Forum » Myślenice

Zbigniew Ziobro w Myślenicach

  • 16 lis 2010

    Wystarczą cztery Ziobra i Polska będzie dobra,

    Ziobro zbierze żniwo, nadejdzie czas na Prawo i Sprawiedliwość !

    W MYŚLENICACH RZĄDZI PIS !!!

    Cytuj
  • 16 lis 2010

    Gdyby PiS nie poparł Ostrowskiego to może bym i spojrzał na twarze na plakatach wyborczych a tak... nie interesuje mnie ta partyja choć w wyborach do Parlamentu mieli mój głos (!)

    Cytuj
  • 16 lis 2010

    PiS prawdopodobnie zdobędzie większość w sejmiku małopolskim. Czasy Nawary się kończą.
    Maciej pewnie się ustawia pod nowe władze. Znowu nastapi zwrot:
    teraz w GM nie będzie ciągle senatora Bisztygi tylko z powrotem poseł Łatas.

    A PiS robi błąd popierając Macieja. Zresztą część działaczy o tym wie.
    Nie potrafili jednak poradzić sobie z V kolumną jaką zamontował im w strukturach.
    PO to zrobiła i odzyskała niedpodległość:)

    Cytuj
  • 16 lis 2010

    Tajger, pozwól, że coś dodam. Odzyskała niepodległość do wyborów. Potem przyjdzie czas rozliczeń. he,he
    Niezły jesteś analityk... :)

    Cytuj
  • 16 lis 2010

    [quote]Niezły jesteś analityk... :)[/quote]

    Ty też mi się podobasz.
    Niestety my prawicowcy nie lubimy homo. Spróbuj w innym miejscu.
    :)

    Cytuj
  • 16 lis 2010

    ok, wracam do "kampania wyborcza..." i "cenzura na blogu"...
    Tajger, a ty?

    Cytuj
  • 16 lis 2010

    czy każdy może przyjśc na to spotkanie ??

    Cytuj
  • 16 lis 2010

    Ziobro jest genialnym politykiem!

    do m- tak każdy może przyjść, widziałam plakaty na rynku zapraszające na to spotkanie otwarte, wisiały może pół godz, bo plakaty Klelana i spółki je zakryły

    pozdr!

    Cytuj
  • 16 lis 2010

    Każdy kto jest chętny może przyjść. Godz. 19.00, siedzibie OSP Myślenice - Śródmieście przy ul. Kościuszki.

    Cytuj
  • 16 lis 2010

    chyba z jajkami

    Cytuj
  • 16 lis 2010

    Jajka i gwizdek mam przygotowany na Tuska albo jednego z jego podwładnych jakby w przyszłości chciał odwiedzić Myślenice.

    MYŚLENICE = PIS

    1 Cytuj
  • 16 lis 2010

    MYŚLENICE + PIS= MOHER

    1 Cytuj
  • 16 lis 2010

    Europoseł zaliczył 47 minutowe spuźnienie, spotkanie jest zakłucane przez pijanych zwolenników PiS

    1 Cytuj
  • 16 lis 2010

    Jest nadzieja na normalną partię prawicową! Niezadowoleni i otwarci na świat posłowie PIS zawiązali stowarzyszenie i bardzo dobrze!!! Ciekawę jak teraz PREZES portkami trzęsie...hahaha

    1 Cytuj
  • 16 lis 2010

    dziś mija 3 lata rządów ryżego Donka. Ile obietnic z expoze zostało spełnionych? PO=cuda?

    Cytuj
  • 16 lis 2010

    Czy jest tu może ktoś z PISu, czy od Łatasa , bo już nie wiem czy to to samo? Bo tak sobie siedzimy tu w kawiarni i nie możemy wydedukować jak to jest, że PIS popiera Macieja Ostrowskiego na burmistrza , a Maciej Ostrowski popiera Kandydata platformy do sejmiku Kęska? Gdzie w tym układzie jest Szlachetka?
    PS: Te absurdy nie będą mieć końca?

    Cytuj
  • 16 lis 2010

    Dobry burmistrz powinien trzymać się z daleka o partyjnych (choć umieć z nimi współpracować oczywiście). Ciekawym jak by to wyglądało w przypadku wygranej pana Kielana.

    Cytuj
  • 16 lis 2010

    Europoseł Kowal przystąpił do separatystów. Nasz burmistrz znowu postawił na niewłaściwego konia:)

    Cytuj
  • adzygmunt 16 lis 2010

    kto pamięta spotkanie w MOKIS. Na jednej scenie Ziobro, Kowal, Ostrowski.
    To już historia.

    Cytuj
  • 16 lis 2010

    dlaczego wszystkich interesuje partia opozycyjna a nikt nie patrzy co robi[nierobi] rząd ? rozliczplatforme.pl

    Cytuj
  • adzygmunt 16 lis 2010

    Czy jakaś relacja ze spotkania znajdzie się, ma ktoś wiedzę?

    Cytuj
  • 16 lis 2010

    Jaka partia opozycyjna, PiS? Czym tu się interesować przecież oni zajmują się tylko sobą

    Cytuj
  • 17 lis 2010

    Wielki szacun w stronę Ministra Ziobry.

    Szczerze- nie spodziewałem się. I nie wiedziałem też, że żadna partia, żaden komitet z małopolski nie ma programu do sejmiku za wyjątkiem PiSu. Śmiech na sali!
    Aaaa chyba że jak wygrają to będą się zastanawiać co tu zrobić,
    ale jak tak dalej pójdzie to nie tylko rząd będzie zadłużać kraj w tempie większym niż w czasach PRL-u, ale ludzie nieprzygotowani jeśli dojdą do władzy zrobią nas na cacy.

    Cytuj
  • 17 lis 2010

    polecam:

    www.tuskwatch.pl

    dla inteligentnych

    pozdrawiam

    Cytuj
  • Paweł Powroźnik 17 lis 2010

    [quote]Czy jest tu może ktoś z PISu, czy od Łatasa , bo już nie wiem czy to to samo? Bo tak sobie siedzimy tu w kawiarni i nie możemy wydedukować jak to jest, że PIS popiera Macieja Ostrowskiego na burmistrza , a Maciej Ostrowski popiera Kandydata platformy do sejmiku Kęska? Gdzie w tym układzie jest Szlachetka?
    PS: Te absurdy nie będą mieć końca? [/quote]
    Właśnie takie pytanie zadałem panu Ziobro...odpowiedział oczywiście wymijająco, on się takimi sprawami nie zajmuje, to jest gestia władz terenowych, więc bardziej kompetentną osobą do odpowiedzi będzie pan poseł Łatas...kiedy pan Ziobro skończył przemawiać, pan Łatas wziął mikrofon i mówi, że to była decyzja całego myślenickiego PiS, nie od taką decyzje podjął, a zresztą w Warszawie PiS popiera kandydata niezależnego pana Bieleckiego, więc taka syt w Myślenicach nie powinna dziwić...zrozumiałe, że pan Łatas nie dodał, że pan Bielecki jest naprawdę bezpartyjny i niezależny, a to samo o panu Ostrowskim opowiedzieć nie zgoła, bo i pan Łatas jest pierwszy na liście poparcia kandydata Ostrowskiego, a i pan Kowal jest w zażyłych stosunkach...doprawdy ciężko jest zrozumieć o co tu chodzi, ale jeśli nie o pieniądze to o władze, a i na pytanie wyczerpującej odpowiedzi nie doczekałem się...pozdrowienia dla racjonalistów

    Cytuj

Odpowiedz