Forum » Myślenice

Menu na Komunię Świętą.

  • 7 maj 2012

    ja polecam krokiety z pieczarkami i serem żółtym

    4 2 Cytuj
  • 7 maj 2012

    żenujące są niektóre wasze odpowiedzi !!!! <<<celineczka>>> oczekuje na pomoc w swojej sprawie a wy sobie jaja robicie !!!!

    6 2 Cytuj
  • 8 maj 2012

    opłatek

    2 2 Cytuj
  • 9 maj 2012

    polecam catering z rossa canina, pyszna pizza i makarony..

    maja strone internetowa

    5 Cytuj
  • 9 maj 2012

    1 danie rosół z makaronem 2 danie kluski śląskie i może pieczeń ze śliwką mizeria sałatka 3deser lody? tort?

    2 Cytuj
  • 9 maj 2012

    Flaczki wołowe

    3 Cytuj
  • 9 maj 2012

    Koleś poleca rossa canina - pizza makarony - yhym. Widać interes zaczyna znowu wolniej podążać.

    2 2 Cytuj
  • 9 maj 2012

    [quote=gość: smakosz89] polecam catering z rossa canina, pyszna pizza i makarony..

    maja strone internetowa [/quote]

    NIE POLECAM !!!

    4 Cytuj
  • 9 maj 2012

    A Rossa Canina zasmażkę podaje?

    4 Cytuj
  • 9 maj 2012

    [quote=gość: OTTOman] A Rossa Canina zasmażkę podaje? [/quote]

    za bardzo PRZYPALONA ta zasmażka TAM

    2 Cytuj
  • 19 maj 2012

    Na komunii obowiązkowo musi być pęczak z grochem ,jest najlepszy jak się gotuje ok. 5 godzin omasta do tego wykwintnego dania skwarki ze słoninki lub boczku na pewno będzie melodyjnie.

    15 2 Cytuj
  • 19 kwi 2019
    Kaśkak napisał/a:

    Nie widzę komentarzach odnośnie ciast, a to przecież ważne ! Moja zaprzyjaźniona cukiernia https://e-torty.pl/ nie zawiodła mnie. Spróbujcie ich sernik brzoskwiniowy, mnie nigdy nie udało się zrobić tak pysznego wypieku

    Po co reklamujesz cukiernie z Poznania, kiedy Myślenice są w województwie Małopolskim?

    Dane teleadresowe firmy
    MyShop Sp. z o.o.
    ul. Sowińskiego 18A
    60-283 Poznań

    NIP: 7792394098
    REGON: 301760844

    Piszę to firmy, że ma beznadziejny "marketing".
    EDIT:
    A odpowiedź z firmy, że zamówienia są dostarczane w całym kraju jest śmieszna, konia z rzędem kto będzie zamawiać torta żeby jechał 500km, kiedy jest tyle lokalnych cukierni.

    7 Cytuj
  • Pablo 19 kwi 2019
    Strozaninek napisał/a:

    Po co reklamujesz cukiernie z Poznania, kiedy Myślenice są w województwie Małopolskim?

    Dane teleadresowe firmy
    MyShop Sp. z o.o.
    ul. Sowińskiego 18A
    60-283 Poznań

    NIP: 7792394098
    REGON: 301760844

    Piszę to firmy, że ma beznadziejny "marketing".
    EDIT:
    A odpowiedź z firmy, że zamówienia są dostarczane w całym kraju jest śmieszna, konia z rzędem kto będzie zamawiać torta żeby jechał 500km, kiedy jest tyle lokalnych cukierni.

    Zwłaszcza, że temat z roku 2012...
    Brzydko to pachnie na kilometr. Takie marketingu to niech się w Poznaniu uprawiają...

    1 Cytuj
  • 20 kwi 2019

    a moze poprostu zastanowic sie kogoo zapraszasz i co lubia zjesc
    bo narobisz dziwne menu i wyjda glodni

    Cytuj
  • 23 kwi 2019

    Na pierwsze rosół tradycyjnie, na drugie ziemniaki plus półmisek mięs do wyboru

    Cytuj

Odpowiedz