Forum » Myślenice

Burmistrz oskarżony

  • 31 gru 2011

    Nie wymagajcie od obrońców burmistrza zbyt wiele,dobrze że umieją pisać na ortografię przyjdzie czas pokończą sobotnio niedzielne uczelnie i wyrosną na wybitnych fachowców.
    Pozdrowienia dla najsłynniejszego kontrolera biletów.

    11 4 Cytuj
  • 4 sty 2012

    może w końcu ktoś to wiarygodnie potwierdzi lub zdementuje, bo całe miasto plotkuje o tym aresztowaniu

    6 Cytuj
  • 4 sty 2012

    [quote=gość: smolik] może w końcu ktoś to wiarygodnie potwierdzi lub zdementuje, bo całe miasto plotkuje o tym aresztowaniu [/quote]

    przeciez otwieral derby na meczu dalin-orzel to jak moze byc w wiezieniu? pomyslcie troche zamiast plotkowac

    3 4 Cytuj
  • 4 sty 2012

    Czy ktoś zrozumie że w kraju rządzonym przez PO za takie rzeczy nie idzie sie do więzienia??
    Można wylądować za kratkami za jazdę po pijaku na rowerze czy jak obetnie się psu ogon a nie za jakieś nadużycia.To jest biznes a nie przestępstwo.

    9 4 Cytuj
  • 4 sty 2012

    jest widziałam go wczoraj w Krakowie

    1 3 Cytuj
  • 4 sty 2012

    powiedzcie wprost i konkretnie co wkoncu z tym burmistrzem bo kazdy z was pisze co innego i nie wiadomo wkoncu jak jest
    jakie przekręty ma na koncie burmistrz??

    3 4 Cytuj
  • 4 sty 2012

    To go w koncu aresztowali czy nie???

    4 2 Cytuj
  • 4 sty 2012

    jedni mowią tak inni tak i nie wiem już sama..
    ale znając życie wcale nie został aresztowany a takie halllo zrobili

    1 2 Cytuj
  • 4 sty 2012

    [quote=gość: spostrzegawcza] jest widziałam go wczoraj w Krakowie [/quote]

    Jak miał założone ręce do tyłu i go prowadzili ?

    2 4 Cytuj
  • 4 sty 2012

    jechał samochodem:)

    1 2 Cytuj
  • 4 sty 2012

    siedzi siedzi i zawija kase w te sreberka :D

    8 3 Cytuj
  • 4 sty 2012

    baby ta strona jest kontrolowanan przez ludzi ostrego

    8 1 Cytuj
  • 4 sty 2012

    Ciekawe jest tłumaczenie oskarżonych zawarte w tym artykule: http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/krakow/burmistrz-oskarzony-ws-zmiany-dokumentacji-wysypis,1,4974509,region-wiadomosc.html "Oskarżeni nie przyznali się do winy. Wyjaśniali m.in., że uchwały zapadały w tym samym dniu, niejako jedna po drugiej. Prokuratura powołuje się jednak na dokonane po przyjęciu pierwszej uchwały transakcje wykupu gruntów po 20 zł za metr kw, oraz fakt, że usunięty dokument zachował się w dokumentacji notariusza." - chyba pomroczność jasna w zestawieniu z oświadczeniem

    8 1 Cytuj
  • 4 sty 2012

    skandal to bedzie za 3 miesiace

    5 1 Cytuj
  • 4 sty 2012

    Burmistrz tłumaczy się;
    Nigdy nie byłem dysponentem uchwał Zgromadzenia Wspólników działając wyłącznie jako przedstawiciel Wspólnika (gminy Myślenice), zgodnie z przepisami Kodeksu Spółek Handlowych. Nie mam i nie miałem bezpośredniego dostępu do dokumentów spółki. Taki dostęp jest w wyłącznej gestii Zarządu Spółki, o czym Prokuratura powinna doskonale wiedzieć.

    A ja mam pytanie do burmistrza, który powołuje się na KSH.
    JAKIE UPRAWNIENIA DAJE WSPÓLNIKOWI art. 212 par. 1 KSH

    Kto decydował o członkach rady nadzorczej spółki ze strony gminy (którzy po wyborze na pewno byli nielojalni w stosunku do osoby, która ich wytypowała). A czasem w tym czasie, członkiem rady nie był największy kanar Polski i w-ce prezes PKS?
    JAKIE UPRAWNIENIA DAJE RADZIE art. 291 KSH.

    Czytając oświadczenie burmistrza odnoszę wrażenie co oni od niego chcą przecież on był daleko od tej spółki i nic od niego nie zależało, to zarząd i rada odpowiada.

    W PKs jak została podjęta uchwał nie pomyśli, to potrafili zaraz zrobić zebranie wspólników i podnosząc rękę obalił złą uchwałę wg niego i następnie podnosząc rękę uchwalił następną korzystną, ale dla kupców a nie spółki, a był przedstawicielem wspólnika-gminy.

    Brawo burmistrzu, naiwność ludzi jest wielka.

    7 1 Cytuj
  • 4 sty 2012

    [quote=gość: magistrat1] skandal to bedzie za 3 miesiace [/quote]
    a niby jaki?

    7 3 Cytuj
  • 4 sty 2012

    Przeproszą Burmistrza i powiedzą że jak zwykle się pomylyli.

    7 3 Cytuj
  • 5 sty 2012

    [quote=gość: smolik] gość: magistrat1 napisał/a: skandal to bedzie za 3 miesiace
    a niby jaki? [/quote]
    Zobaczysz niespodzianka

    7 4 Cytuj
  • 5 sty 2012

    Ale bajki rozpuszczacie jak stare przekupy :-)

    3 7 Cytuj
  • 5 sty 2012

    Nic mu nie zrobią tak jak i jego kolesiowi Bronkowi B.

    5 3 Cytuj
  • 6 sty 2012

    To, że go zatrzymano (o ile to prawda), jeszcze nie znaczy, że zastosowano środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania. Czyli mówiąc wprost, mogli go zatrzymać, z potem z uwagi np. na negatywne rozpatrzenie przez sąd wniosku o tymczasowe aresztowanie, zwolnić.
    A że jest na wolności, to pewne, bo 26 grudnia na własne oczy widziałam go w kościele na osiedlu.

    4 3 Cytuj
  • 6 sty 2012

    [quote=gość: prawnick] To, że go zatrzymano (o ile to prawda), jeszcze nie znaczy, że zastosowano środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania. Czyli mówiąc wprost, mogli go zatrzymać, z potem z uwagi np. na negatywne rozpatrzenie przez sąd wniosku o tymczasowe aresztowanie, zwolnić.
    A że jest na wolności, to pewne, bo 26 grudnia na własne oczy widziałam go w kościele na osiedlu. [/quote]
    Nie było żadnego zatrzymania, burmistrz cały czas normalnie pracuje w urzędzie.

    3 3 Cytuj
  • 6 sty 2012

    dość mam tego! widziałem ostrowskiego wczoraj, przedwczoraj i przed przed wczoraj i wiecie co? Nawet z nim rozmawiałem, a nie byłem w więzieniu! Dajcie sobie spokój!

    5 5 Cytuj
  • 7 sty 2012

    Mogli go zatrzymać a potem wypuścić, niewiadomo...

    4 4 Cytuj
  • 7 sty 2012

    [quote=gość: tadziu] Mogli go zatrzymać a potem wypuścić, niewiadomo... [/quote]
    Mogli go zrobić prezydentem a potem sam zrezygnował, nie wiadomo :)

    Zawiść przegranych miesza im we łbach już do takiego stopnia, że wymyślają takie herezje :)

    3 6 Cytuj

Odpowiedz