowane Uchwały), konkretną szkodę (20 zł * powierzchnia gruntów) i mogą zadać tylko jedno pytanie: Dlaczego? [/quote]

    No właśnie... gdzie są (bez-) Radni ? gdzie jest Pan Z. i Pan K. ?
    To, że na forum ich nie ma od czasu wyborów wszyscy wiemy, ale czy oni w ogóle żyją ? A jesli tak to DLACZEGO MILCZĄ ??????

    9 7 Cytuj
  • 23 gru 2011

    Ja myślę że ten burmistrz to jednak chyba jest winny

    11 9 Cytuj
  • 23 gru 2011

    Hohoho, maciuś, mikołaj w tym roku cie nie ominął. Ty urwisie jeden narozrabiałeś przez te lata:-D

    12 7 Cytuj
  • 24 gru 2011

    To ludzie pana burmistrza tak nieładnie atakują przeciwników?

    7 8 Cytuj
  • 24 gru 2011

    zycze burmistrzowi wszystiego najlepszego, spełnienia wszystkich obietnic wyborczych i dokonczenia inwestycji

    14 7 Cytuj
  • 24 gru 2011

    Gdyby burmistrz się teraz przyznał to mógłby liczyć na łagodniejszy wyrok

    10 11 Cytuj
  • 24 gru 2011

    Burmistrz nie ma jaj jak poseł od jablek - nie przyzna się !

    14 7 Cytuj

Odpowiedz