Forum » Myślenice

Sztuczne ognie na Rynku - NIE

  • 9 sty 2012

    Pytanie do AAAA
    Co to są aspołeczne tematy?
    Czy te niezgodne z wykładnią GW i TVN czy jeszcze inne.

    5 4 Cytuj
  • 9 sty 2012

    Kiedyś na swoje nieszczęście mieszkałem 100 m od Rynku. Sztuczne ognie w Sylwestra ok, trzeba przeżyć - można malucha ewakuować w przyjazne miejsce tzn daleko od rynku. ale pozostałe atrakcje .. klęska, karetka na sygnale dźwiękowym, szczególnie potrzebnym o 3.00 w nocy, wracający z zarabia ze śpiewem na ustach o 2.00, spółkujące na ławkach parki, fruwające kosze itp. to tylko część atrakcji mieszkańca okolic rynku - i nie mówcie mi, że każdy ma wybór bo ja mieszkałem tu od urodzenia i 10 lat zbierałem pieniądze na dom daleko od centrum.

    13 2 Cytuj
  • 9 sty 2012

    II Koryntian 11:(14) I nic dziwnego; wszak i szatan przybiera postać anioła światłości. (15) Nic więc nadzwyczajnego, jeśli i słudzy jego przybierają postać sług sprawiedliwości; lecz kres ich taki, jakie są ich uczynki.

    Polsko pamiętaj więc jak skończysz, a zdaje mi się, że możesz skończyć marnie.

    http://antymaterialny.nowyekran.pl/post/47254,swiatelko-do-piekla

    8 6 Cytuj
  • 9 sty 2012

    Jako wolontariusz, uważam, że sztuczne ognie jako podziękowanie są zbędne. Faktycznie te pieniądze lepiej wrzucić do puszki.

    7 7 Cytuj
  • 9 sty 2012

    Powiem tak. Co do sztucznych ogni racja ze któryś tysiąc idzie w niebo. Ale czy widzieliście ile było ludzi. Może nie każdy ale na pewno co druga osoba z nich cos wrzuciła do puszki. Sama specjalnie przyjechałam na pokaz i miałam okazje pobiegać za wolontariuszami zeby wrzucic te pare groszy, to pewna forma przyciągnięcia ludzi do centrum. I to ma sens. Pozdrawiam.

    11 5 Cytuj
  • 9 sty 2012

    tak, tak fajerwerki genialne tylko obsługa coś nie dopilnowała bo kilka takich prawie ludzi nie poparzyło. :)

    2 6 Cytuj
  • 9 sty 2012

    Wolę te sztuczne ognie nawet co miesiąc niż ten cały hałas i prymitywny pseudohejnał 2 razy dziennie z kościoła i dzwony co pół godziny.

    11 5 Cytuj
  • 9 sty 2012

    jaki właściciel taki PIES!

    7 5 Cytuj
  • 9 sty 2012

    Rozwalają mnie posty ludzi trzymających psy w blokach i podających się za miłośników zwierząt. Rozumiem fakt, że zwierzyna boi się huku sztucznych ogni ale jeśli jest to elementem WOŚP to tak musi być i koniec, a Ty skoro wiesz, że twój zwierzak się boi to zabierz go na spacer np na Zarabie albo i dalej a nie lamentuj.

    11 10 Cytuj
  • mav 9 sty 2012

    Każdy odpowiedzialny właściciel psa powinien swojego pupila przyzwyczaić do wystrzałów. Nie jest to jakoś wysoce skomplikowane szkolenie, a może oszczędzić wielu problemów
    (Zapomniałem dodać że to samo się tyczy wyładowań atmosferycznych).
    Co zaś się tyczy fajerwerków jedni lubią inni nie, więc nie przesadzajmy że jakaś tam noworoczno/owsiakowa tradycja wywraca nam życie do góry nogami (sam nie jestem wielkim fanem tego typu rozrywek).
    pozdrawiam

    5 3 Cytuj
  • 9 sty 2012

    zastanawiam się jak można psa przyzwyczaić do wstrzałów kupić mu może zatyczki do uszów na czym to szkolenie polega /////jakiś chory pomysł ...a co do Jurka Owsiaka JA POPIERAM niech pomagają jak jest taka możliwość czemu nie super akcja....

    4 Cytuj
  • mav 9 sty 2012

    Zamiast zastanawiania się polecam użyć jednej z dostępnych wyszukiwarek może być np google, yahoo etc. Metod jest zapewne wiele, z swojej strony mogę polecić metodę puszczania odgłosów/wystrzałów/burzy z komputera/odtwarzacza cd. Wpierw bardzo cicho i nagradzanie smakołykami/zabawą jeśli pies nie reaguje. Parę dni pracy i psiak będzie się cieszył na myśl o nowym roku. Natomiast chorym pomysłem jest posiadanie psa przez osoby nie zainteresowane pracą i szkoleniem psa.
    pozdrawiam

    3 2 Cytuj
  • 9 sty 2012

    bardzo dziekuje za informacje pozdrawiam ciekawy sposób ......

    1 Cytuj
  • 9 sty 2012

    fajerwerki ładne, psy przeżyły, bo przecież właściciele sie o to postarali. ja mam taką wątpliwośc: czy WOŚP nie lepiej wypadłaby latem? Kurorty pełne chętnych do kwestowania ludzi, ciepło, więc i więcej luda na ulicach, deptakach i wszelkich ścieżkach, moja calutka rodzina niestety nie wrzucila nic, bo WSZYSCY CHORZY!!! a w lecie to nawet z grypa się idzie na lody, nie?

    1 1 Cytuj
  • M G 9 sty 2012

    [quote=gość: jola] zastanawiam się jak można psa przyzwyczaić do wstrzałów kupić mu może zatyczki do uszów na czym to szkolenie polega /////jakiś chory pomysł ... [/quote]
    Kupić psu kilogram kiełbasy albo super soczystą golonkę z wielką kością , przynieść do mieszkania kota , puścić telewizor na maxa ... Na pewno przegapi wystrzały i sztuczne ognie.

    p.s. Mój pies w sylwestra wieczorem siedział na balkonie i gapił się na fajerwerki , zero stresu. ;)

    5 2 Cytuj
  • 9 sty 2012

    jak się nie ma przyjaciół i gęby do kogo otworzyć kupuje się PSA.

    5 8 Cytuj
  • 9 sty 2012

    Fajerwerki to ja rozumiem na święto Niepodległości ale nie na jakieś łorkiestry.

    2 7 Cytuj
  • 9 sty 2012

    [quote=gość: AXl Rose] Fajerwerki to ja rozumiem na święto Niepodległości ale nie na jakieś łorkiestry. [/quote]
    Hejnały to ja rozumiem, z gwinta można strzelić, czy też w Krakowie posłuchać, ale żeby dzień w dzień o 12-tej i 21-szej zakłócało eter, toż to woła o pomstę do nieba

    2 5 Cytuj
  • 9 sty 2012

    [quote=gość: Nigdy więcej WOŚP] Cytat:
    "Schemat „zarabiania” na Orkiestrze wygląda następująco:

    Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy (Prezes Jerzy Owsiak, Członek Zarządu i etatowy kierownik biura Lidia Niedźwiecka – Owsiak)
    - koszty organizacji Finału i Przystanku Woodstock
    Złoty Melon Sp z o.o. (Prezes: Jerzy Owsiak, spółka wydzielona z WOŚP do celów gospodarczych)
    -organizacja przystanku Woodstock, przygotowanie materiałów telewizyjnych
    - produkcja płyt muzycznych z Woodstock
    Przedsiębiorstwo PPTV Mrówka Cała (Właściciel: Lidia Niedźwiecka – Owsiak, Jerzy Owsiak – pracownik), Owsiak TV (właściciel: ITI)
    - podwykonawca Złotego Melona, obługa telewizyjna Przystanku Woodstocki Finałów"

    Zanim napompujesz Owsiaka - przeczytaj, obejrzyj (ze zrozumieniem):

    http://www.obnie.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=2359:owsiak-firma&catid=63:patologie-systemu&Itemid=27
    [/quote]
    O! czarni kontratakują, czyżby w Caritasie brakowało kaski na wypady do domów uciech, nachalne zbieranie co miesiąc albo i częściej i co z tego jest? pijaczyny mają za darmochę żarcie a reszta kasiory znika

    5 6 Cytuj
  • 9 sty 2012

    [quote=gość: Car-i tass] gość: Nigdy więcej WOŚP napisał/a:Cytat:"Schemat „zarabiania” na Orkiestrze wygląda następująco:Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy (Prezes Jerzy Owsiak, Członek Zarządu i etatowy kierownik biura Lidia Niedźwiecka – Owsiak)- koszty organizacji Finału i Przystanku WoodstockZłoty Melon Sp z o.o. (Prezes: Jerzy Owsiak, spółka wydzielona z WOŚP do celów gospodarczych)-organizacja przystanku Woodstock, przygotowanie materiałów telewizyjnych- produkcja płyt muzycznych z WoodstockPrzedsiębiorstwo PPTV Mrówka Cała (Właściciel: Lidia Niedźwiecka – Owsiak, Jerzy Owsiak – pracownik), Owsiak TV (właściciel: ITI)- podwykonawca Złotego Melona, obługa telewizyjna Przystanku Woodstocki Finałów"Zanim napompujesz Owsiaka - przeczytaj, obejrzyj (ze zrozumieniem):http://www.obnie.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=2359:owsiak-firma&catid=63:patologie-systemu&Itemid=27 O! czarni kontratakują, czyżby w Caritasie brakowało kaski na wypady do domów uciech, nachalne zbieranie co miesiąc albo i częściej i co z tego jest? pijaczyny mają za darmochę żarcie a reszta kasiory znika [/quote]
    I TO JEST CAŁA PRAWDA O MYŚLENICKIM CARITASIE I O KSIĘDZU LESZKU NAPRAWDĘ DOBRY TEKST

    7 7 Cytuj
  • 9 sty 2012

    Jak to czarnym brakuje kaski? Przecież jest kolęda, więc trzepią kasiorę jak złoto!
    A prawda, zapomniałem. Im zawsze jest mało.

    8 4 Cytuj
  • 9 sty 2012

    Niestety niektóre teksty dowodzą że myślenickie lobby kościelno-pisowskie myśli że to średniowiecze. Pamiętam naprawdę żenujące widowisko z przed dobrych paru lat kiedy to urzędujący burmistrz W.Kurowski w dniu Orkiestry urządził zbiórkę na szpital. Otóż jest oczywiste że Jurek Owsiak, jego żona, współpracownicy i ktoś tam jeszcze biorą z tego kasę. Mam pytanie do oponentów czy ktoś z Was chodzi do pracy za darmo ??? W naszym kraju po transformacji nie ma zawsze kasy na :... i tu brakło by forum aby wymienić, dla tego uważam że jeżeli WOŚP przekażę jakąkolwiek kwotę (a są to sumy nie małe) to jest to MISTRZOSTWO ŚWIATA. Nawet w naszym szpitalu gdzie dowodzi moim zdanie genialny dyrektor Adam Styczeń (znienawidzony przez ww ugrupowania) tez taki sprzęt jest. Zresztą córka mojego kolegi żyje dzięki sprzętowi fundacji Owsiaka i żadne pieprzenie nie powstrzyma mnie aby Mu coś do puszki wrzucić. Dawałem na Orkiestrę daję i będę dawał i nikt mnie nie powstrzyma !

    16 2 Cytuj
  • 9 sty 2012

    Psa faktycznie żal, ale jest to tylko raz w roku i informacja podana z wyprzedzeniem. Fajerwerki to generalnie kontrowersyjna sprawa.
    Filmik z linku powyżej, bezcenny. Rodzinnie padamy ze smiechu. Niewiarygodne:)
    Zgadzam się, że mieszkanie w okolicach Rynku ma niestety więcej wad niz zalet i tak jak niektórym tu, bardziej przeszkadzają nam dźwięki z wieży kościelnej. Do nich niestety musimy się przyzwyczaić bo zdaje się większość społeczeństwa go w pełni akceptuje.

    3 2 Cytuj
  • 10 sty 2012

    [quote=Almanzor] Niestety niektóre teksty dowodzą że myślenickie lobby kościelno-pisowskie myśli że to średniowiecze. Pamiętam naprawdę żenujące widowisko z przed dobrych paru lat kiedy to urzędujący burmistrz W.Kurowski w dniu Orkiestry urządził zbiórkę na szpital. Otóż jest oczywiste że Jurek Owsiak, jego żona, współpracownicy i ktoś tam jeszcze biorą z tego kasę. Mam pytanie do oponentów czy ktoś z Was chodzi do pracy za darmo ??? W naszym kraju po transformacji nie ma zawsze kasy na :... i tu brakło by forum aby wymienić, dla tego uważam że jeżeli WOŚP przekażę jakąkolwiek kwotę (a są to sumy nie małe) to jest to MISTRZOSTWO ŚWIATA. Nawet w naszym szpitalu gdzie dowodzi moim zdanie genialny dyrektor Adam Styczeń (znienawidzony przez ww ugrupowania) tez taki sprzęt jest. Zresztą córka mojego kolegi żyje dzięki sprzętowi fundacji Owsiaka i żadne pieprzenie nie powstrzyma mnie aby Mu coś do puszki wrzucić. Dawałem na Orkiestrę daję i będę dawał i nikt mnie nie powstrzyma ! [/quote]
    Rewelacja, w stu procentach zgadzam się w Tobą !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    12 2 Cytuj
  • 10 sty 2012

    [quote=muza] Almanzor napisał/a: Niestety niektóre teksty dowodzą że myślenickie lobby kościelno-pisowskie myśli że to średniowiecze. Pamiętam naprawdę żenujące widowisko z przed dobrych paru lat kiedy to urzędujący burmistrz W.Kurowski w dniu Orkiestry urządził zbiórkę na szpital. Otóż jest oczywiste że Jurek Owsiak, jego żona, współpracownicy i ktoś tam jeszcze biorą z tego kasę. Mam pytanie do oponentów czy ktoś z Was chodzi do pracy za darmo ??? W naszym kraju po transformacji nie ma zawsze kasy na :... i tu brakło by forum aby wymienić, dla tego uważam że jeżeli WOŚP przekażę jakąkolwiek kwotę (a są to sumy nie małe) to jest to MISTRZOSTWO ŚWIATA. Nawet w naszym szpitalu gdzie dowodzi moim zdanie genialny dyrektor Adam Styczeń (znienawidzony przez ww ugrupowania) tez taki sprzęt jest. Zresztą córka mojego kolegi żyje dzięki sprzętowi fundacji Owsiaka i żadne pieprzenie nie powstrzyma mnie aby Mu coś do puszki wrzucić. Dawałem na Orkiestrę daję i będę dawał i nikt mnie nie powstrzyma !
    Rewelacja, w stu procentach zgadzam się w Tobą !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [/quote]

    ZASADNICZE PYTANIE ILE BIORĄ ?????????????

    6 Cytuj

Odpowiedz