Forum » Myślenice

Familiada

  • 8 sty 2012

    Oczywiście żadnej rodziny z Myślenic dzisiaj nie było w Familiadzie i nie miało być. Ten wątek i Państwa reakcje miał mi pomóc w badaniach, które prowadzę. Pozdrawiam.

    4 14 Cytuj
  • 8 sty 2012

    [quote=katarzynagska] Oczywiście żadnej rodziny z Myślenic dzisiaj nie było w Familiadzie i nie miało być. Ten wątek i Państwa reakcje miał mi pomóc w badaniach, które prowadzę. Pozdrawiam. [/quote]

    badania na oszukiwanie ludzi? cieszy cie to ze zabawilas sie kosztem innych? trudno nazwac cie badaczem

    5 3 Cytuj
  • 8 sty 2012

    Wydaje mi się, że nie do końca rozumiesz pojęcie zabawy ludźmi. To Forum zeszło do tak niskiego poziomu, że ten wątek jest zaledwie miłą odmianą w zalewie otaczających nas śmieci.

    3 12 Cytuj
  • 8 sty 2012

    Ale jakie badania? Ani to śmieszne, ani fajne? Życia nie masz czy co?

    7 1 Cytuj
  • 8 sty 2012

    Ale się oburzacie! Przynajmniej miło spędziliście niedziele :))))))))))))))))))))))))))))))

    2 6 Cytuj
  • 8 sty 2012

    [quote=katarzynagska] Wydaje mi się, że nie do końca rozumiesz pojęcie zabawy ludźmi. To Forum zeszło do tak niskiego poziomu, że ten wątek jest zaledwie miłą odmianą w zalewie otaczających nas śmieci. [/quote]

    profesjonalny z ciebie badacz skoro tak sie wypowiadasz o swoich obiektach badan

    6 2 Cytuj
  • 8 sty 2012

    Moim obiektem badań były komentarze w tym wątku, reszty - często - szkoda czytać.
    Pijcie tylko odtłuszczone mleko! Zostawiam Was z tą radą.

    2 16 Cytuj
  • 8 sty 2012

    [quote=katarzynagska] Moim obiektem badań były komentarze w tym wątku, reszty - często - szkoda czytać.
    Pijcie tylko odtłuszczone mleko! Zostawiam Was z tą radą. [/quote]

    podaj linka ze swoimi wypowiedziamy prof na studia, jak zobaczy twoje podejscie do badan to masz gwarantowane 2

    5 2 Cytuj
  • 8 sty 2012

    A mnie zastanawia, jedno - dużo jest na forum złosliwych ludzi, a jednak chcieliście oglądać familiadę i nawet kibicować. To się liczy :))

    7 3 Cytuj
  • 9 sty 2012

    [quote=katarzynagska] Oczywiście żadnej rodziny z Myślenic dzisiaj nie było w Familiadzie i nie miało być. Ten wątek i Państwa reakcje miał mi pomóc w badaniach, które prowadzę. Pozdrawiam. [/quote]
    Jesteś wielka rób tak dalej ,i ucieraj nosa ile się da:)

    3 10 Cytuj
  • 9 sty 2012

    ale się kochacie łu aż blask bije he he

    5 3 Cytuj
  • 9 sty 2012

    "SUPER NUMER" Brawo dla fajnego,nikomu nie szkodliwego i śmiechu wartego psikusa brawo..brawo...jak to zrobiła PANI buziaczek jak PAN maleńki koniaczek.Może coś......cicho na 01.04.2012.

    3 6 Cytuj
  • 10 sty 2012

    [quote=gość: betina] A mnie zastanawia, jedno - dużo jest na forum złosliwych ludzi, a jednak chcieliście oglądać familiadę i nawet kibicować. To się liczy :)) [/quote]

    albo... oglądać porażkę i się nią nasycać ;)

    6 2 Cytuj
  • 10 sty 2012

    Strasznie głupie badanie zakładają,ze rodzina wystąpiła w tym programie i przegrała to na forum i tak by roiło się od złych, wyśmiewanych komentarzy. Kasiu dwója hhehehe. Weź się do roboty lub znajdź sobie faceta bo ci się nudzi i nie zaśmiecaj forum głupotami :)

    4 2 Cytuj

Odpowiedz