Gdzie mógłbym zlecić w Myślenicach (lub okolicach) naprawę wiązki haka? Tester gniazda pokazuje, że działa tylko stałe zasilanie +12 V a nie działają kierunkowskazy i światła stop.
Ponieważ samochod potrzebny mi jest na co dzień, chciałbym całą akcję przeprowadzić w następujący sposób:
- przygotowuję samochód tak, żeby był swobodny dostęp do wiązki i modułu
- przyjeżdżam do (no właśnie - elektryka?), który mierzy, co trzeba i stawia diagnozę
- ja albo on kupujemy potrzebne części
- przyjeżdżam jeszcze raz na montaż
Niestety, jedyny moment, kiedy mogę zostawić samochód w warsztacie, to z piątku na sobotę.
Gdzie mógłbym zlecić w Myślenicach (lub okolicach) naprawę wiązki haka? Tester gniazda pokazuje, że działa tylko stałe zasilanie +12 V a nie działają kierunkowskazy i światła stop.
Ponieważ samochod potrzebny mi jest na co dzień, chciałbym całą akcję przeprowadzić w następujący sposób:
- przygotowuję samochód tak, żeby był swobodny dostęp do wiązki i modułu
- przyjeżdżam do (no właśnie - elektryka?), który mierzy, co trzeba i stawia diagnozę
- ja albo on kupujemy potrzebne części
- przyjeżdżam jeszcze raz na montaż
Niestety, jedyny moment, kiedy mogę zostawić samochód w warsztacie, to z piątku na sobotę.
I na co liczysz tym postem, że elektrycy przeczytają i złożą ci oferty?
Na to bym nie liczył.
Przecież to do ogarnięcia przez srednio zaawansowanego kierowce , a pozycyjne masz? Jakie auto ? czy podzielone pozycyjne czy jak dawniej jeden obwód? przeciwmgłowe ? Piszesz ze tylko kierunkowskaz i stop nie działa . do ogarnięcia
Gdzie mógłbym zlecić w Myślenicach (lub okolicach) naprawę wiązki haka? Tester gniazda pokazuje, że działa tylko stałe zasilanie +12 V a nie działają kierunkowskazy i światła stop.
Ponieważ samochod potrzebny mi jest na co dzień, chciałbym całą akcję przeprowadzić w następujący sposób:
- przygotowuję samochód tak, żeby był swobodny dostęp do wiązki i modułu
- przyjeżdżam do (no właśnie - elektryka?), który mierzy, co trzeba i stawia diagnozę
- ja albo on kupujemy potrzebne części
- przyjeżdżam jeszcze raz na montaż
Niestety, jedyny moment, kiedy mogę zostawić samochód w warsztacie, to z piątku na sobotę.
I na co liczysz tym postem, że elektrycy przeczytają i złożą ci oferty?
Na to bym nie liczył.
Przecież to do ogarnięcia przez srednio zaawansowanego kierowce , a pozycyjne masz? Jakie auto ? czy podzielone pozycyjne czy jak dawniej jeden obwód? przeciwmgłowe ? Piszesz ze tylko kierunkowskaz i stop nie działa . do ogarnięcia