Forum » Myślenice

Najlepsza miejscówka na piknik?

  • 28 kwi 2012

    To nieprzyzwoite siedzieć w domu w taką pogodę :-) Może znacie jakieś piękne miejsce w okolicy, gdzie można wybrać się na piknik z malutkim dzieckiem? Poza Zarabiem oczywiście :-)  Z góry dziękuję za propozycje!

    8 2 Cytuj
  • 28 kwi 2012

    Ja proponuje patelnie lub płyty :)

    5 5 Cytuj
  • 29 kwi 2012

    polecam wybrać się na polane na mikołaja. rozłożyć koc i delektować się pięknem przyrody.

    9 2 Cytuj
  • 29 kwi 2012

    ja też polecam polanę na mikołaju. byłam dziś z 5 letnim dzieckiem i jeszcze byliśmy w źródełku, moja córka wróciła do domu szczęśliwa:)

    3 1 Cytuj
  • 29 kwi 2012

    3 maja planujemy wypad na ukleinę lub kudłacze

    3 1 Cytuj
  • 1 maj 2012

    Zrobiło się ciepło więc już widać samochody nad Rabą .Niektórzy wjechaliby do samej wody(np. dzisiaj poniżej boiska Orła) Od czego jest policja !!!!! Wędkarzy ściga Straż Rybacka jak bandytów a kierowcy w najlepsze wjeżdżają nad samą wodę .Czy to zgodne z prawem?

    6 3 Cytuj
  • 1 maj 2012

    tomekj23, z dzieckiem na melanż? Bo płyty czy patelnia to chyba tylko do tego się nadają.
    Gdyby nie wszechobecne śmieci również polecił bym polane na mikołaju, niestety mimo, że są tam worki na odpady, ludzie i tak wolą wyrzucić papier do lasu... Pod Dalinem też jest całkiem ładnie.

    1 1 Cytuj
  • 2 maj 2012

    jakies inne propozycje po za Myślenicami. gdzie mozna pojechac nad wode odpocząc??

    1 1 Cytuj
  • 2 maj 2012

    polecam park zdrojowy w Rabce, śliczny czysty park, a dla dzieciaków 2 place zabaw duże i fajne, dla maleństw tężnia nie zaszkodzi a tylko pomoże:)

    1 1 Cytuj

Odpowiedz