Forum » Myślenice

zajęcia rozwojowe dla dzieci tanieć sztuki walki nauka pływania

  • 19 maj 2009

    Witam szczególnie gorąco troskliwe mamy:) a ponieważ jestem kobietą jeszcze serdeczniej witam tatusiów  Jako zapracowana osoba nie jestem w stanie śledzić na bieżąco ofert ośrodków kultury i sportu strona domu kultury w Myślenicach nie wiele informacji zawiera więc…..Czubek języka.....
    Drodzy rodzice, jakie zajęcia dla dzieci polecacie i jaka jest za nie odpłatność???
    Wiem, że na basen dzieci mogą chodzić biorąc prywatne lekcje lub korzystać ze stowarzyszeń sportowych. Stowarzyszenia, które cokolwiek znam to: „jutrzenka” podobno nieźle uczą pływać, choć nie są najtańsi warci swej ceny małe grupy i instruktorzy zajmują się podopiecznymi.
    O sokole nic nie wiem- szkoda? W „aqariusie”( w „stowarzyszeniu") próbowałam ale poziom był nie adekwatny do nawet nie wysokiej ceny.
    SZTUKI WALKI wiem ze na ul Mickiewicza naprzeciwko pogotowia jest stowarzyszenie miłośników jakiejś sztuki i tyle o nim wiem. Wiem też że ich strona internetowa zawiera cennik ale chętnie zasięgnę waszej opinii
    TANIEC, MUZYKA znowu nie wiem czy można liczyć na „nasz” dom kultury (jakoś bardzo się rozproszyły przedsięwzięcia sportowo- kulturalne) i nic nie słychać o MGOKIS Podobno dobrze uczą tańczyć w SOKOLE i dzieci chętnie tam chodzą czy gdzieś jeszcze warto zapisać pociechę??? Proszę piszcie, co wiecie nasze miasto obfituje w dobre oferty tylko trudno je znaleźć liczę na ten wątek:))

    Cytuj
  • 20 maj 2009

    Polecamsokol

    Cytuj
  • 20 maj 2009

    dzięki na pewno skożystam:)

    Cytuj
  • 29 maj 2009

    na basen to już musisz się zapisać, chyba że znasz kogoś... dlatego moje pociechy nie mają styczności z wodą.... podobno basen nie przynosi dochodu...
    na fighty jest duży wybór, ale to dzieciak musi czuć i chcieć a z tym różnie

    Cytuj
  • 3 lip 2009

    TRZYMAM KCIUKI I BARDZO DZIKUJĘ WSZYTKIM ZA ODPOWIEDZI:)))

    Cytuj
  • 21 sie 2009

    Zapraszam od września do Klubu Ponte w Myślenicach.
    Aktywne i kreatywne zajęcia dla mam i dzieci do 10 r.ż. Darmowe zajęcia pokazowe!!!
    Zakres: plastyka, muzyka, taniec, języki, gimnastyka.
    Twórcza zabawa i radosna edukacja, rozrywka i relaks ...
    Imprezy okolicznościowe oraz spotkania z ciekawymi ludźmi to tylko poczatek.
    Wszlkie pytania proszę kierować na adres ponteklub@interia.pl Chętnie na nie odpowiem.
    PozdrawiaM

    Cytuj
  • 14 sty 2011

    A karate jest może w Myślenicach dla dzieci?

    1 Cytuj
  • 14 sty 2011

    Jeśli chodzi o pływanie polecam stowarzyszenie MSP Aquarius .
    Tam można nauczyć się porządnie pływać.
    Stowarzyszenie nie ma strony internetowej - ale na basenie mają swoje biuro tam na temat zajęć można wszystkiego się dowiedzieć.

    1 Cytuj
  • 5 sty 2012

    Czy ktoś z Was korzysta z zajęć dla dzieci w klubie Ponte? Chodzi mi o takie zorganizowane zajęcia w grupach, plastyczne lub taneczne. Chciałabym zapisać gdzieś córkę (4 latka) a chyba Giboland nie prowadzi takowych.
    Proszę o opinie osób których dzieci z takich zajęć korzystają, jaka atmosfera, czy miłe prowadzące i jak to wygląda cenowo?
    Chyba, ze w mieście są jeszcze inne miejsca gdzie coś takiego jest organizowane?

    Cytuj
  • 5 sty 2012

    Klub Ponte to już dawno nie istnieje. Jakiś rok temu do nich mailowałem w sprawie organizacji urodzin dla dziecka ale nikt nie odpisał. A taniec tzn. balet jest w MDK i Sokole i około rok temu były zapisy na jaiś taniec w Domu Rzemiosła ale były takie tłumy ludzi, że się wycofałem z obawy przed zadeptaniem mojego dziecka. Plastyka jest w MDK dla dzieci prowadzi taka starsza pani raz byłem ale nienajlepiej to widzę - jak wszystko w MDK. Byłem też na strzelnicy na zarabiu z córką ale tam jest od 12 lat a moje dziecko ma 7 więc nic z tego. Ogólnie to w Myślenicach od czasu do czasu coś dla dzieci się pojawia... I znika bo chętnych za mało i się nie opłaca.

    1 Cytuj
  • 10 sty 2012

    dokładnie jak napisał tata z jednym wyjątkiem Klub Ponte rok temu organizował urodzinki i to całkiem fajne teraz też zapewne to robią. wiem że w 2011/2012 organizuje zajęcia dla dorosłych; taniec brzucha, gimnastyka (piletes, zdrowy kręgosłup) gościnnie na Konopnickiej 2d , zajęcia dla dzieci mają wznowić od września

    Cytuj
  • 22 sty 2012

    A gdzieś w Myślenicach można zorganizować imprezę urodzinową dla chłopca 6-letniego ? Od razu napiszę że Giboland juz znam więc pytam czy jest cośjeszcze ?

    Cytuj
  • 23 sty 2012

    [quote=gość: memo] Witam!Jestem animatorką zabaw dziecięcych. [/quote]
    To miło z tym, że ja potrzebuję jeszcze lokalu bo w domu nie mam warunków na takie imprezy.

    1 Cytuj
  • 23 sty 2012

    zawsze można zarezerwować kilka stolików w jakimś lokalu

    Cytuj
  • 31 sty 2012

    [quote=gość: asiall] A karate jest może w Myślenicach dla dzieci? [/quote]

    Owszem jest. LO im. Kościuszki na Jagiellońskiej. Można zajrzeć i popytać trenera co i jak :)

    Cytuj
  • BEata 31 sty 2012

    Ponte istnieje, chodzę tam od ponad roku na pilates, można znaleźć ich na FB, maja tez stronkę ale jak narazie jest słabo wypozycjonowana i chyba niedokońca uzupełniona ale kontakt i wszelkie namiary tam są

    Cytuj
  • Aga 20 sty 2014

    Czy w Myślenicach są teraz jakieś zajęcia ze sztuk walki? Takie, które możecie polecić?

    2 Cytuj
  • 22 sty 2014

    Mogę polecić sztuki walki dla dzieci w nowym Centrum Edukacyjnym dla dzieci Radosny Świat, zajęcia odbywają się w każdy czwartek od 17.00-17.50. Lokal mieści się przy ul. Jordana 22

    2 Cytuj
  • 1 lut 2014

    wystarczy wejść na naszą stronę
    polecamy się

    1 1 Cytuj
  • 30 kwi 2017

    Czy moze ktos polecic jakies zajecia dla 4 latka ? Jakies judo czy cos w tym stylu

    Cytuj

Odpowiedz