Forum » Myślenice

PiS i jego nienawiśc do ludzi

  • 3 mar

    Przeglądałem dziś media społecznościowe, jak to przed wyborami reklamują się wszyscy ale tylko PiS i jego klon prowadzą w Myślenicach kampanie nienawiści.

    Poszczególne komitety się chwalą swoimi kandydatami tylko PiS sieje nienawiśc w stosunku do innych.

    Ci ludzie są zgoszkniali, smutni i widzą jedynie wrogów wśród innych mieszkańców. Czy tacy ludzie mogą rządzić ? Okazuje się że tak. Czy tacy ludzie są nam potrzebi - stanowczo nie.

    48 8 Cytuj
  • 3 mar

    No ale czy to coś nowego???

    30 6 Cytuj
  • 3 mar

    Działali od lat wg zasady: dziel i rządź. Z tym że ostatnio im to już nie pykło, no bo ludzie mieli dość.

    33 5 Cytuj
  • burzumsquat666@wp.pl 4 mar

    Znamienne jest też to, że za Szlachetką agituje w sieci mnóstwo osób z fikcyjnych kont na facebooku, które atakują innych kandydatów i ich programy.

    26 7 Cytuj
  • 4 mar

    Jaka partia, taka kampania.

    10 3 Cytuj
  • 5 mar
    PiterOlek napisał/a:

    Przeglądałem dziś media społecznościowe, jak to przed wyborami reklamują się wszyscy ale tylko PiS i jego klon prowadzą w Myślenicach kampanie nienawiści.

    Przeglądasz i widzisz chyba to co chcesz widzieć. Dla mnie klip Ostrowskiego i nawiązanie do damskich bokserów to jest właśnie takim przykładem hejtu.

    3 10 Cytuj
  • 5 mar

    Jak to dobrze, że nie zaglądam w media społecznościowe

    6 Cytuj
  • 7 mar

    Nasze Słońce na swoim profilu grzeczne, ugładzone , spokojne bo to by źle wyglądało przed wyborami (mimo że wcześniej hejtował co się dało) popuszcza sobie swoją nienawiść na profilu PiS . To jakieś rozdzielenie jaźni.

    13 1 Cytuj
  • 7 mar
    PiterOlek napisał/a:

    Nasze Słońce na swoim profilu grzeczne, ugładzone , spokojne bo to by źle wyglądało przed wyborami (mimo że wcześniej hejtował co się dało) popuszcza sobie swoją nienawiść na profilu PiS . To jakieś rozdzielenie jaźni.

    Generalnie większość tych co pisali nie po myśli partyjnej, jest już dawno zablokowanych na jego profilach. Ten sposób czyni pewny obraz w przypadku gdyby ten Pan został szefem rządu czy Państwa, nazwisko pasuje do przedstawiciela Polski jako Państwa totalitarnie zarządzanego, względem opozycji nie byłoby głosu demokracji, na którą ten Pan i cała ta zbieranina przebierańców z tych list się powołuje.

    13 Cytuj

Odpowiedz