Forum » Myślenice

Burmistrz oskarżony

  • 26 sty 2012

    kto przejrzy?

    2 3 Cytuj
  • 27 sty 2012

    jakbyś wiedziała o co chodzi nie pytałabyś ja niestety nie mogę więcej napisać bo zaraz będą mnie straszyć sądami i usuwać wątki

    8 1 Cytuj
  • 27 sty 2012

    odwołanie od wyroku można składać do sądu wyższej instancji i tak się pewnie stanie. im wyżej sprawa zajdzie, tym sprawiedliwszy może zapaść wyrok.

    6 3 Cytuj
  • 3 lut 2012

    PANIE OSTROWSKI ZA PKS TEZ POWINIEN BYC WNIOSEK DO PROKURATORY,PRZEJEDZ SIE PAN PO MIESCIE I ZOBACZ COS PAN NAROBIL Z TYM DWORCEM FIRMY PRZEZ PANA I PANA RADNYCH BANKRUTUJA NA POTEGE.PATRZ OKOLICE ALBERTA , RYNKU ITD., A PAN TU BEDZIESZ WYWALAL KASE NA NAZWY RAD I KINO 3D , KTORE PRZYNOSI SAME STRATY . ZASTANOW SIE PAN NAD TAKA POLITYKA , BO NAJLEPSZZYM SADEM I OSKARZENIEM BEDA WYBORCY , A Z PENSJA NAUCZYCIELA ZOBACZYSZ PAN JAK SIE ZYJE.POZDRAWIAM I ZYCZE ZMIANY PODEJSCIA DO MIESZKANCOW I MIASTA

    22 6 Cytuj
  • 3 lut 2012

    A ZAPOMNIAŁEM DODAC , ZE PODATKI PODNIOSLES ZE SWOIMI RADNYMI .WSZYSTKIM WYSTAWIMY RACHUNEK PRZY WYBORACH ,A TERAZ ZAPRASZAM CBA DO MAGISTRATU ,A CO NIECH SPRAWDZOM CO JEST GRANE I CZY MOZE BEDA JESZCZE JAKIES ZARZUTY

    19 6 Cytuj
  • 3 lut 2012

    Burmistrz na daaaalekim wschodzie z wizytacją , a tam nie ma internetu to nie słyszu...

    15 1 Cytuj
  • 3 lut 2012

    Podobno Putin go zaprosił.

    8 3 Cytuj
  • 3 lut 2012

    O. do więzienia za to co było napisane wyżej i za to co zrobiłeś z wysypiskiem (działki)

    7 1 Cytuj
  • 3 lut 2012

    nauczyciel ma 2000, a ja mam 1200 w budżetówce i jak mam żyć. POMOCY...................

    6 Cytuj
  • 3 lut 2012

    Trza się było uczyć a nie kamieniami w szkołę rzucać.
    W budżetówce jest kiła a nie zarobki (oprócz nauczycieli) więc nie dziwmy się że urzędy tak działają jak działają hehehe.
    Gdyby nauczyciel robił za 1200 to edukacja już w ogóle padła by na twarz do reszty bo uczyli by sami ignoranci. A gdyby urzędnicy zarabiali 2000 to lud by ich wszystkich na widłach wyniósł i nie byłoby urzędników. Polska to europejski dziki zachód na wschodzie. heeej!

    5 Cytuj
  • 3 lut 2012

    Burmistrz ma się dobrze i szczyci się sukcesami urzędowymi a także w sprawie ZUO:

    http://www.tvp.pl/krakow/informacja/kuryer-myslenicki/wideo/gospodarka-odpadami-centrum-sportu-w-myslenicach-wystawy-w-domu-greckim-30-i-2012/6367182

    Niestety teraz jest na Ukrainie i poluje na niedźwiedzie (może nawet ustrzeli niedźwiedzia wschodu czyli Putina).

    4 2 Cytuj
  • 3 lut 2012

    Mamy na prawdę burmistrza jakiego można by ze świecą szukać :)

    3 9 Cytuj
  • 3 lut 2012

    Byle nie skończył jak Chodorkowski, zresztą co za różnica - u nas, czy u nich...

    5 2 Cytuj
  • 3 lut 2012

    Ps.
    [quote=gość: kowboj] Gdyby nauczyciel robił za 1200 to edukacja już w ogóle padła by na twarz do reszty bo uczyli by sami ignoranci. A gdyby urzędnicy zarabiali 2000 to lud by ich wszystkich na widłach wyniósł i nie byłoby urzędników. [/quote]
    Piszesz nieprawdę, to właśnie nauczyciele są jednymi z najgorzej opłacanych w tzw. budżetówce, zobacz sobie na płace urzędników, tu płace są o wiele większe.

    2 2 Cytuj
  • 3 lut 2012

    Jesteś w błędzie. Urzędnik to nie tylko naczelnik wydziału, kierownik lub specjalista d/s tego czy tamtego. Urzędnicy niższego szczebla czyli stereotypowa pani przyjmująca petentów albo klepiąca w klawiaturę pracuje za żenadnicze pieniądze w porównaniu do średniej krajowej albo pracy na tym samym stanowisku "umysłowym" co w prywatnej firmie.
    Jeśli uważasz że 1800 - 2000 zł za średnio 4 godziny dziennie (80 godz miesięcznie) to jest mało to gratuluję. Weź pod uwagę, że "nauczyciel" WF-u nie poprawia sprawdzianów, nie przygotowuje lekcji. Ubiera dres i ma to gdzieś, kończy się dzionek i do domku. 80 godz miesięcznie zleci jak z bata strzelił.:) A pobiera to samo wynagrodzenie co polonistka która musi cały wieczór czytać wypociny 30 uczniów. Poza tym nauczyciele udzielają korepetycji, maja dodatkowe etaty bo maja na to czas. Spójrz na zarobki w opiece społecznej czy małych gminach - to tez budżetówka. Porównaj z nauczycielami.

    11 1 Cytuj
  • 3 lut 2012

    Na razie tak ale widać że to się może zmienić i to szybciej niż ci się wydaje.

    1 2 Cytuj
  • 3 lut 2012

    Kowboj - spróbuj chleba nauczycielskiego, potem pisz. Nie każdy uczy wf. Z tym się chyba jednak zgodzisz, że wystarczy mieć układy np. z posłem by spędzić parę latek na ciepłej kilkutysięcznej pensyjce jako wicewójt albo pełnomocnik. Tak właśnie został zatrudniony - nie spełniając wymogów formalnych, czyli z uchybieniami - były nauczyciel wf w pobliskiej gminie.

    9 3 Cytuj
  • 3 lut 2012

    tylko siąść i płakać, a innych by nauczali

    4 1 Cytuj
  • 4 lut 2012

    I tak możecie mu skoczyć

    3 12 Cytuj
  • 4 lut 2012

    za 3 lata mu skoczymy , albo wczesniej dostanie wyrok i papapapap z publicznych funkcji

    8 2 Cytuj
  • 4 lut 2012

    Kurka czyżbyś była/byłeś z tej przybocznej gwardii co to mu wszystko zawdzięczających miernot, chyba tak. No cóż wszystko ma swój koniec, bliższy lub dalszy ale jednak. Możesz z tym się nie pogodzić ale to fakt.

    9 1 Cytuj
  • 4 lut 2012

    kurka na 100% gwardia ostrego , ale koniec blisko

    12 2 Cytuj
  • 4 lut 2012

    burmistrz się z was śmieje

    4 7 Cytuj
  • 4 lut 2012

    ten sie smieje kto sie smieje ostatni.zobaczymy co jeszcze wyjdzie w sledztwie .raczej płacz mu grozi niz smiech, juz pojechal do rosjii szukac moze azylu bahahahahah

    7 Cytuj
  • 4 lut 2012

    a wam wszstkim urzednikom z powolania pana ostrego zycze dobrej pracy , bo jak go skaza prawomocnym wyrokiem to nie bedzie wam do smiechu.bezrobocie duze w POLSCE , a w naszym miescie tez.

    6 Cytuj

Odpowiedz