Forum » Myślenice

Ubezpieczyciel - który jest najlepszy

  • 16 kwi 2012

    Chciałabym się z mężem ubezpieczyć ( nie w NFZ- ecie ). Którego ubezpieczyciela możecie mi polecić? Chcemy ubezpieczyć siebie i dwójkę naszych dzieci. Szukałam po innych forach ale tam przeważnie są produkty zachwalane przez samych agentów, a potrzebuję rzetelnej i konkretnej odpowiedzi :) Chodzi oczywiście o ubezpieczenie zdrowotne :)

    2 2 Cytuj
  • 16 kwi 2012

    ja nie znam dobrego ubezpieczenia...Jedyne najtańsze i w miarę sensowne to ubezpieczenie grupowe w pracy...
    po ponad 10 latach płacenia ubezpieczenia w dwóch różnych firmach zrezygnowałam- oczywiście za ten cały czas ani raz nie wypłacili mi nawet grosza, nawet przy operacjach, wypadkach- zawsze są gwiazdki w umowie....

    1 1 Cytuj
  • 16 kwi 2012

    najlepiej odkładać na czarną godzinę na lokacie!!! zysk może nie wielki ale można wypłacić i dać pózniej komu trzeba w łapke!!!

    2 Cytuj
  • 19 kwi 2012

    Zapytaj na osiedlu w agencji pocztowej tam mają zyciówki z tego co pisze na biurze.

    2 Cytuj
  • 4 maj 2012

    Witam,
    ma może ktoś namiary na jakiegoś który obsługuje klientów z dojazdem do domy?
    Zależy mi na fachowej i rzetelnej obsłudze, a nie mam czasu na jeżdzenie po biurach.
    pozdrawiam i dziękuję

    1 Cytuj
  • 4 maj 2012

    na jekigos agenta- nie dopisałem, przepraszam

    1 Cytuj
  • 8 maj 2012

    Dokładnie - najlepsze ubezpieczenia na życie jak również ochorna zdrowotna to grupówka w zakładach pracy. 100% lepsze warunki niż normalnie dla ludzi z ulicy.

    Cytuj
  • 9 maj 2012

    Kolego "Marko", o jakiegoś czasu na rynku ubezpieczeń pojawiły się tzw."grupówki otwarte".
    Mają przewagę nad grupówkami zakładanymi w zakłądach pracy(min.3 osoby) taką, że może do nich przystąpić każdy, bez wzgędu na to czy pracuje czy nie pracuje.
    Zakres świadczeń jest bogatszy i miesięczny wydatek na taką polisę jest czasami nawet i mniejszy niż zakładowa grupówka:)

    Cytuj
  • 9 maj 2012

    Ja byłem ubezpieczony (z zakładu) w Medicoverze przez kilka lat i ponad rok w Scanmedzie. Jest fajnie jak dostaniesz takie ubezpieczenie gratis od pracodawcy ale samemu płacić to się raczej nie opłaca. Policzcie sobie to. Roczny koszt (zależy od opcji) to średnio około 2-3 tyś. za rodzinę 2+2 do specjalisty i tak kieruje was lekarz ogólny i raczej robi to niechętnie poza tym ilości wizyt są limitowane w ramach pakietów i radzę dobrze czytać umowy. Za tę kasę macie sporo wizyt u dowolnego lekarza w dowolnym centrum medycznym bez niczyjej łaski... NIE BĄDŹCIE NAIWNI TAKIE FIRMY SĄ NASTAWIONE NA ZYSK A NIE NA ROBIENIE KOMUKOLWIEK DOBRZE.

    2 Cytuj
  • 9 maj 2012

    No moment. Jak wszystko opłaca się jak chorujesz, albo jak coś złamiesz, albo... jak umrzesz :-) No przecież nie dzadzą kasy za friko, bo to nie lokata w banku.
    Ciężko tak porównywać co ja mam, a co oferuje ktoś, bo musielibyśmy konkretne warunki pokazać. Ja kiedyś umówiłem się z przedstawicielem Avivy (bo mam u nich auta) i pokazałem mu co mam w pracy i ... powiedział, żebyśmy sobie dali spokój, bo on nie ma szans tego przeskoczyć.

    Co do medicoveru. Ja akurat mam w innej firmie. Płacę jakieś nie całe 100zł miesięcznie dla całej rodzinki i mam dostęp do specjalistów, u których normalnie wizyta z ulicy kosztuje 150zł. No jak ktoś powie, że to jest nie opłacalne...to ja nie wiem co jest.

    Ale tak można dyskutować i dyskutować. Autor wątku chciał konkretne propozycje. Ja mu nie mogę ich podać niestety. Musi raczej sam porównać sobie oferty na rynku, bo każdy przedstawiciel może mu tu swoją firmę polecić.

    Cytuj
  • 12 lip 2012

    Cześć,
    wyjeżdzamy z rodzinką na wakacje i chciała bym zapytać czy warto wykupić ubezpieczenie(14 dni na chorwacji).
    Chciała bym się zorientować na co moge liczyć wykupując takie ubezpieczenie i ile to ewentualnie kosztuje.
    Jest ktoś kto sie orientuje w tym temacie?
    A może macie kogos kto się tym zajmuje
    pozdrawiam

    Cytuj

Odpowiedz