Forum » Myślenice

Tutaj uważaj

  • 16 cze 2011

    Wesoły strażaku przez tyle lat nie przeszkadzał Ci stan w jakim znajduje się przystanek a teraz nagle że ma być kładziona nowa nakładka asfaltowa więc ZMUSZENI BYLI COŚ Z TYM ZROBIĆ to Ty zachwycasz się że i przytykasz z kaktusem.
    Gdy by nie to dalej byłyby tam dziury .
    Widzę że nawał pracy powoduje że nerwy puszczają ale jeszcze parę dni i luz.
    Pozdrawiam

    1 Cytuj
  • 16 cze 2011

    Stan tego przystanku nie przeszkadzał mi bo z niego nie korzystałem.. Z ciebie to wieczny maruda - nie robią źle, robią też do d....py. A ZMUSZENI BYLI COŚ ZROBIĆ Z TĄ DROGĄ już co najmniej od 20 lat i tyle. A z nawałem pracy to nie martw się czy teraz czy za parę dni jest tak samo.......... nie widzę różnicy.

    1 Cytuj
  • 16 cze 2011

    Po prostu ja nie cieszę się z byle czego i nie jestem wdzięczny władzy gdy nie roztrwoni do końca publicznych pieniędzy i czasem coś drobnego zrobi.
    A jak tam inwestycje na boisku Wrzosów,przed wyborami pracowali ostro a teraz coś stanęło?
    Skończyły się pieniążki na kiełbasę wyborczą i budynek klubowy nie może wyjść z ziemi?

    1 Cytuj
  • 16 cze 2011

    Nie wiem jak tam Wrzosy w Osieczanach ale zastanawiam się co to ma wspólnego z przystankiem ??? Argument z cyklu "a u was to murzynów biją" i tyle. Panie Nieoświecony może spróbuj pocieszyć się czasem z byle czego, że ładna pogoda, że przystanek poprawili, że chodnik gdzieś zrobiony, że zaczęli budować ten budynek na Wrzosach albo choć z tego że zdrowie Ci dopisuje i możesz narzekać na wszystko. Spróbuj, a może świat jednak wyda ci się choć trochę lepszy.....
    Pozdrawiam.

    1 Cytuj
  • adzygmunt 23 cze 2011

    Rondo przy Cegielskiego jest nie do końca przemyślanym rozwiązaniem.
    Kierowcy, zwłaszcza dużych Tirów jadąc od strony miasta w stronę Borzęty nie zważają, że tutaj obowiązuje ruch okrężny i "tną" prosto bez koniecznych włączonych kierunkowskazach obowiązujących na zjeździe z ronda.
    Wniosek: dla nich nie ma ronda jest jazda na wprost, czyli uważajcie ci, którzy jesteście w rondzie!
    A środek ronda i podniesione kostką lewy pas? Cóż to dla nich!
    Kto nie wierzy niech poświęci na obserwację pół godziny w szczycie ruchu!

    1 1 Cytuj
  • adzygmunt 23 cze 2011

    -1 Czyli niech pędzą, ścinają, nie włączają kierunkowskazów! Uważaj, aby kiedyś Ciebie nie popędzono!

    1 Cytuj
  • adzygmunt 21 lip 2011

    Studzienka na Słowackiego róg Kościuszki zaczyna "wylewać". Kierowcy uważajcie by was nie spotkało to samo!
    http://wiadomosci.onet.pl/wideo/zaparkowane-auto-lewitowalo,10001579,1,klip.html

    2 Cytuj
  • adzygmunt 21 lis 2011

    Mam pytanie do wszystkich którzy piszą posty w temat "potrącenie". czy nie moglibyście tutaj wpisywać swoje uwagi? A redakcję poproszę by przeniosła wszystkie posty które nie dotyczą tematu.
    Aby nie spamować, Przejście przy wjeździe na rynek wyjście z Końskiego Rynku. Tutaj uważajcie.
    Dla wielu przechodzących to dalsza część tej samej całości - rynku.
    Wielu korzystających z przejścia, nie ma pojęcia, że są na jezdni - dzisiaj tak miałem na tych pasach!

    1 1 Cytuj
  • 21 lis 2011

    Piękna dziura w nowym asfalcie dokładnie przy tablicy Myślenice na drodze z Osieczan do Myślenic przez Zarabie (koło tej ocynkowni). Cholernie niebezpieczna bo mało widoczna, wygląda na to, że zapadł się jakiś przepust pod drogą albo coś w tym stylu.

    3 Cytuj
  • 6 mar 2012

    Wiosna pięknie obrodziła dziurami. Dwie głębokie jamy na ulicy Jagielońskiej!!!
    Panie Grabowski?!!! Hallo???!!! Wszystkie misie już wstały ze snu zimowego, może pora coś zacząć robić?

    I jeszcze skandaliczny remont skrzyżowania koło Ukleiny - ulica Reja.
    Asfalt położony przed zimą już zaczął się rozpadać!!!
    Pierwsza dziura wypadła po tygodniu, teraz wylatują kolejne!
    Czy w naszym powiecie jest coś takiego jak gwarancja?! Albo chociaż przyzwoitość, która nakazałaby naprawić spapraną robotę.

    8 Cytuj
  • 7 mar 2012

    na Kazimierza Wielkiego przed rondem też sito. dziury paskudne, można opone przeciąć.
    może ogłosić ankietę na największą i najniebezpieczniejszą dziurę? wiedzieliby gdzie jechać jak się w końcu obudzą:):):)

    3 Cytuj
  • adzygmunt 7 mar 2012

    Najczęściej odwiedzana /do maja/ ulica Cegielskiego. Potworne dziury. Tak samo krótka uliczka do Urzędu Skarbowego i Telefoniki.
    A parking US ma imponujący!!!

    1 3 Cytuj
  • 7 mar 2012

    dziury kwitną jak grzyby po deszczu!!!

    3 1 Cytuj
  • 7 mar 2012

    @adz...
    bo każdy płatnik (w założeniu US) powinien sprzedać swój samochód na potrzebę podatków ;)
    dlatego parking niepotrzebny...

    4 1 Cytuj
  • 7 mar 2012

    Na Cegielskiego, na tym kawałku od ronda do skrętu na skarbówkę wylatuje ogromna dziura w tym samym miejscu od kilku lat. Co załatają to od nowa. A jak sie kołem wpadnie to można w kosmos wylecieć.
    Dodam tylko tyle, że tam było dogłębnie remontowane jakieś pare lat temu.

    4 1 Cytuj
  • 10 mar 2012

    Był jakiś poważny wypadek na drodze Myślenice-Jasienica. Wie ktoś co się stało?

    2 Cytuj
  • 10 mar 2012

    [quote=adzygmunt] Najczęściej odwiedzana /do maja/ ulica Cegielskiego. Potworne dziury. Tak samo krótka uliczka do Urzędu Skarbowego i Telefoniki.
    A parking US ma imponujący!!! [/quote]
    US nie potrzebuje parkingu dla petentów,to nie sklep do którego można przyjechać lub nie,do US musimy się udać nie ważne czy zaparkujemy 100 czy 1000 m od celu.
    Wizyta w US ma być przeżyciem dramatycznym a nie przyjemnością,tak żeby każdy zapamiętał kto jest górą.

    7 1 Cytuj
  • 16 kwi 2012

    nie chcąc zakładać nowego wątku pytam w tym temacie-nie wiecie przypadkiem dlaczego robią nowa nakładkę na ulicy Piłsudskiego od MDK w stronę Zarabia?Jestem w szoku-to była chyba ostatnio ulica w Myslenicach która była remontowana przy okazji położenia chodników-droga była ok w porównaniu do np.ul.Słowackiego prowadzącej do rynku czy ul.Kazimierza Wlk od dworca do ronda....chyba ,że si epanom drogowcom pomyliły kierunki i mieli robić od ronda w strone Zarabia:))

    4 Cytuj
  • adzygmunt 16 kwi 2012

    Wyjazd ze Słowackiego na starą strażnicę przy Bysince. Dwie potężne dziury przy lewym krawężniku. Aby je ominąć trzeba zająć prawy pas, albo zmieścić sie między dziurą a krawężnikiem!!!

    5 1 Cytuj
  • 16 kwi 2012

    Zarabie: przy wjeździe do lasu w kierunku wyciągu (odcinek między dwoma ostatnimi domami) UWAGA bardzo niebezpieczne dziury, trudno przejechać nie trafiając w żadną. Może dojść do poważnej awarii samochodu lub wypadku jeśli ktoś o tych dziurach nie wie. W razie takiej sytuacji dzwonić po policję, niech spiszą protokół że uszkodzenie nastąpiło z winy dziur a potem dochodzić w sądzie odszkodowania od zarządcy drogi.

    2 Cytuj
  • 17 kwi 2012

    [quote=adzygmunt] Wyjazd ze Słowackiego na starą strażnicę przy Bysince. [/quote]

    Chodzi zapewne o odcinek od byłej "Agawy" do Strażnicy w Sródmieściu - tam jest DRAMAT !

    Tak ma wyglądać centrum miasta, najczęściej uczęszczana trasa ?!

    3 Cytuj
  • 17 kwi 2012

    [quote=gość: ggm] Zarabie: przy wjeździe do lasu w kierunku wyciągu (odcinek między dwoma ostatnimi domami) UWAGA bardzo niebezpieczne dziury, trudno przejechać nie trafiając w żadną. Może dojść do poważnej awarii samochodu lub wypadku jeśli ktoś o tych dziurach nie wie. W razie takiej sytuacji dzwonić po policję, niech spiszą protokół że uszkodzenie nastąpiło z winy dziur a potem dochodzić w sądzie odszkodowania od zarządcy drogi. [/quote]
    [quote=gość: kierowca] adzygmunt napisał/a: Wyjazd ze Słowackiego na starą strażnicę przy Bysince.

    Chodzi zapewne o odcinek od byłej "Agawy" do Strażnicy w Sródmieściu - tam jest DRAMAT !

    Tak ma wyglądać centrum miasta, najczęściej uczęszczana trasa ?! [/quote]

    To są wszystko drogi powiatowe. Nie mam telefonu do starosty Tomala, ale może ktoś z forumowiczów posiada i udostępni nam wszystkim. Może się w końcu facet dowie co się dzieje u niego na drogach.

    2 Cytuj
  • 17 kwi 2012

    I żebym nie zapomniał: tragiczny odcinek ulicy Kazimierza Wielkiego między rondem a ulicą Słoneczną. Wygląda jak zbombardowany. Niemal pod samym nosem starosty!!!

    2 Cytuj
  • adzygmunt 17 kwi 2012

    Wygląda na to, że starosta ma brudne ona!

    1 Cytuj
  • 17 kwi 2012

    [quote=adzygmunt] Wygląda na to, że starosta ma brudne ona! [/quote]

    Co ma brudne starosta? :)

    1 Cytuj

Odpowiedz