Forum » Myślenice

Internet

  • 10 wrz 2009

    Jakby zmiana adresu mac była wielkim problemem to może i zgodziłbym się z przedmówczynią. Nie trzeba dzwonić, wystarczy tylko podmienić adres mac na ten z pierwotnego komputera i nie ma problemu.
    Dobrym routerem też podzielisz tego neta i będziesz miała neta na 2 kompach na raz... tylko trzeba troszkę pokombinować.
    Ofc, nie wiem czy dzielenie neta na 2 kompy jest do końca zgodne z umową:).

    1 Cytuj
  • 10 wrz 2009

    [quote]ja mam neostrade 1GB na pół z sąsiadem i jestem zadowolona, nie męcze się pod koniec miesiąca, ściągać i oglądać się da wszystko i wogóle jest ok
    polecam
    [/quote]Neostradę 1 Mb/s a nie 1 BG :P to taka drobna uwaga w temacie ogólnie z neo jest wszystko fajnie jak się mieszka do 2 km od centrali bo na wsiach jest bryndza jak się lubi przepłacać bo neostrada jest droga, a swoją drogą jak to mówią reklama czyni cuda można chwalić coś i myśleć że jest najlepsze bo nie miało się styczności z produktem innym być może lepszym ale jak się nie spróbowało to się tego nie wie. Radiówki są coraz lepsze technika poszła do przodu przykładem jest inet który w myślenicach robi się podobno coraz lepszy.

    2 Cytuj
  • 15 lip 2011

    mijają dwa lata - jaki internet (od którego dostawcy) polecilibyście mi w chwili obecnej?

    1 Cytuj
  • adzygmunt 15 lip 2011

    Jest oferta neostrady na wakacyjne miesiące Szczegóły w salonie TP na Rynku Tzw "Na próbę"
    Nie całkiem za darmo, ale za sześć mega za dwa miesiące tylko 40zł.
    Mała uwaga Sześć mega nie oznacza że na twoim kompie jest sześć. U mnie w porywie bywa 2.8.
    Niestety prawo internetowe jest tak skonstruowane, że można bezkarnie /w zasadzie nie dostarczać pełnego pasma/
    Spróbować można i kiedy będziesz zadowolony to za tę szóstkę zapłacisz od trzeciego miesiąca 59 zł z umową na 24 miesiące!
    Aby wyjść "z próby" trzeba dopilnować odpowiednich terminów.

    4 Cytuj
  • 16 lip 2011

    Jeśli chodzi o bezprzewodowy, przenośny internet z sieci komórkowych to omijajcie Erę szerokim łukiem. Nawet przy maksymalnym transferze internet działa Ci do kitu. Muli się, wysyłają upomnienia do zapłaty, choć w ogóle nie wysłali faktury, o której zapłatę się upominają, a przy podpisywaniu umowy nie informują, że po upływie umowy sami ją sobie z Tobą automatycznie przedłużają, a nie wygasa ona, tak jak by się to wydawało logiczne.

    3 1 Cytuj
  • 16 lip 2011

    a jak wygląda internet - dostęp bezprzewodowy (Wi-Fi 5G) w INET?

    1 1 Cytuj
  • 16 lip 2011

    Na terenie nowego dworca PKS i galerii DEKADA jest darmowy dostęp do internetu. Udostępnia go znajdujący się naprzeciw sklep komputerowy Pracownia Komputerowa AB.

    3 1 Cytuj
  • 16 lip 2011

    Droga Moniko91, niestety ale każda umowa z operatorem po zakończeniu okresu umowy terminowej przechodzi na bezterminową. Być może jest to zbyt oczywiste i dlatego nikt o tym nie mówi.
    Ale na pewno jest zapisane w umowie.
    Czytajmy umowy!

    Cytuj
  • 17 lip 2011

    Ale to nie zmienia faktu, że za przenośny internet z Ery zdecydowanie się przepłaca, bo jakość tej usługi postawia wiele do życzenia.

    5 Cytuj
  • 9 paź 2011

    Podbijam wątek. Rezygnuję z internetu TP i szukam czegoś taniego i pożądnego - okolice m-c...co polecacie??

    1 3 Cytuj
  • 9 paź 2011

    [quote=monika91] Ale to nie zmienia faktu, że za przenośny internet z Ery zdecydowanie się przepłaca, bo jakość tej usługi postawia wiele do życzenia. [/quote]

    Ja mam iPlusa w Plusie i jestem zadowolony.

    1 Cytuj
  • 10 paź 2011

    inet centrum, ja też zamierzam zrezygnować z tp - nie mam telefonu a muszę płacić za utrzymanie linii.

    2 1 Cytuj
  • 11 paź 2011

    zanim zrezygnujesz z telefonu w tp przenies sobie numer do inet

    2 1 Cytuj
  • 4 wrz 2012

    Witam, mieszkam na Zarabiu w okolicy hotelu Krak. Czy może mi ktoś powiedzieć jaki internet radiowy ma tu zasięg?

    Cytuj
  • 4 wrz 2012

    ja ci proponuję podzwonić po operatorach myślenickich i popytać kto ma u ciebie zasięg. Największym dostawcą jest zdecydowanie inet http://www.inetcentrum.pl/ bo wielu znajomych z różnych części myślenic ma od nich ale warto porównać jeszcze z pckom http://www.pckom.pl/ i arkada http://www.pkt.pl/s/myslenice/388494/arkadapl_internet_sprzet_i_oprogramowanie_komputerowe.html . Ostatnio dostałem ulotkę od listonosza z firmą radionet http://www.radionet.info.pl/ z mogilan ale nic o nich nie wiem

    1 3 Cytuj
  • ania 5 wrz 2012

    ja mam internet w play, rok temu przeszłam z orange. Z pewnością o niebo lepszy, zasięg ma wszędzie a na tym zależało mi najbardziej, co tam chcę to ściągnie ale youtube mi się często zacina i nie wiem, czy to wina netu czy coś z kompem nie tak, bo za pierona nie znam się na komputerach

    2 1 Cytuj
  • 28 sie 2013

    Podobno w ostatnim czasie inet centrum ma problemy z jakimś hakerem.

    2 4 Cytuj
  • 28 sie 2013

    ja polecam fester-net

    2 10 Cytuj
  • 11 wrz 2013

    A ja Faster-Netu nie polecam.
    W wakacje było w miarę, ale teraz .. Szlag mnie trafia, i czuję, że tracę cierpliwość. Dlaczego?
    Otóż, jak się dobrze orerintuję, odkąd zaczął się rok szkolny zaczęły się problemy z rozłączaniem, 10-20 minut wszystko chodzi pięknie, ładnie, po czym przez kilka minut internet się zawiesza, choć pokazuje full. Filmy na pewnej stronie na szczęście mi ładuje, ale gdy już chcę załadować coś na chociażby chomika, to mogę sobie jedynie o tym pomarzyć, to samo z nowo otwartymi kartami.
    Najgorsze jest to, że nie znajdę nic lepszego, bo mieszkam w tak fatalnym miejscu, że albo komórkowe, albo druga radiowa firma, która jest równie "dobra" jak Faster.

    7 1 Cytuj
  • 11 wrz 2013

    .

    anula napisał/a:

    ja mam internet w play, rok temu przeszłam z orange. Z pewnością o niebo lepszy, zasięg ma wszędzie a na tym zależało mi najbardziej, co tam chcę to ściągnie ale youtube mi się często zacina i nie wiem, czy to wina netu czy coś z kompem nie tak, bo za pierona nie znam się na komputerach

    Z tym YouTube nie tylko Ty masz problemy, co prawda znawczynią nie jestem, ale na mój gust to problem wychodzący od YT, pamiętam, że dawniej w starej grafice wszystko chodziło o wiele lepiej, od kiedy to unowocześnili, mam z tym same problemy. Nie wszystko co nowe jest lepsze, niestety.

    3 Cytuj
  • Andrzej 11 wrz 2013
    łukasz683 napisał/a:

    Podobno w ostatnim czasie inet centrum ma problemy z jakimś hakerem.

    Podobno teraz Fasternet ma ten sam problem. Wygląda na to, że ktoś z konkurencji chce zniechęcić klientów tych firm.
    Ja dostałem ochrzan od żony, że nie ma netu, lub strasznie zamula. Widząc tracerouta, że problem nie leży po mojej stronie i nie ma co ruterów resetować, odpaliłem aero2 na komórce, coby żona pocztę mogła sprawdzić i groupony poczytać.

    5 2 Cytuj
  • 11 wrz 2013

    Co się dzieje z połączeniem z Inet-Centrum, czy tylko ja mam problemy z połączeniem?
    Dodam że mieszkam w okolicach dolnego przedmieścia.
    Koledze, z tej "strefy" (jeśli w ogóle takie są, nie znam się) też coraz częściej przymula neta.
    Wygląda to tak, że 2 dni może chodzić wszystko bez problemu, ping idealny 5-30ms i pełna prędkość deklarowana, lecz zdarza się że przez cały dzień ping rzadko spada poniżej 500ms, średnio co 10 pakiet się "gubi". Zaczęło się to jakoś w połowie minionych wakacji, i trwa do dziś lecz tak jak pisałem, sporadycznie, ale ostatnio coraz częściej co jest uciążliwe.
    Na razie tego nie zgłaszałem bo zawsze gdy już mam zgłaszać sytuacja się poprawia, a jeśli to zdarza się nie tylko mnie to pewnie Inet już o tym wie.
    Mam nadzieję że szybko się uporają z tym problemem, bo jestem już u nich ponad 5 lat i zdarzało się nawet że przez 6 miesięcy miałem tylko pojedyńcze kilku godzinne przerwy w dostawie, do tego zdarzało mi się zapomnieć nie zapłacić w terminie to wystarczał telefon i zaraz włączali na słowo że wpłacę na następny dzien.

    Na razie nie rozglądałem się za innymi ofertami w Myślenicach ale z tego co pamiętam około 5 lat temu Inet był najlepszym i najtańszym dostępnym dla mnie dostawcą, i tak jak pisałem dopiero nie dawno się na nich zawiodłem.

    Ma ktoś jeszcze taki problem?

    4 2 Cytuj
  • 12 wrz 2013

    Witam,
    Też mam Neta z Inetu tylko w innej części Myślenic i u mnie śmiga. Z doświadczenia wiem, że lepiej nie czekać tylko zgłosić awarię. Miałem dokładnie taki sam problem na początku wakacji, dopiero po zgłoszeniu usterki net zaczął mi działać tak jak powinien. Na twoim miejscu zgłosiłbym im jaki masz problem.

    Pozdrawiam.

    4 Cytuj
  • 19 wrz 2013
    defe napisał/a:

    Co się dzieje z połączeniem z Inet-Centrum, czy tylko ja mam problemy z połączeniem?Dodam że mieszkam w okolicach dolnego przedmieścia. Koledze, z tej "strefy" (jeśli w ogóle takie są, nie znam się) też coraz częściej przymula neta.Wygląda to tak, że 2 dni może chodzić wszystko bez problemu, ping idealny 5-30ms i pełna prędkość deklarowana, lecz zdarza się że przez cały dzień ping rzadko spada poniżej 500ms, średnio co 10 pakiet się "gubi". Zaczęło się to jakoś w połowie minionych wakacji, i trwa do dziś lecz tak jak pisałem, sporadycznie, ale ostatnio coraz częściej co jest uciążliwe.Na razie tego nie zgłaszałem bo zawsze gdy już mam zgłaszać sytuacja się poprawia, a jeśli to zdarza się nie tylko mnie to pewnie Inet już o tym wie. Mam nadzieję że szybko się uporają z tym problemem, bo jestem już u nich ponad 5 lat i zdarzało się nawet że przez 6 miesięcy miałem tylko pojedyńcze kilku godzinne przerwy w dostawie, do tego zdarzało mi się zapomnieć nie zapłacić w terminie to wystarczał telefon i zaraz włączali na słowo że wpłacę na następny dzien. Na razie nie rozglądałem się za innymi ofertami w Myślenicach ale z tego co pamiętam około 5 lat temu Inet był najlepszym i najtańszym dostępnym dla mnie dostawcą, i tak jak pisałem dopiero nie dawno się na nich zawiodłem.Ma ktoś jeszcze taki problem?

    A napiszcie ktoś jak te parametry sprawdzić bo się na tym nie znam a internet mi muli jak diabli ale nie wiem czy to wina łącza czy mojego komputera.

    4 Cytuj
  • 27 wrz 2013

    arkada w Myślenicach, jak poniżej, za to badziewie 50 zl miesięcznie
    zdjecie

    1 Cytuj

Odpowiedz