Forum » Myślenice

Myślenice - miastem bez wody

  • 21 kwi 2012

    Witam. Chciałbym zapytać w jakich rejonach Myślenic są odczuwane braki wody lub bardzo małe ciśnienie. U mnie w okolicach Rynku jest bardzo często tak iż, wogóle nie ma wody lub woda płynie zbyt niskim ciśnieniem.
    I moje 2 pytanie co się dzieje z wodociągami że jest tak jak jest i czy nie można temu jak zaradzić bo ta sytuacja staje się coraz bardziej dla mnie denerwująca

    9 1 Cytuj
  • basia 21 kwi 2012

    Na osiedlu też nie ma. Dzwoniłam do wodociągów ale oczywiście nikt nie odbiera

    4 1 Cytuj
  • 21 kwi 2012

    U mnie rano był telefon i mówili że do godziny a o 1 w nocy słyszałem że już wody nie ma
    To co się z tym dzieje to już totalna masakra a wodociągi nic nie robią i w tym sęk.

    4 1 Cytuj
  • 21 kwi 2012

    Wody nie było mniej więcej od pół do pierwszej w nocy. A zaczęła płynąć koło 8:20. Oczywiście brudna i śmierdząca.

    4 1 Cytuj
  • 21 kwi 2012

    U mnie niestety dalej nie płynie :/

    4 1 Cytuj
  • 21 kwi 2012

    Co ten prezesik znowu zdziwia? Ciśnienie za niskie, ciężko pod prysznicem się wykąpać.

    5 1 Cytuj
  • 21 kwi 2012

    jjj dokładnie u mnie teraz woda jest ale na wieczór pewnie znowu bedzię małę ciśnienie i trzeba będzie się kąpać koło godziny 24 tak więc chciałbym aby coś zaczęli z tym robić

    3 1 Cytuj
  • 21 kwi 2012

    Blok 19 wody nie ma i w ogóle nie leci, szkoda tylko, że nikt nie informuje na bieżąco co się dzieje. Wqrza mnie to bo nie dość, że woda kosztuje nie mało, a podgrzanie to już w ogóle porażka, to jeszcze nikt nic nie napisze z wodociągów. No po prostu popieprzony kraj

    5 1 Cytuj
  • 21 kwi 2012

    i niestety za ten syf od maja będziemy płacić 11.55za m3

    5 1 Cytuj
  • 21 kwi 2012

    Jaka jest przyczyna braku wody na osiedlu?

    3 1 Cytuj
  • 21 kwi 2012

    pewnie nawaliła rura.

    3 1 Cytuj
  • 21 kwi 2012

    Już woda jest w 19 /)

    4 1 Cytuj
  • 21 kwi 2012

    u mnie niema cieplej wody

    3 1 Cytuj
  • 21 kwi 2012

    Według informacji jaką dostałam sms-em jest jakaś awaria w okolicach ul. Piłsudskiego. Wody miało nie być od godz 24;00 do 4;00. Była dopiero rano koło 8;00. Ja mieszkam w bloku na ul. Słowackiego, i problemy z ciśnieniem wody to praktycznie codzienność, jest tak niskie że piecyk gazowy się nie odpala i człowiek musi się myć w zimnej wodzie. Jest to wyjątkowo wkurzające. Tyle płacimy za wodę, a z kranów płynie strumyczek i to jeszcze zasyfiony. Awaria - no trudno, zdarza się, ale na co dzień niech ta woda będzie w tych kranach i nie żółta czy brązowa.

    12 1 Cytuj
  • 21 kwi 2012

    tak dokładnie jak wyżej woda leci ale piecyk nie może odpalić bo za słabe ciśnienie no cóż trzeba zacząć działać tylko nie wiem jak :(

    7 1 Cytuj
  • 21 kwi 2012

    tak , tak - mówią nam że żyjemy w XXI wieku ,że nowoczesne technologię zbawią ludzkość (która już jest zbawiona nawiasem mówiąc) a czystej , zdrowej wody w samym środku Europy nie ma..

    7 1 Cytuj
  • 21 kwi 2012

    w Myślenicach nasze władze wydają ogromne pieniądze na bezsensowne inwestycje dla garstki osób, np. strzelnica, a to, co jest potrzebne naprawdę wszystkim pozostaje zaniedbane. stan kanalizacji miejskiej jest dramatyczny, jakość wody skandaliczna, a ludzie dalej wybierają tego samego burmistrza. czy to jest normalne?
    teraz na ukończeniu jest biblioteka miejska - czy to będzie kolejna bezsensowna inwestycja? przecież już mamy bibliotekę! Może trzeba było dać jej dodatkowe pomieszczenia, a nie taki gmach, w dodatku brzydki i kompletnie nie pasujący do otoczenia w którym się znajduje. lepiej było te pieniądze wydać na ratowanie sieci wodociągowej i poprawę jakości wody.

    wkurza mnie to, bo bezpodstawnie zostały zakupione drogie, kamionkowe rury do budowy kanalizacji po wsiach, a w mieście nieodnawiana od lat kanalizacja jest z rur azbestowych. co chwilę będą awarie, bo to jest już stare. można było zakupić tańsze plastiki i zrobić wszędzie tak jak trzeba.
    z kranu leci żur. to jest niby woda nadająca się do spożycia? już od kilku lat wodę do spożycia kupuję w sklepie, a w tej z kranu to naprawdę boję się nawet kąpać. zawsze daję do kąpieli dużą ilość płynu, by nie było widać koloru i nie było czuć zapachu wody. kto to widział, żeby w XXI wieku w środku Europy mieć takie problemy?

    14 3 Cytuj
  • 21 kwi 2012

    a teraz ta woda śmierdzi czymś masakra!!!!!!!!!!!!

    7 1 Cytuj
  • 21 kwi 2012

    Urbański do dymisji !!!

    7 1 Cytuj
  • 21 kwi 2012

    nie wiem jak to jest , że my tu w naszych Myślenicach mamy najdroższą wodę, ścieki, śmieci i podatki. Podobno nie ma w Polsce drugiej takiej gminy - takiej drogiej gminy. Pytanie DLACZEGO???

    11 5 Cytuj
  • 21 kwi 2012

    PODOBNO ufo wylądowało na rynku...

    7 5 Cytuj
  • 21 kwi 2012

    Tak niestety już będzie. Rurociągi stare jak świat, nieremontowane, niemodernizowane będą strzelać jak stare majtki. I awaria będzie awarię poganiała.

    Ciekaw jestem czy w opłacie za wodę (wszystko jedno jak to zwał) zawiera się kwota na remonty czy utrzymanie sieci czy tylko na pensje dla prezesa Urbańskiego i reszty urzędasów ???

    8 1 Cytuj
  • 22 kwi 2012

    A wiesz że w planach PO i ich zwierzchników jest wprowadzenie najpierw podatku , a potem opłaty za pobór wody z własnej studni ??

    4 1 Cytuj
  • 22 kwi 2012

    No i znowu w rynku nie ma wody. Paranoja co się w mieście dzieje

    4 Cytuj
  • 22 kwi 2012

    na Daszyńskiego dziś jest ale wczoraj praktycznie cały dzień nie było

    4 Cytuj

Odpowiedz