Forum » Myślenice

Psycholog, Terapeuta

  • 14 mar 2012

    Witam . Nie chodzi mi o terapeutę uzależnień , tylko o osobę do której będę mogla przyjść ze swoimi rozterkami . To ważne , Kogo możecie mi polecić ??

    12 1 Cytuj
  • 15 mar 2012

    Centrum Psychoterapii w Myślenicach. Tam są psycholodzy i psychiatrzy nie tylko od uzależnień. Na prawdę warto tam iść. Mają umowę z NFZ. Jest to na Osiedlu w bloku za sklepem Kefirek.

    14 15 Cytuj
  • 15 mar 2012

    [quote=gość: Julka] Centrum Psychoterapii w Myślenicach. Tam są psycholodzy i psychiatrzy nie tylko od uzależnień. Na prawdę warto tam iść. Mają umowę z NFZ. Jest to na Osiedlu w bloku za sklepem Kefirek. [/quote]

    dziekuje ci bardzo za informację

    7 8 Cytuj
  • 15 mar 2012

    Polecam gabinet na osiedlu w budynku Domu Rzemiosła na piętrze. Znajoma tam chodziła i mówiła że bardzo jej to pomogło.

    pozdrawiam

    12 5 Cytuj
  • 15 mar 2012

    Tu masz linka do nich. Znajdziesz tam telefony i nazwiska psychoterapeutów; http://www.centrum.psychoterapii.pl/cp/

    7 14 Cytuj
  • 16 mar 2012

    też polecam gabinet w domu rzemiosła za placem zabaw przy bloku nr 1. chodziłam tam na terapię w ubiegłym roku i jestem zadowolona. dzięki temu poradziłam sobie z trudnymi problemami i uwierzyłam, że mogę coś osiągnąć. przed terapią wydawało mi się, że nic dobrego mnie już nie spotka
    http://www.busola.net.pl/gabinet-psychoterapii-myslenice.html

    10 9 Cytuj
  • 16 mar 2012

    Ludzie ale to nie chodzi o to żeby polecać placówkę a konkretnego psychologa.
    Psycholog psychologowi nie równy a w takiej placówce są lepsi i gorsi psychologowie.Mam wrażenie ze tutaj znowu ktoś sobie robi reklamę

    10 1 Cytuj
  • 17 mar 2012

    Ludzie ale to nie chodzi o to żeby polecać placówkę a konkretnego psychologa.
    Psycholog psychologowi nie równy a w takiej placówce są lepsi i gorsi psychologowie.Mam wrażenie ze tutaj znowu ktoś sobie robi reklamę

    Jeśli chodzi o konkretnego psychologa- to tylko Kraków- potwierdzam z autopsji

    4 6 Cytuj
  • 19 mar 2012

    Elżbieta Kęsek-Budziarz ul. os. Centrum E 19 /21
    Kraków pomogła mojej serdecznej przyjaciółce tylko że prywatnia

    4 6 Cytuj
  • 23 mar 2012

    witam szukam dobrego psychiatry w Myslenicach .Miałam klika wizyt u Rutkowskiej wuzyty u niej bywały tylko po to aby zmienic lek i wypisac recepte prawie mnie nie słuchala .Lecze sie u niej na depresje i nerwice i tak naprawde nic mi nie pomogła. Pozdrawiam

    8 9 Cytuj
  • 25 mar 2012

    jeżeli chodzi o dobrych terapeutów oraz lekarzy to polecam centrum psychoterapii przy sklepie kefirek na osiedlu. moja mama chodzi do lekarza, z którego jest bardzo zadowolona - poświęca jej czas, co w przypadku lekarzy jest mało spotykane. natomiast ja od paru miesięcy uczęszczam na terapię i również jestem zadowolona. z tego co się orientuję to przyjmują również dzieci

    8 11 Cytuj
  • 29 mar 2012

    ja chodziłam na ul.Słowackiego 40a do pani Elizy Pudełko

    5 9 Cytuj
  • 2 sie 2012

    Kto poleci dobrego psychologa z Myślenic ? Ale nie placówkę a konkretnego psychologa ?

    Cytuj
  • 5 sie 2012

    czy ktoś wie w jakich dniach i godz przyjmuje Pani doktor Rutkowska?

    6 Cytuj
  • 19 sie 2012

    [quote=gość: ssssss] czy ktoś wie w jakich dniach i godz przyjmuje Pani doktor Rutkowska? [/quote]

    6 Cytuj
  • bozena5771 27 sie 2012

    Witam,chciałabym uzyskać namiar na dobrego psychologa w Myślenicach,chodzi mi o konkretne nazwisko,a nie cała placówkę,prosze o pomoc,pozdrawiam.

    3 1 Cytuj
  • sobota 28 wrz 2012

    Katarzyna Badeńska

    4 19 Cytuj
  • 29 wrz 2012

    Niestety ja osobiście pani Badeńskiej nie mogę polecić. Zostałam potraktowana bardzo przedmiotowo i zastanawiam się, czy aby ta pani nie powinna sama podjąć terapii własnej.

    22 3 Cytuj
  • 29 wrz 2012

    psycholog Barbara Szczukin Centrum psychoterapii, miałam już do czynienia z kilkoma ale dopiero pierwsza wizyta z Panią Barbarą uświadomiła mi tak naprawdę gdzie jestem i z jakim problemem przychodzę. Teraz wiem już na pewno, że nie zmienię. Tym bardziej że wreszcie 'zaczynam stawać na nogi'.

    4 7 Cytuj
  • bozena5771 11 paź 2012

    Bardzo dziękuję,gdzie znajduje się to Centrum Psychoterapii,i czy płacisz za wizyty,to dla mnie ważne?pozdrawiam

    2 4 Cytuj
  • 11 paź 2012

    Jest możliwość wizyt bezpłatnych, w ramach nfz... na początku musiałam trochę poczekać aż zwolniło się miejsce ale warto było. Trzeba pójść tam osobiście i wpisać się na listę osób czekających na takowe świadczenie. Panie w rejestracji wytłumaczą wszystko bardzo dokładnie.

    pozdrawiam

    4 6 Cytuj
  • bozena5771 12 paź 2012

    Dziękuję bardzo.Trafiłam do p.Tomka,na razie jest ok.tylko odpłatnie :/

    3 4 Cytuj
  • 4 kwi 2020

    Ja znalazłam dobrego terapeutę on-line pana Michała Matyjaszkiewicza. Jak dotąd terapia u niego jest najskuteczniejsza z tych, które stosowałam. Czuję się dużo spokojniejsza mimo sytuacji w jakiej się teraz znaleźliśmy

    2 Cytuj
  • 4 kwi 2020
    Betti napisał/a:

    Ja znalazłam dobrego terapeutę on-line pana Michała Matyjaszkiewicza. Jak dotąd terapia u niego jest najskuteczniejsza z tych, które stosowałam. Czuję się dużo spokojniejsza mimo sytuacji w jakiej się teraz znaleźliśmy

    To chodź nadal i pozdrów Go od nas

    Cytuj

Odpowiedz