Forum » Myślenice

Zbigniew Ziobro w Myślenicach

  • 15 lis 2010

    MYŚLENICE = PIS

    TYLKO PIS !!!

    Cytuj
  • 15 lis 2010

    [quote]MYŚLENICE = PIS

    TYLKO PIS !!![/quote]

    nie decyduj za mnie brzydze sie kaczyzmem i niedouczony zibro który ledwie skonczyl prawo...

    Cytuj
  • 15 lis 2010

    Nie porównuj się do Ziobry człowieku bo do pięt mu nie dorastasz, po Twoich wypowiedziach wnioskuję, że Ty daleko w edukacji nie zaszedłeś więc nie masz czym się nawet pochwalić niedouczony POwcu :-)

    Cytuj
  • 15 lis 2010

    Zasdrość Cię zżera ? Co nie ?

    Cytuj
  • 15 lis 2010

    Ziobro to wykształcony i mądry facet w przeciwieństwie do Ciebie.

    Cytuj
  • 15 lis 2010

    [quote]Ziobro to wykształcony i mądry facet w przeciwieństwie do Ciebie.[/quote]

    ale się pisiorki denerwujecie

    Cytuj
  • 15 lis 2010

    A Ty paru zdań nie umiesz sklecić i napisać poprawnie od siebie ...

    Cytuj
  • 15 lis 2010

    widać miasto-info czasem się do czegoś przydaje, bo właśnie wyczytałem że jutro zawita do Myślenic Minister Ziobro!

    nareszcie!

    napewno mnie tam nie zabraknie, polecałbym wizytę również obecnym kandydatom na burmistrza, może czegoś by się nauczyli

    pozdrawiam :)

    Cytuj
  • 15 lis 2010

    Lysy nie wiem jak inni ale ja uśmiecham się od ucha do ucha, a do Ciebie szczególnie :):):):):):)

    Tylko PiS!

    Cytuj
  • 15 lis 2010

    O Ziobro przyjeżdża? Super, szykujmy jajka, może już tu nigdy nie wróci!

    Cytuj
  • 15 lis 2010

    ciekawe w jakim ministerstwie jest ziobro ministrem ???

    Cytuj
  • 15 lis 2010

    Zioberko był dobrym ministrem sprawiedliwości!!!
    Za Jego kadencji coś się działo robił pożądki jak przystało na ministra.
    A teraz to co ?całoroczna szopka aż człowieka krew zalewa.
    On był dobrym batem na całą resztę SZACUNEK DLA JEGO OSOBY!!!

    Cytuj
  • 15 lis 2010

    janoo masz rację anty pis to chyba jakiś pokręcony gość lepiej niech przestanie palić i podziękuje Tuskowi donaldowi

    Cytuj
  • 15 lis 2010

    Kowboj czacza Ziobro był naprawdę świetnym ministrem. Bogu dzięki, że już nie jest. Niestety teraz ma chrapkę na prezydenturę. Aż skóra cierpnie. Nie chcemy taki ludzi w naszym mieście.

    Cytuj
  • 15 lis 2010

    janooo, był batem dla tych co byli nie wygodni dla niego i całego pisu. Później stał by się batem na przykład dla Ciebie, bo cała ta ich polityka szła w tym kierunku.

    Cytuj
  • 15 lis 2010

    mama nie chcemy takich ludzi jak ty w mieście .TYLKO mądrzy ludzie wiedzą jaki był minister Ziobro .Ażskóra cierpnie od takich prostaków jak mama.

    Cytuj
  • 15 lis 2010

    We wtorek o 19.00 melduje się na strażnicy, na takim spotkaniu warto być, a co do mamy to szkoda, że do Myślenic nie zawita Tusk albo jednen z jego podwładnych- od razu przywitałbym go jajami i wygwizdał !

    Cytuj
  • 15 lis 2010

    kameleon Tusk i jego banda do małopolski nie przyjadą bo nie mają co tu szukać jajka wygwizdanie to za mało mały lincz by się przydał niech bronek i donek niech ich noga tu nigdy nie postąpi !!!!!!!!!!

    Cytuj
  • 15 lis 2010

    [quote=bambojak]kameleon Tusk i jego banda do małopolski nie przyjadą bo nie mają co tu szukać jajka wygwizdanie to za mało mały lincz by się przydał niech bronek i donek niech ich noga tu nigdy nie postąpi !!!!!!!!!!
    [/quote]

    widzę,że się najedli jabłek Łatasówek i piszą brednie

    Cytuj
  • 15 lis 2010

    do jabłek się przy.... brednie wypisuje pisuje może do tego się przyczepisz

    Cytuj
  • 15 lis 2010

    Nie lubi pisu i ziobry to od razu prostak. Tak właśnie myślą pisowcy. Już by się mną Ziobro zajął. Nie lubi pisu od razu lubi Tuska. Znowu myślenie pisowkie. NIc dodać.

    Cytuj
  • 15 lis 2010

    Nie jestem biegły w polityce tego kraju, ale nie wydaje mi sie żeby rządy np. takiego SLD były przepełnioną taką zajadłością i propagandą nienawiści jaką prezentuje PIS.
    Nie wrzucam też wszystkich polityków tej partii do gara z Kaczyńskim czy wazeliniarzem Kurskim, pewnie są w tej partii ludzie na poziomie, a są, ci co ich stopniowo Jarek wyrzuca.

    Cytuj
  • 15 lis 2010

    Ha ha odkąd Kaczka odpłynął na lekach, Ziobro rządzi w pisie. Przyjeżdża taki pan były minister do Myślenic i zaczyna "pracę u podstaw". Ja tam z jajami nie pójdę, dla mnie to strata czasu. Mama lepiej zostań w domu i zajmij się dzieciakami bo głodne chodzą, z jajek zrób jajecznicę będzie więcej pożytku.

    Cytuj
  • 15 lis 2010

    bo nie pasują kaczorowi i ziobrze ...

    Cytuj
  • 15 lis 2010

    Ale czy Wy naprawdę rozumiecie o czym Prezes mówi w swoich przemówieniach? Chyba niepotrzbnie kończyłem studia, bo to jeden wielki bełgot... Jego wystąpienia przypominają wystąpienia wspaniałych mężów stanów w naszej zamieszłej historii, jakże potępianych przez Prezesa. A jego wiece pod krzyż z pochodniami i krzyżami...żenada i wygląda to jak sekta... Ja nie wiem, jak ludzie w tym kraju nie widzą tego cyrku!

    Ja nie mówię, że PIS jest zły. Partia prawicowa jest OK i jest potrzebna. Jedynie Prezes i Ziobro to chwasty w tej partii... Bez nich byłoby OK, ale niestety odchodzą inni... Obi PIS się rozpadł i z tego rozpadu powstała jakaś rozsądna partia bez tych dwóch.

    To, że myślenice to PIS to wiadomo...wstyd mi za to!

    Cytuj

Odpowiedz