Forum » Myślenice

Nawierzchnia w parku na Zarabiu

  • 2 kwi 2012

    Mam takie pytanie czy ktoś z forumowiczów się orjętuje jak nazywa się fachowo nawierzchnia położona w parku wyglądowo podobna do marmolitu jaki sie stosuje w budownictwie.Dodam że te uliczki są bardziej od strony drogi na górny jaz.

    6 5 Cytuj
  • 2 kwi 2012

    [quote=siwy5] marmolitu jaki sie stosuje w budownictwie.[/quote]
    A co to takiego ten "marmolit" ? Bo ja znam tylko marmurit firmy Kabe...

    2 9 Cytuj
  • adzygmunt 3 kwi 2012

    Ja natomiast nie "orjętuje" się w jednym i drugim.

    1 6 Cytuj
  • 3 kwi 2012

    a ja wiem co to gumolit

    3 1 Cytuj
  • 3 kwi 2012

    [quote=gość: marmolada] siwy5 napisał/a: marmolitu jaki sie stosuje w budownictwie.
    A co to takiego ten "marmolit" ? Bo ja znam tylko marmurit firmy Kabe... [/quote]

    Boshe , nawet ja wiem ,że marmolit to tynk ozdobny!

    4 Cytuj
  • 3 kwi 2012

    Mi się wydaje że dobrze napisałem marmolit choć nie jestem budowlańcem ale niektórzy lubią sobie coś od niechcenia popisać.

    3 Cytuj
  • 3 kwi 2012

    Kpicie z Siwego i Jego pytania... a czy to tak trudno zajrzeć w Google i wpisać hasło MARMOLIT?
    Ja spróbowałem i wyskoczyło to:

    http://www.jak-budowac.pl/marmolit-tynk-dekoracyjny-na-powierzchnie-podatne-na-zabrudzenia

    Cytuj
  • adzygmunt 3 kwi 2012

    Rożnica ja nie kpie ja lubię pożartować.
    A przecież "siwy" także żartował.
    A gdyby już poważnie. Byłem akurat w parku w czasie, kiedy układali/wylewali chodniki. Był już podkład utwardzony.
    Widziałem jak wylewano asfalt, lub coś koło tego, co śmierdziało smołą. Potem posypywano gorącą nawierzchnię tym czymś, co jest kolorowe. Zaraz potem wjeżdżały gumowe walce!

    4 Cytuj

Odpowiedz