Forum » Myślenice

Psycholog w Myślenicach

  • 24 sty 2012

    Witam wszystkich, mam pytanie jak w temacie :) Czy ktoś może orientuje się czy jest w Myślenicach psycholog dla osób dorosłych, świadczący usługi darmowo ?
    Proszę o jakieś adresy, z góry dziękuję :)

    18 2 Cytuj
  • 24 sty 2012

    np. w Ośrodku Interwencji Kryzysowej przy ul. Jagiellońskiej (dawny internat LO). 12 271 04 29.
    polecam.

    17 9 Cytuj
  • 25 sty 2012

    Witam!A czy wie ktoś może czy w myślenicach jest jakiś psycholog dziecięcy?Czy trzeba mieć jakieś skierowanie?Dziecko ma skończone 4 latka.Dziękuję z góry za odpowiedź.

    19 1 Cytuj
  • 25 sty 2012

    W Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej przyjmuje psycholog dziecięcy. Wizyty bezpłatne, bez skierowania. Termin pierwszej wizyty trzeba ustalić z Dyrektorem Poradni.

    14 9 Cytuj
  • 25 sty 2012

    Nie polecam Ośrodka Interwencji Kryzysowej, zależy na kogo się trafi. Ja trafiłam fatalnie. Najlepiej jak jest starszy psycholog a nie taki zaraz po studiach.

    14 13 Cytuj
  • 25 sty 2012

    "Najlepiej jak jest starszy psycholog a nie taki zaraz po studiach."

    w ośrodku interwencji kryzysowej mają superwizję i zebrania kliniczne, co znaczy, że każdy pracownik na bieżąco konsultuje swoją pracę z innymi osobami i ze specjalistą superwizorem. dzięki temu działają profesjonalnie i skutecznie. ja jestem zadowolona ze współpracy.

    14 13 Cytuj
  • 25 sty 2012

    W Centrum psychoterapii w Myślenicach są wspaniali psycholodzy i psychiatrzy. TO jest koło Kefirka na Osiedlu. Dokładny aders ul Pardyaka 6/4. Z resztą jak wpiszecie w gogle Centrum psychoterapii w Myślenicach to wam wyskoczy ich strona. Na prawdę polecam tam pracujących lekarzy i psychologów. Przyjmują na NFZ a więc bezpłatnie.

    17 15 Cytuj
  • 26 sty 2012

    Lilka 1 dzięki za odpowiedź!A gdzie ta poradnia się znajduje bo za bardzo nie kojarzę.Masz może jakiś nr tel tam aby ustalić termin wizyty czy lepiej iść osobiście?

    2 1 Cytuj
  • 26 sty 2012

    Do "mama"
    Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna na ul. Pardyaka 2 tel.12 272 05 89 (w budynku gdzie dawniej była szkoła muzyczna). Trzeba zadzwonić lub podejść i powiedzieć w czym problem. Wizyty są bezpłatne. Polecam

    8 6 Cytuj
  • 26 sty 2012

    Dziękuję serdecznie!

    4 1 Cytuj
  • 26 sty 2012

    Darmowe porady są w Ośrodku Interwencji Kryzysowej - bo w Centrum Psychoterapii to różnie z tą "darmowością" bywa. Raz się płaci, raz nie i tak trochę nie wiadomo o co chodzi. Ośrodek Interwencji polecam, szybkie terminy i fachowa pomoc.

    13 9 Cytuj
  • 27 sty 2012

    Ja nie wiem jak jest nad kefirkiem bo nie byłam, koleżanka poleciła mi ten na jagiellońskiej... jestem zadowolona,

    12 7 Cytuj
  • 30 sty 2012

    A ja słyszałam od Pani pracującej w Opiece Społecznej, że bardzo dobra psycholog jest w budynku Dalinu (Pani jest z krakowa), podobno bezpłatnie.

    5 8 Cytuj
  • 8 lut 2012

    W bloku nr 6, podobno przyjmuje Pani Psycholog??
    Czy ktoś korzystał ??

    8 Cytuj
  • 8 lut 2012

    w tym bloku to chyba jest to "Centrum Psychoterapii", czyli nad Kefirkiem

    4 7 Cytuj
  • 11 lut 2012

    Ja tam chodzę na terapię i jestem bardzo zadowolona ! Świetni ludzie ! Uprzejmi i mili ! Aż chce się tam wracać :)

    7 10 Cytuj
  • 27 mar 2012

    JA chodzę z dzieckiem na zajęcia na ul. Słowackiego 40a. Pani prowadzi różne zajęcia między innymi eeg biofeedback

    5 Cytuj
  • 28 mar 2012

    chodzę do Centrum Psychoterapii - polecam !!!

    7 6 Cytuj
  • 28 mar 2012

    i po co robicie tu reklamy ośrodków i przychodni? dajcie namiar na dobrego PSYCHOLOGA a nie placówki lecznicze!!

    10 2 Cytuj
  • Anna Wojciechowska 9 maj 2014

    W ramach projektu "Fenix - Na Skrzydłach Aktywności" rusza kolejna edycja grupy dla Pań. Celem zajęć jest wsparcie Pań doświadczających przemocy w rodzinie lub mających kogoś uzależnionego w swoim najbliższym otoczeniu. W sprawie szczegółowych informacji kontaktować się można z koordynatorem merytorycznym projektu Anną Wojciechowską: kom 785 993 484.

    2 2 Cytuj
  • 13 maj 2014

    Czy ktoś mógłby mi polecić dobrego psychologa dla dorosłej osoby? Proszę o namiary na konkretną osobę a nie placówkę.

    Cytuj
  • 13 maj 2014
    Projekt Fenix napisał/a:

    W ramach projektu "Fenix - Na Skrzydłach Aktywności" rusza kolejna edycja grupy dla Pań. Celem zajęć jest wsparcie Pań doświadczających przemocy w rodzinie lub mających kogoś uzależnionego w swoim najbliższym otoczeniu. W sprawie szczegółowych informacji kontaktować się można z koordynatorem merytorycznym projektu Anną Wojciechowską: kom 785 993 484.

    Ciekawe czy organizujecie edycje dla panów. Bo niestety znam parę przypadków przemocy zwłaszcza psychicznej wobec meżczyzn ze strony ich żon., fizycznej ze strony dzieci. Tyle że się utarło w społeczeństwie że ofiarami przemocy są wyłącznie kobiety.Czas na zmiany.

    5 1 Cytuj
  • 14 maj 2014
    Projekt Fenix napisał/a:

    W ramach projektu "Fenix - Na Skrzydłach Aktywności" rusza kolejna edycja grupy dla Pań. Celem zajęć jest wsparcie Pań doświadczających przemocy w rodzinie lub mających kogoś uzależnionego w swoim najbliższym otoczeniu. W sprawie szczegółowych informacji kontaktować się można z koordynatorem merytorycznym projektu Anną Wojciechowską: kom 785 993 484.

    witam , ja jestem ofiarą przemocy psychicznej ,mąż całe życie uswiadczał mnie w przekonaniu że do niczego się nie nadaję i skutecznie to we mnie wpajał on pracował ,ja nie gdyż wychowuję dwójkę dzieci ,traktował mnie jak służącą w końcu niewytrzymałam psychicznie tego poniżenia ,postanowiłam mu się sprzeciwić sprawa jest w sądzie .jest mi trudno czasem mam potrzebę żeby z kimś pogadać czy też mogę liczyć na jakieś wsparcie?

    6 1 Cytuj

Odpowiedz