Forum » Myślenice

Zbigniew Ziobro w Myślenicach

  • 3 cze 2009

    Dzisiaj na plakacie przeczytałem, że w piątek (5 czerwca) w Miejskim Ośrodku Kultury i Sportu o godz. 17.00 odbędzie się spotkanie z kandydatem do Europarlamentu Zbigniewem Ziobro. Według mnie rzadko się zdarza żeby Myślenice odwiedzał jakiś znany polityk. :(

    Cytuj
  • 3 cze 2009

    lol, anarchista

    Cytuj
  • 3 cze 2009

    Uważam,że Ziobro to wykształcony i mądry facet.

    Cytuj
  • Łukasz Dragosz 3 cze 2009

    [quote]Uważam,że Ziobro to wykształcony i mądry facet.[/quote]

    A ja nie, tzn. wykształcony i jest bo w końcu prawo UJ skończył ale czy to czyni człeka mądrym? Jako Minister Sprawiedliwości kłocił się non-stop z sądami i adwokaturą, w imię ludu czy jak? Sądy 24h? A GDZIE PRAWO DO OBRONY? Rzetelnego śledztwa? Halo! Sprawa Doktora G. pokazała zaś ile mgr. prawa wyniósł z lat studiów: DOMNIEMANIE NIEWINNOŚCI pogwałcone na całej linii przez MŚ? Bez jaj, mądry to on nie jest.

    A czemu się dziwicie że politycy tego formatu (wysokiego miejsca w polityce Panu Ziobrze odmówić już nie można) przyjeżdżają do Myślenic? Jest to jedno z ważniejszych miasteczek na południu Krakowa. Poza tym mieliśmy już Pana Rokitę (hyhy agitacja wśród młodzieży LO Kościuszki i branie znajomych co by zwiększyć frekwencję było nieco śmisznawe ;) ) czy wicepremiera Leppera (ten to dopiero Wielki człowiek, naprawdę podziwiam faceta jak można stać się wicepremierem zaczynając od blokady dróg sianem...) i ten został ambitnie oprotestowany (również przez młodzież sąsiedniego LO ;] ), np.:

    zdjecie

    zdjecie

    dobra, może troszkę odbiegłem od tematu chodź Panowie z PiS Andrzeja właśnie zaprosili a później mr. Ziobro go podsłuchiwał i oskarżał i ble ble ble ;)

    Cytuj
  • 3 cze 2009

    ciekawe czemu nie wynajeli nowowybudowanej nowoczesnej hali na 1000 widzów?
    jak z pierwszego postu wynika, gawiedź ma popatrzyć na Polityka niczym na małpe w cyrku....

    Cytuj
  • 4 cze 2009

    ciekawe czy nas uczniów LO też na to będą zganiać. Ostatnio na Forum gospodarcze i konferencje naukową odnośnie bezpieczeństwa nam kazano iść.

    Szczerze? To czujemy się jakby naszymi szeregami sztucznie chciano zapełniać krzesła w MOKu.

    Cytuj
  • 4 cze 2009

    Za komuny zapełniano młodzieżą licealną szeregi w pierwszomajowych pochodach. Teraz miejscowe władze chcą błysnąć przy innych okazjach typu Forum Gospodarcze - podejrzewam, że licealiści aż umierają z ciekawości co też mogą na tego typu spotkaniu usłyszeć.

    Jak powiedział Franz w "Psach": Czasy się zmieniają a Pan zawsze jest w komisjach...

    :)

    Cytuj
  • 4 cze 2009

    Ludzie olejta wybory bo to tylko pchanie pieniędzy do kieszeni kłótliwych darmozjadów. Nie chodźmy głosować, a oni niech się zastanowią nad niską frekwencją i sobą przede wszystkim.

    Cytuj
  • 5 cze 2009

    w LO ogólnie bylo kilka spotkań z politykami, np. z posłem Rydzoniem i posłem Gowinem. z Łatasem też było :D a co pana Ziobry to w pełni popieram wypowiedź Draża...

    Cytuj
  • 5 cze 2009

    "i ten został ambitnie oprotestowany (również przez młodzież sąsiedniego LO ;] ), np."
    to nie młodzież liceum tylko młodzieżówka PO
    "ciekawe czy nas uczniów LO też na to będą zganiać"
    człowieku to spotkanie jest o 17.00...

    Cytuj
  • 5 cze 2009

    spotkanie z posłem Gowinem, było w zeszył roku w sobotę przy okazji obchodów ks. Tischnera i co? I wszystkie klasy humanistyczne w liceum + kilka ścisłych miały przykaz pojawienia się na tym spotkaniu i była sprawdzana obecność ;-]. Wiem bo byłem.

    Cytuj
  • 5 cze 2009

    hmm coś pomyliłeś uczniu LO, ja bylam na spotakniu z posłem Gowinem rzeczywiście w zeszłym roku, ale w piątek i to na auli w szkole w trakcie lekcji ;p akurat bylam w klasie humanistycznej to wiem :) i na spotkaniu z minister rozwoju reginoalnegp w MOKiSie na początku tego roku szkolnego też bylam, to akurat naprawde była porażka, zaciageli nas, kazali siedzieć, a jak uczniowe zaczęli wychodzić bo kończyli lekcje to cala pani minister coś odbełknęla do nich z niemiłym podtekstem...

    Cytuj
  • 5 cze 2009

    nie pomyliłem, z panem Gowinem i Senatorem Bisztygą było spotkanie w SOBOTĘ po pokazach w MOKiSie o ks. Tischnerze, które były OBOWIĄZKOWE dla klas humanistycznych Myślenickiego I LO.

    Cytuj
  • 5 cze 2009

    hmm chodzilam do klasy humanistycznej i wtedy tylko na film o tischnerze nam kazali iśc, a na żadne spotaknie z nimi dwoma niestety nie. Ale jak napisalam wyżej takie spotaknie było kiedyś w piatek w LO...

    Cytuj
  • 14 lis 2010

    Zbigniew Ziobro znowu w Myślenicach !

    We wtorek 16 listopada o godz. 19.00 w siedzibie OSP Myślenice - Śródmieście przy ul. Kościuszki odbędzie się spotkanie z Zbigniewem Ziobro V-ce prezesem PiS. Na spotkaniu zostaną zaprezentowani kandydaci do Rady Gminy Myślenice, Rady Powiatu Myślenickiego oraz kandydat do Sejmiku Wojewódzkiego z powiatu myślenickiego.

    Cytuj
  • 14 lis 2010

    ponoć PIS jest w cichej kolalicji z obecnym burmistrzem i radni z PIS-u będą w radzie ludźmi po stronie Ostrowskiego. (?) poparcie jest właściwie oficjalne

    Cytuj
  • 14 lis 2010

    to jeszcze pis istnieje???? partia trolli i małych ludzików

    Cytuj
  • 14 lis 2010

    Tak sobie myślę, że wizyta p. Ziobro może teraz myślenickim kandydatom PiS-u tylko zaszkodzić

    Cytuj
  • 14 lis 2010

    Przepraszam a czy Straznica w OSP Śródmieście nie odmówiła wynajęcia sali panu Kielanowi bo bedzie prowadził kampanie wyborczą?
    Ale Pisowi można wynając bo on nie prowadzi kampani.
    Żałosne jak "sadownictwo" w Myślenicach.

    Cytuj
  • 14 lis 2010

    Bo jeszcze tylko poludnie i podkarpacie PISowi zostaly... mam nadzieje, ze kiedys ludzie otworza tu oczy i zrozumieja!!!
    Dzisiaj prezes mowil, ze kryzys na swiecie to zadne wytlumaczenie dla obecnego rzadu, bo przeciez Indie i Chiny caly czas maja wzrost gospodarczy...czy ten czlowiek wogole wie o czym prawi?
    A PIS? Jak trzeba bylo to koalicja z Lepperem i Giertychem, jak trzeba bylo to nawet Gierek i komuna stali sie dobrzy - sprzedawczyki i tyle!!!

    Cytuj
  • 15 lis 2010

    Sprzedawczyki to są z PO- jeszcze parę lat ich rządów a zobaczycie, że nic nie zostanie z tej Polski. Widząc po wypowiedziach niektórych oglądanie TVNu i czytanie Gazety Wyborczej niektórym naprawdę szkodzi !

    LUDZIE OTWÓRZCIE OCZY, ŻEBY NIE BYŁO ZA PÓŹNO !

    Cytuj
  • 15 lis 2010

    [quote]Sprzedawczyki to są z PO- jeszcze parę lat ich rządów a zobaczycie, że nic nie zostanie z tej Polski. Widząc po wypowiedziach niektórych oglądanie TVNu i czytanie Gazety Wyborczej niektórym naprawdę szkodzi !

    LUDZIE OTWÓRZCIE OCZY, ŻEBY NIE BYŁO ZA PÓŹNO ![/quote]

    pisIORY TO SPRZEDAWCZYKI !!!!

    Cytuj
  • 15 lis 2010

    Lysy nic innego nie umiesz napisać czy w szkole Cię jeszcze nie nauczyli ?

    Odejdź od komputera i do nauki !

    Największy PISior jest z Ciebie matołku.

    Cytuj
  • 15 lis 2010

    [quote]Lysy nic innego nie umiesz napisać czy w szkole Cię jeszcze nie nauczyli ?

    Odejdź od komputera i do nauki !

    Największy PISior jest z Ciebie matołku.[/quote]

    do nauki to ty matołku i po pierwsze to nie jestem pisior.... [COLOR=deeppink]TEXT[/COLOR] [COLOR=coral]TEXT[/COLOR]

    Cytuj
  • 15 lis 2010

    LYSY widzę, że reprezentujesz swoim intelektem wyborców PO. Więc lepiej odejdź od monitora bo się błaźnisz ... ;-)

    PO to DNO takie jak Ty, może przyjdzie czas kiedy dorośnisz i to zrozumiesz, a teraz marsz do książek i odrabiaj zadania domowe ... ;-)

    Cytuj

Odpowiedz