Forum » Myślenice

Wypadek na Chełmie?

  • 11 mar 2012

    [quote=gość: nie z Chełmu] Do zarejestrowanego gościa:
    gość: wiślak napisał/a: PYTANIE DO BURMISTRZA !!!

    CZY ZOSTANĄ ZAMONTOWANE HUDRANTY NA CHEŁMIE ???
    jak trzeba było na wybory to złote góry obiecywaliście a teraz macie na gdzieś !!!
    Zarejestrowany gość napisał/a: Już się zaczyna.
    Pożar - Oczywiście wina burmistrza.
    Hydranty zamarzły - wina burmistrza.
    naucz się czytać ze zrozumieniem! wiślak nie obwinia burmistrza o pożar, chce się tylko dowiedzieć czy będą HYDRANTY na CHEŁMIE! [/quote]
    Kolego
    od czasu mojej wypowiedzi do czasu Twojej wypowiedzi zostało usunięte parę postów.

    3 3 Cytuj
  • 12 mar 2012

    Czy ktoś wie czy od strony strórzy (kudłaczy) podbijali? Po w pewnym momencie widziałem dwa wozy strażackie pojechały na zakopiankę w tym jeden z państwowej. Czy może inne zdarzenie.
    A i dlaczego nie widziałem osp zarabie żeby jechali swoim starem a jedynie tarpanem.

    4 Cytuj
  • 12 mar 2012

    Taki wypasiony domek :((( Ciekawe jaka przyczyna do tego doprowadziła???? Dom był zamieszkiwany "czasami" gospodarze sa z Krakowa i wpadali sobie raz za czas

    3 1 Cytuj
  • 12 mar 2012

    [quote=gość: memo] Taki wypasiony domek :((( Ciekawe jaka przyczyna do tego doprowadziła???? Dom był zamieszkiwany "czasami" gospodarze sa z Krakowa i wpadali sobie raz za czas [/quote]

    A chodzą słuchy, że byli nie dawno przed pożarem.

    1 4 Cytuj
  • 12 mar 2012

    [quote=Zarejestrowany gość] gość: memo napisał/a: Taki wypasiony domek :((( Ciekawe jaka przyczyna do tego doprowadziła???? Dom był zamieszkiwany "czasami" gospodarze sa z Krakowa i wpadali sobie raz za czas

    A chodzą słuchy, że byli nie dawno przed pożarem. [/quote]

    Właściciel wyjechał do krakowa około godziny 15 !

    3 1 Cytuj
  • 12 mar 2012

    w akcji uczestniczyło około 15 zastępów osp i psp a nie 8 jak napisano wcześniej

    2 Cytuj
  • 12 mar 2012

    Dobrze że strażacy / chyba z Trzemeśni / zrobili stanowisko wodne przy Banderozie.
    Podobno z hydrantów koło hali sportowej woda lała się jak z kranu i potem żadna jednostka tam nie jeździła.

    3 1 Cytuj
  • 12 mar 2012

    [quote=straazak] Dobrze że strażacy / chyba z Trzemeśni / zrobili stanowisko wodne przy Banderozie.
    Podobno z hydrantów koło hali sportowej woda lała się jak z kranu i potem żadna jednostka tam nie jeździła. [/quote]
    Nie tylko z Twojej jednostki (OSP Trzemeśnia) strażacy tworzyli stanowiska wodne, ale również z Zarabia, Górnego i innych jednostek. I była to decyzja dowódcy akcji.

    2 1 Cytuj
  • 12 mar 2012

    ja nie jestem z OSP Trzemeśnia i wiem że nie tylko jena jednostka robiła stanowisko wodne.
    sam byłem przy jednym ze stanowisk ;)

    2 1 Cytuj

Odpowiedz