Forum » Myślenice

Opuszczone budynki?

  • 21 kwi 2012

    Witam serdecznie
    Szukam w okolicach Myślenic opuszczonych budynków min. 2/3 piętra do przeprowadzanie szkolenia wysokościowego, czy ktoś może orientuję się gdzie mogę znaleźć takie budowle? Najlepiej żeby znajdowały się na uboczu.
    Pozdrawiam
    łysy

    4 3 Cytuj
  • 21 kwi 2012

    Nie wiem jaka to jest ulica, ale tam gdzie jest geodezja dokładnie na przeciwko jest taki stary budenek stoi juz długo -dosłownie ruina. Moze tam...

    4 Cytuj
  • 21 kwi 2012

    jest w głogoczowie przy trasie na kalwarie zebrzydowską stary budynek pustostan. Jest po prawej stronie drogi jadąc w stronę kalwarii od głogoczowa. Ma chyba parter oraz 2 piętra tak mi się wydaję patrząc z drogi.

    2 2 Cytuj
  • 21 kwi 2012

    budynek starej mleczarni ul. 3 maja

    7 Cytuj
  • 21 kwi 2012

    ul.Sikorskiego , stary i wysoki budynek wielorodzinny nr. prawdopodobnie 30 lub 32

    2 Cytuj
  • Krystian 2 wrz 2012

    Gdzie są jakieś opuszczone domy, budynki takie industrialne miejsca w myślenicach i okolicach do których by można było wejść ?

    2 2 Cytuj
  • Bartek Bartkowski 3 wrz 2012

    w centrum stara cegielnia (ul. 3 maja) ale nie wiem jak z wejsciem bo jest strzezona przez lokalnych amatorow wina i trunkow wszelakich :) i to chyba tyle..

    4 3 Cytuj
  • 3 wrz 2012

    Bartek mylisz pojęcia. Przy ul. 3- go Maja to raczej stara mleczarnia :)

    2 Cytuj
  • Bartek Bartkowski 3 wrz 2012
    renaw napisał/a:

    Bartek mylisz pojęcia. Przy ul. 3- go Maja to raczej stara mleczarnia :)

    a masz racje :) poranna pomyslka, oczywiscie chodzi o stara mleczarnie :)

    3 2 Cytuj
  • 7 sie 2013

    Znacie może w Myślenicach lub okolicy jakieś opuszczone domy/zakłady ?
    Poszukuję takich miejsc do sesji zdjęciowych. Może ktoś z Was zna takie obiekty?

    1 3 Cytuj
  • 7 sie 2013

    Proponuję na początek budynek dawnej mleczarni przy ul. 3 Maja oraz budynek mieszkalny - kiedyś - przy ul. Słowackiego naprzeciwko budynku Starostwa.

    6 3 Cytuj
  • Def Ibrylator 8 sie 2013

    Na drodze z Zarabia w stronę dolnego jazu, skręć w (bodajże) 2 zjazd w prawo. Pojedziesz stromym podjazdem do góry. Przy końcu drogi jest tam opuszczony ośrodek wypoczynkowy, który za PRL obsługiwał letnie wycieczki ze szkół. Bardzo klimatyczne miejsce. Z tego co pamiętam - 2 piętrowe. Taki mały kompleksik.

    4 1 Cytuj

Odpowiedz