Forum » Myślenice

Myślenice w Polsacie

  • 29 lut 2012

    czyli całe miasto w piątek przed TV! To jest mega wydarzenie!!!

    4 3 Cytuj
  • ania 1 mar 2012

    [quote=gość: apacz] gość: jankes napisał/a:anula napisał/a: nie mam w domu TV, chętnie bym jednak obejżała, zalinkujcie jak coś będziecie mieć Anula zapraszam do mnie mam telewizor 50 cali więc możemy oglądać do rana :) Typowy syndrom. Im większy samochód czy telewizor, tym mniejszy "sprzęt". ;) [/quote]

    gdybym miała potrzebę gapić się w telewizor, to bym go sobie kupiła,ale dzięki za zaproszenie, podaj adres wpadniemy z całą rodzinką by obejżeć ZM w Polsacie ;)

    2 2 Cytuj
  • 1 mar 2012

    no fajnie ze sie dostali ale nie maja najmniejszych szans przy tancu wspołczesnym bo to jest medialne ,lubiane .... ale ok, ze dali szanse im sie pokazać ale na tym to sie skończy. Dla mnie folk jest ..... zbyt bazarowy choć szanuje ich zamiłowanie.

    3 4 Cytuj
  • 1 mar 2012

    jeszcze sie zdziwisz jak będą w półfinale !

    5 1 Cytuj
  • 1 mar 2012

    ja raczej myśle o finale .... nie mają szans i nie jest to złośliwość .....znajomość gry medialnej mną kieruje, takie tance sprawdzają się na małych imprezach typu dni myślenic a w tv ludzie kochają tańczących tak że widzą historię którą w owym wykonaniu artysta chce przekazać ,spektakularność, świeżość ,postęp...... moge dostać minusy .

    5 2 Cytuj
  • 1 mar 2012

    [quote=gość: mieszkankamc] ja raczej myśle o finale .... nie mają szans i nie jest to złośliwość .....znajomość gry medialnej mną kieruje, takie tance sprawdzają się na małych imprezach typu dni myślenic a w tv ludzie kochają tańczących tak że widzą historię którą w owym wykonaniu artysta chce przekazać ,spektakularność, świeżość ,postęp...... moge dostać minusy . [/quote]

    prosisz i masz

    7 Cytuj
  • 2 mar 2012

    Gra medialna, to gra medialna, ale folklor daje tyle różnych możliwości, że wszystko zależy od tych którzy stosownie go przetwarzają na potrzeby show. Wiem, że Ziemia Myślenicka nie pokaże fragmentu swojego klasycznego programu, ale coś zupełnie innego - bardzo mocno współczesnego :) Powodzenia!

    1 2 Cytuj
  • 2 mar 2012

    szewczyk rządzi ;p

    3 3 Cytuj
  • 2 mar 2012

    Piotr rządzi ;) natomiast nadal myśle ze w zderzeniu chociaż by tańca cudownego zresztą tej litewskiej baletnicy i latino giną ,udało im sie do wyszło zabawnie zgrywając taką muzyke do choreografji ale fajnie że byli.

    5 Cytuj
  • 3 mar 2012

    Jak dla mnie to Piotr tak średnio ;/

    5 2 Cytuj
  • 3 mar 2012

    Jeszcze zabiorą nam Piotrka do Polsatu :) Z całego występu jego najbardziej zapamiętałam he he

    5 2 Cytuj
  • 3 mar 2012

    a to taki Gnomeo:)))

    1 Cytuj
  • 3 mar 2012

    powiem szczerze.. ten Piotr prowadzacy to obciach na całego. Nie robiłbym sobie nadziei ze przejda dalej, juz nic nie maja do zaprezentowania, wogole to dziwie sie ze przeszli-nieporozumienie.

    6 2 Cytuj
  • 3 mar 2012

    Dadzą radę i basta

    2 2 Cytuj
  • 3 mar 2012

    Program chała ale ziemia myślenicka świetna grupa, niech się promują przynajmniej coś dobrego o Myślenicach w "wielkim świecie"

    4 2 Cytuj
  • 3 mar 2012

    Występ zespołu bardzo fajny, natomiast jeśli chodzi o występ pana P. przed pokazem- powiem krótko Obciach na całego (żeby nie pisać wiocha)

    5 1 Cytuj
  • 3 mar 2012

    moze ktoś zapodać linka do ich ich występu??? jakoś nie mogę znaleźć...

    3 2 Cytuj
  • 3 mar 2012

    Super tańczą przeszli dalej...ale kto do cholery pozwolił temu całemu dyrektorowi tam wejść na tą scenę zachowywał się jakby był ich niańką a oni nie potrafili się sami wypowiadać. Jego wypowiedz była żenująca. Występ naprawdę fajny ale plis nie wpuszczajcie tego człowieka więcej na scenę. Niech sobie będzie dyrektorem ale nie musi robić od razu za rzecznika prasowego.

    6 3 Cytuj
  • 3 mar 2012

    zgadzam się Pan P. był tam po prostu zbędny, zrobił im po prostu obciach....

    9 4 Cytuj
  • ania 5 mar 2012

    chciała bym to zobaczyć, dacie jakiegoś linka? plizzzzzzzzz

    2 1 Cytuj
  • 5 mar 2012

    [quote=anula] chciała bym to zobaczyć, dacie jakiegoś linka? plizzzzzzzzz [/quote]

    W komentarzach pod tekstem na głównej stronie masz linki do programu

    2 1 Cytuj
  • 5 mar 2012

    Jaka jest jego rola - GADA
    To najlepszy komentarz w tej sprawie.

    1 4 Cytuj
  • 5 mar 2012

    [quote=gość: Maciejko] Jaka jest jego rola - GADA
    To najlepszy komentarz w tej sprawie. [/quote]

    a jaka jest Twoja rola?
    sączenie jadu z zazdrości?
    No to gratuluje!

    3 3 Cytuj
  • 21 mar 2012

    Ktoś mi powie czemu Pan Szewczyk spacerował z Krystyna Mazurówną po Rynku w Myślenicach?

    3 2 Cytuj
  • 21 mar 2012

    Bo żadna inna kobieta nie chce z nim spacerować

    5 1 Cytuj

Odpowiedz