Forum » Myślenice

SKANDALICZNE CENY OBSŁUGA OPINIE - BUSY

  • 6 sty 2015

    Do dzieła chłopaki????

    Lubię busy napisał/a:

    Dlaczego busiaże nie obniżają cen biletów ? przecież olej napędowy staniał 1.20 na litrze zawsze twierdzili że ceny biletów są uwarunkowane ceną paliwa , wiec do dzieła a nie uśmiechać się głupkowato.

    15 1 Cytuj
  • 6 sty 2015
    Lubię busy napisał/a:

    Dlaczego busiaże nie obniżają cen biletów ? przecież olej napędowy staniał 1.20 na litrze zawsze twierdzili że ceny biletów są uwarunkowane ceną paliwa , wiec do dzieła a nie uśmiechać się głupkowato.

    Obniżka cen busów? Chłopie ty się prędzej podwyżki cen biletów doczekasz.... Rząd podniósł akcyzę na paliwo i jego cena pójdzie w górę. Ba, już tan cena podskoczyła w ciągu ostatnich dni. Busiarze są zbyt pazerni aby przepuścić taką okazję. Podniosą ceny a argumentem będzie .... wzrost akcyzy :P

    2 17 Cytuj
  • 9 sty 2015
    Warmer84 napisał/a:

    Obniżka cen busów? Chłopie ty się prędzej podwyżki cen biletów doczekasz.... Rząd podniósł akcyzę na paliwo i jego cena pójdzie w górę. Ba, już tan cena podskoczyła w ciągu ostatnich dni. Busiarze są zbyt pazerni aby przepuścić taką okazję. Podniosą ceny a argumentem będzie .... wzrost akcyzy :P

    O czym ty piszesz cena paliwa wzrosła ok. 6 gr.na litrze dzisiaj cena oleju 4.30 a kosztował 5.60 przy tych samych cenach biletów , z resztą poczytaj a nie pisz głupot http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/3696328,benzyna-tanieje-ropa-tanieje-i-tak-do-czerwca-2015-r-najtansze-paliwo-wykaz-stacji,id,t.html?cookie=1

    16 4 Cytuj
  • mateusz nowakowski 14 sty 2015

    Najlepiej to by było jak by zrobili tak jak koło Sieprawi bo tam na ''monopol'' busów zrobili tak że jezdzi teraz MPK... Tak MPK zrobiło linie autobusową z Łyczanki do Wieliczki i z Wieliczki jedzie pociąg do Krakowa. Bilet normalny z Łyczanki do Wieliczki kosztuje coś koło 5zł ale on jest ważny przez 6h i można na tym bilecie jechać tym pociągiem do Krakowa i jak się wyrobisz w 6h to możesz nim wracać. Zrobili tak z ta linią bo były drogie bilety .Kolega mieszka z Łyczance i mi o tym opowiedział i mówił że jak ktoś kupi miesięczny to jest tańczy o połowe od cen busów.

    3 2 Cytuj
  • 14 sty 2015

    arege w mogilanach benzyna 95 4.28 zł, orlen w glogoczowie benzyna 95 4.26 (pol godziny temu tankowalem),warmer skad u ciebie takie info,ceny paliwa spadaja,prognoza jest ze spadnie ponizej 4 zl za litr ,ale faktycznie akzyza pojdzie do gory,tak uchwalil nasz rzad

    6 Cytuj
  • 17 sty 2015

    Pamiętacie jak była podwyżka cen biletów ? Ja pamiętam jak na jednej z tras podrożały bilety o 50gr i było to 01.01.2012. Wtedy olej napędowy kosztował ok 5.59 (źródło money.pl) teraz Cena spadła o złotówkę w dół, a ceny biletów stoją. Kto mi to wyjaśni?
    PS Swoją drogą jak rochią nas w h*ja składy węgla. Ceny węgla na rynkach spadają, a na składach cena stoi :)

    8 1 Cytuj
  • Tomasz 17 sty 2015

    ale bilety nie stanieją niestety, 6 zł to dużo i jak żyć?

    1 6 Cytuj
  • 17 sty 2015

    Ludzie powinni wyjść na ulice i to w całym kraju. Bo wszyscy są okradani, to przez państwo to przez korporacje. Nikt nie potrafi zagwarantować nam godnego życia na poziomie. Niestety większość społeczeństwa to lemingi sterowane przez "słuszne" telewizje.

    7 1 Cytuj
  • mateusz nowakowski 17 sty 2015
    shutter napisał/a:

    Dla mnie to k*restwo. Pamiętacie jak była podwyżka cen biletów ? Ja pamiętam jak na jednej z tras podrożały bilety o 50gr i było to 01.01.2012. Wtedy olej napędowy kosztował ok 5.59 (źródło money.pl) teraz Cena spadła o złotówkę w dół, a ceny biletów stoją. Kto mi to wyjaśni?
    PS Swoją drogą jak rochią nas w h*ja składy węgla. Ceny węgla na rynkach spadają, a na składach cena stoi :)

    dokupowałem węgiel i był tańszy o 50zł.

    2 3 Cytuj
  • 23 sty 2015

    Busiaże nabrali wody w usta i Pytam was busiaży dlaczego nie obniżacie cen biletów skoro cena litra oleju napędowego jest tańsza o 1.50 gr.????????????

    12 2 Cytuj
  • Tomasz 23 sty 2015
    Lubię busy napisał/a:

    Busiaże nabrali wody w usta i Pytam was busiaży dlaczego nie obniżacie cen biletów skoro cena litra oleju napędowego jest tańsza o 1.50 gr.????????????

    busik - oni tego nie zrobią, jedyny lek to konkurencja - nowy przewoźnik.

    4 2 Cytuj
  • 29 lip 2015

    Cześć.
    Co sądzicie o kierowcach busów w Myślenicach ?.
    Gdzieś tydzień temu jadąc z pracy wysiadłem w Myślenicach podszedłem do busa do Trzebuni otworzyłem drzwi i pytam kiedy Pan odjeżdża. Kierowca na mnie nakrzyczał, przy czym prawie się popluł sam... , był bardzo arogancki i nie miły, jego kultura osobista była zerowa. Tak się zastanawiam ponieważ nie jeżdżę często busami zdarza się to naprawdę okazyjnie i tak mnie zastanawia czy wszyscy kierowcy są tacy nie kulturalni jak Pan kierowca busa do Trzebuni ? , moim zdaniem takiego kierowcę trzeba natychmiast zwolnić i dać innemu szansę na pracę. Takie osoby powinny być miłe dla ludzi i pomocne a nie drzeć się na osobę która dość że nic nie zrobiła to jeszcze pozwala mu zarobić.
    Zastanawiam się czy nie zgłosić tego kierowcy w odpowiednie miejsce, albo następnym razem po prostu nagram taką osobę i pokażę jego szefowi.

    27 Cytuj
  • 29 lip 2015

    jasne ,ze zgłoś nie zastanawiaj się gburostwa nie można tolerować to nie pierwszy i jedyny incydent kierowcy busa , na Kraków jeździ takich kilku , którzy się proszą

    15 Cytuj
  • Moriss Moriss 29 lip 2015
    davidsandron napisał/a:

    Cześć.
    Co sądzicie o kierowcach busów w Myślenicach ?.
    Gdzieś tydzień temu jadąc z pracy wysiadłem w Myślenicach podszedłem do busa do Trzebuni otworzyłem drzwi i pytam kiedy Pan odjeżdża. Kierowca na mnie nakrzyczał, przy czym prawie się popluł sam... , był bardzo arogancki i nie miły, jego kultura osobista była zerowa. Tak się zastanawiam ponieważ nie jeżdżę często busami zdarza się to naprawdę okazyjnie i tak mnie zastanawia czy wszyscy kierowcy są tacy nie kulturalni jak Pan kierowca busa do Trzebuni ? , moim zdaniem takiego kierowcę trzeba natychmiast zwolnić i dać innemu szansę na pracę. Takie osoby powinny być miłe dla ludzi i pomocne a nie drzeć się na osobę która dość że nic nie zrobiła to jeszcze pozwala mu zarobić.
    Zastanawiam się czy nie zgłosić tego kierowcy w odpowiednie miejsce, albo następnym razem po prostu nagram taką osobę i pokażę jego szefowi.

    Dlatego od dwóch lat dojeżdżam do krakowa swoim samochodem

    7 3 Cytuj
  • 30 lip 2015

    dwa tyg temu lub trzy jechałam z szanowynym panem z krakowa do myslenic. PORAŻKA , taka osoba powinna od wejscia stracic prawo jazdy. Złamał wszystkie przepisy ruchu drogowego, wydzierał sie na ludzi ze mu pieniedzy w czasie jazdy przed zatrzymaniem sie na przystanku nie daja. Chwilami myslalam ze szaleńczy pościć skończ sie wkoncu wypadkiem. Siwy Pan klął pod nosem i mówił , że sie spieszy. Juz unikam kursu z tym panem , i wole poczekać na nastepnego busa.

    6 Cytuj
  • 30 lip 2015
    mimi111 napisał/a:

    dwa tyg temu lub trzy jechałam z szanowynym panem z krakowa do myslenic. PORAŻKA , taka osoba powinna od wejscia stracic prawo jazdy. Złamał wszystkie przepisy ruchu drogowego, wydzierał sie na ludzi ze mu pieniedzy w czasie jazdy przed zatrzymaniem sie na przystanku nie daja. Chwilami myslalam ze szaleńczy pościć skończ sie wkoncu wypadkiem. Siwy Pan klął pod nosem i mówił , że sie spieszy. Juz unikam kursu z tym panem , i wole poczekać na nastepnego busa.

    On tak zawsze jeździ, winni są właściciele linii, że go zatrudniają.

    7 Cytuj
  • 30 lip 2015
    Powodzianin_ napisał/a:

    On tak zawsze jeździ, winni są właściciele linii, że go zatrudniają.

    czy ten Pan/ chłam jeździ białym busem?

    3 Cytuj
  • 30 lip 2015
    Koko napisał/a:

    czy ten Pan/ chłam jeździ białym busem?

    Jezdzi roznymi. Sam ma siwe wlosy, pozna sie go po tym ze z automatu jest niegrzeczny :)

    4 Cytuj
  • 16 kwi 2016

    Obskurny prostak jeżdżący siwym busem z Myślenic do Świątnik podobno ma na imię Rafał wszystkich obgaduje jak tylko ktoś wysiądzie zapomina lub niema rozumu że ma pasażerów dalej jadących którzy słyszą jego rozmowę,następnego dnia wszystkiego się dowiedziałam od koleżanki jak zostałam obgadana przez tego Pana busiaża .

    15 1 Cytuj
  • 16 kwi 2016

    Jak kierowca busa jest niegrzeczny i opryskliwy to jedyna rada żeby go sprowadzić na ziemię jest US. Obserwuj czy wydaje paragony fiskalne za przejazd ,a potem zgłoś konkretnego busa i trasę na ,której się porusza, do Urzędu Skarbowego w Myślenicach ." Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie"

    12 1 Cytuj
  • 17 kwi 2016
    uczennica910 napisał/a:

    Obskurny prostak jeżdżący siwym busem z Myślenic do Świątnik podobno ma na imię Rafał wszystkich obgaduje jak tylko ktoś wysiądzie zapomina lub niema rozumu że ma pasażerów dalej jadących którzy słyszą jego rozmowę,następnego dnia wszystkiego się dowiedziałam od koleżanki jak zostałam obgadana przez tego Pana busiaża .

    uczennica910 napisał/a:

    Obskurny prostak jeżdżący siwym busem z Myślenic do Świątnik podobno ma na imię Rafał wszystkich obgaduje jak tylko ktoś wysiądzie zapomina lub niema rozumu że ma pasażerów dalej jadących którzy słyszą jego rozmowę,następnego dnia wszystkiego się dowiedziałam od koleżanki jak zostałam obgadana przez tego Pana busiaża .

    No ale szczerze to co takiego się stało? Powiedział,że nie wiem, masz krzywe nogi czy coś? Czy rozpowszechniał nieprawdziwe informacje na Twój temat - nie wiem,że kradniesz, pijesz w pracy czy coś? Nie warto się takimi rzeczami przejmować w ogóle. Najbardziej obrabiają Ci tyłek i tak najbliższe osoby - te po których się tego pewnie nie spodziewasz. Także wyluzuj. Trzeba się uśmiechać do nich i tyle.

    5 1 Cytuj
  • 18 kwi 2016

    Mój syn wracał z kolegami z SKS-U ze szkoły z Jawornika do Bęczarki zapłacili po 4,50 za dwa przystanki, jak zapytali kierowcy dlaczego nie 3 zł, to powiedział "nie pasuje to wypad", ale kasę zabrał i biletu nie dał, co takiemu dziadkowi zrobić?

    3 Cytuj
  • 18 kwi 2016
    Aga 75 napisał/a:

    Mój syn wracał z kolegami z SKS-U ze szkoły z Jawornika do Bęczarki zapłacili po 4,50 za dwa przystanki, jak zapytali kierowcy dlaczego nie 3 zł, to powiedział "nie pasuje to wypad", ale kasę zabrał i biletu nie dał, co takiemu dziadkowi zrobić?

    zgłosić właścicielowi....,pewnie kase na lewo bierze...

    9 Cytuj
  • 19 kwi 2016
    albert7575 napisał/a:

    zgłosić właścicielowi....,pewnie kase na lewo bierze...

    Najlepiej od razu zgłosić szefowi albo nalegać na bilet. Jeszcze mi się nie zdarzyło żeby mi nie wydali jak chciałam.

    Cytuj

Odpowiedz