Forum » Myślenice

BIBLIOTEKA

  • 24 paź 2012

    hej, jak to jest z ksiazakami z wypozyczalni naukowej tej na gorze, bo jak ostatnio bylem w wtorek to babka mi powiedziala ze wypozyczaja tylko w sobote po poludniu na weekend, a potem przyszedl taki gosc i jemu dala bez problemu, jak dla mnie to byl jakis jejj znajomy, tez tak mieliscie?????????/

    3 2 Cytuj
  • 25 paź 2012
    gary napisał/a:

    hej, jak to jest z ksiazakami z wypozyczalni naukowej tej na gorze, bo jak ostatnio bylem w wtorek to babka mi powiedziala ze wypozyczaja tylko w sobote po poludniu na weekend, a potem przyszedl taki gosc i jemu dala bez problemu, jak dla mnie to byl jakis jejj znajomy, tez tak mieliscie?????????/

    Dziewczynko sprytna, Ty naprawdę nie masz co robić w życiu? Tobie chodzi o korzystanie z biblioteki, czy może znajdujesz dziwną przyjemność w uprzykrzaniu życia innym ludziom? Zajdź sobie inną zabawę.

    2 1 Cytuj
  • 26 paź 2012

    dzisiaj internet jest guru a z bibliotekami to bedzie tak jak z kasetami vhs

    1 4 Cytuj
  • 1 lis 2012

    kto wie czy biblioteka bedzie czynna 2 listopada?

    2 Cytuj
  • 3 lis 2012

    Chciałbym słów kilka powiedzieć o bibliotece, oraz osobach tam pracujących.

    Budynek ładny z zewnątrz, niedokończony wewnątrz, książki jako takie są (te mi potrzebne niestety tylko w czytelni), wielkim minusem jest to że hasła do katalogu on line nie działają, niestety nie można zamówić sobie w ten sposób książki. Problemu nie udało się rozwiązać nawet osobiście po wizycie w bibliotece. Najważniejsze jednak, że biblioteka jest i funkcjonuje ;) może po pewnym czasie problemy się rozwiążą. Widocznie trzeba trochę więcej czasu na rozruch ;), oraz bardziej kompetentnych pracowników.

    5 Cytuj

Odpowiedz