Forum » Myślenice

naprawa prostownicy?

  • 18 gru 2011

    Mam pytanie czy jest gdzieś w Myślenicach ktoś kto naprawi prostownice ??gwarancja się skończyła a dałam za nią bardzo dużo pieniędzy i szkoda mi jej wyrzucić a może akurat da się naprawić Proszę o wiadomość
    <div>model Cera  QUICK MAGICK PROFESSIONAL FLAT IRON</div>

    1 2 Cytuj
  • 18 gru 2011

    Oj będzie ciężko.

    1 Cytuj
  • 18 gru 2011

    Jakiś dobry elektryk może da radę.

    1 Cytuj
  • 18 gru 2011

    a zapytaj koło Fąfary tam na piętrze u p. Simsaka

    1 Cytuj
  • 18 gru 2011

    albo w sklepie czy oni nie wiedzą , ja miałam problem z aparatem cyfrowym i w avansie Pan mi doradził co robić i do kogo się zwrócic.

    1 Cytuj
  • 18 gru 2011

    prostownica to zabójstwo dla włosów, po co to badziewie uzywacie?

    3 6 Cytuj
  • 1 sty 2012

    Dekuje poszukam może akurat się uda.Wiem ze to nie zdrowe dla włosów ale od czasu do czasu na większe wyjścia używam.

    1 1 Cytuj
  • 1 sty 2012

    [quote=gość: włosy] prostownica to zabójstwo dla włosów, po co to badziewie uzywacie? [/quote]
    Znając życie wypowiada się osoba ,która ma proste lub ładnie kręcone włosy...

    4 3 Cytuj
  • 1 sty 2012

    ogól sie dzis depilacja to podstawa na piernik prostowac takie fajnusie loczki :p

    1 1 Cytuj
  • 2 sty 2012

    A jest ktos w myslenicach kto zajmuje sie aparatami cyfrowymi? tez juz po gwarancji a kosztowal troche, finepix s9600

    Cytuj
  • 2 sty 2012

    Mi też zepsuł się aparat cyfrowy i poszłam zapytać w Avansie gdzie mogę naprawić - teraz już nie pamiętam dokładnie (mój był niespecjalny i koszt byłby ok 200 zł więc nie opłacało się) ale Pan polecał kogoś koło Jana albo żeby wysłać tam gdzie oni wysyłają aparaty na gwarancji . Najlepiej idź i zapytaj bo na pewno Ci doradzi.

    Cytuj
  • 3 sty 2012

    Na naprawę aparatów polecam krakowskie serwisy i to najlepiej te sprawdzone... bo inaczej kasa na naprawę pójdzie nie mała a żywotność po naprawie wątpliwa. Po płatnej diagnostyce zazwyczaj pada pytanie "czy naprawiać?" - podając koszt takiej naprawy - zatem ryzyko relatywnie nie duże.

    Cytuj
  • 3 sty 2012

    No...150$ :-), to trochę jest jak za prostownicę. Jednak pewnie za naprawę 60 złociszy zgarną jak nic za samo zaglądnięcie.
    Kiedyś był serwis TV na przeciwko ogrodniczego koło ronda w centrum. Nie wiem czy dalej tam jest. Może tam pomogą.

    1 Cytuj
  • 4 sty 2012

    <Userman>a w krakowie kojarzysz jakis sprawdzony serwis?

    Cytuj
  • 4 sty 2012

    [quote=gość: a.a.] <Userman>a w krakowie kojarzysz jakis sprawdzony serwis? [/quote]
    Najlepiej się upewnij, że kwota ostateczna naprawy wyższa nie będzie. W serwisach częstą praktyką jest zaniżanie wstępnej oceny naprawy, a jak już im dasz w łapy cacko to będą doić kasę. Ja coraz bardziej boję się różnego typu serwisów ale auto np. muszę czasem oddać do naprawy. Jeśli Kraków to spróbuj popytać, może znajdziesz kogoś kto upisze z tobą umowę zlecenie na konkretną kwotę. Raz w Krakowie dałem się zrobić w balona szewcowi, wziął przedpłatę a z butami górskim odwalił najtańszą kichę, poprawiał coś tam ale nie było sensu. Tragedia! Nie oddaj nigdy w ręce rzeczy do naprawy nie mając zagwarantowanej ceny - na 90% zapłacisz więcej niż mówił, a jak mu to udowodnisz? Może lepiej zastanowić się nad kupnem nowego?

    Cytuj
  • 5 sty 2012

    @a.a.
    Jako użytkownik Canona znam tylko serwis na ul. Czapskich.

    @gto
    nie doświadczyłem tego z aparatami, ale rzeczywiście coraz więcej podmiotów oszukuje w ten sposób... :(

    Cytuj
  • 5 sty 2012

    Prostownica kosztowała 800zł chodziłam i pytałam i chyba nic z tego jakieś kodowane części i nikt nie chce sie podjąć naprawy ;-(

    Cytuj
  • 5 sty 2012

    [quote=emilcia1590] Prostownica kosztowała 800zł chodziłam i pytałam i chyba nic z tego jakieś kodowane części i nikt nie chce sie podjąć naprawy ;-( [/quote]
    Emilcia, kup coś w przedziale 100-200 zł np. Brauna u nas, a nie w USA. Dostaniesz 1-2 lata gwarancji i dane serwisów gdzie nawet po ustaniu gwarancji naprawisz. Nie kłopocz się tym, bo nawet jeśli znajdziesz taki serwis to za tak egzotyczną prostownicę raczej niemało policzą, jeśli w ogóle dostaną części. Odłóż na bok, może za jakiś czas na spokojnie coś się wyjaśni. A może ja bym do niej zajrzał, może to nic poważnego nie jest?

    Cytuj
  • 5 sty 2012

    chyba ta twoja prostownica ze złota jest ///jak cię stać było ja kupić to chyba;stać cię na NAPRAWE////bujda teraz naprawisz wszystko i wszędzie no ale jak szukasz kogos zeby ci to za friiii naprawił to szukaj powodzenia ? pozdrawiam pa pa,

    1 Cytuj
  • 5 sty 2012

    [quote=gość: ixx] chyba ta twoja prostownica ze złota jest ///jak cię stać było ja kupić to chyba;stać cię na NAPRAWE////bujda teraz naprawisz wszystko i wszędzie no ale jak szukasz kogos zeby ci to za friiii naprawił to szukaj powodzenia ? pozdrawiam pa pa, [/quote]
    Nie jest tak do końca, bo jeśli trzeba wymienić jakąś część, której np. w Polsce brakuje?
    Emilcia, możesz jeszcze napisać do ich serwisu, na stronie producenta może jakiś link do ich serwisu będzie. Tylko zobacz jaka firma to cudeńko wyprodukowała na obudowie lub w instrukcji, ew. na pudełku.

    Cytuj
  • 10 sty 2012

    "Emilcia, kup coś w przedziale 100-200 zł np. Brauna u nas, a nie w USA. Dostaniesz 1-2 lata gwarancji i dane serwisów gdzie nawet po ustaniu gwarancji naprawisz. Nie kłopocz się tym, bo nawet jeśli znajdziesz taki serwis to za tak egzotyczną prostownicę raczej niemało policzą, jeśli w ogóle dostaną części. Odłóż na bok, może za jakiś czas na spokojnie coś się wyjaśni. A może ja bym do niej zajrzał, może to nic poważnego nie jest?"
    Dziękuję za rade kurcze pytałam i facet ja rozkręcił trzymał miesiąc zamawiał części i nic z tego powiedział ze części są kodowane nie idzie ich kupić tylko serwisy maja do nich dostępu no cóż trudno muszę kopić coś tańszego i tu jest problem bo ta była cudowna nie niszczyła włosów i je wygładzała albo pozostaje zbierać na kolejna ,ale dziękuje za odpowiedzi wszystkim;-))

    Cytuj

Odpowiedz