Forum » Myślenice

kradzieże i libacje w parku

  • Marek 22 maj 2012

    a ja tam mialem okazje bywac w latach schylkowego "komunizmu" i dzialo sie tam oj dzialo :D

    ps. zeby rozwiac watpliwosci co znaczy "dzialo": tanie wina, rozroby itd itp czyli wypisz wymaluj jak w temacie :)

    1 1 Cytuj
  • 22 maj 2012

    czy w te parę krzaków w Myślenicach można nazwać parkiem? nic tu nie ma ciekawego. starsze drzewa usunięto i bezpowrotnie zmarnowano klimat tego miejsca.

    jeśli ktoś chce zobaczyć park, to może pooglądać

    http://www.skawina360.pl/kat/gmina/park
    http://www.zywiec.pl/stat.php?park
    http://www.rabka.pl/index.php?dzial=16&dok=79

    5 Cytuj
  • 23 maj 2012

    Park w Rabce Zdrój sobie odpuście. Dzieciaki tymi czterokołowcami wjeżdżają w ludzi, wc nie ma bo zdewastowane. A te zdjęcia są zrobione zaraz po remoncie, teraz już nie jest tak kolorowo.

    1 2 Cytuj
  • 23 maj 2012

    Żywiec może się podobać, park najbardziej zbliżony do naturalnej flory, żadne krzewiska rodem nie z tej ziemi.

    3 Cytuj
  • 23 maj 2012

    [quote=marr] a ja tam mialem okazje bywac w latach schylkowego "komunizmu" i dzialo sie tam oj dzialo :Dps. zeby rozwiac watpliwosci co znaczy "dzialo": tanie wina, rozroby itd itp czyli wypisz wymaluj jak w temacie :) [/quote]
    sama tam za młodu pierwsze łyki stawiałam ;)

    4 Cytuj
  • 23 maj 2012

    co to za tematy PORACHA dziecinada ...

    2 Cytuj
  • adzygmunt 27 maj 2012


    Jest ich więcej!

    1 4 Cytuj
  • 27 maj 2012

    Chołota!!!

    1 1 Cytuj
  • 27 maj 2012

    Akurat ta uszkodzona ławka ze zdjęcia adzygmunta nie jest wybrykiem chuliganów. Jak postawiono ławki to panowie od wycinki źle sobie wymierzyli i ucięte drzewo spadło prosto na tą ławkę. Co nie zmienia faktu, że uważam, iż obiekt powinien być lepiej pilnowany przez Straż Miejską, bo ostatnio moje trzyletnie dziecko bawiło się na placu z 17-sto latkami. Młodzieży bardzo się podoba ten zjazd na lince . Ze swojej strony jeszcze dodam, że ogromną głupotą było postawienie tej badziewnej moim zdaniem fontanny na miejsce toalet. Teraz dzieciaki muszą sikać po nowo nasadzonych krzaczkach bo niestety komuś brakło wyobraźni, a do Banderozy trochę daleko gnać z trzylatkiem :)

    3 Cytuj
  • 27 maj 2012

    W tym parku faktycznie miło się piwkowało i nie tylko:) I nie spotkałem siłę żeby ktoś łamał ławki. Mówię tu o latach 90-tych i nawet początku 2000-nych.
    Szkoda że będzie to prawdopodobnie kolejny nienaturalny twór z monitoringiem w którym będzie można zrobić tylko dwie rzeczy. Ludzie trochę więcej swobody!

    3 4 Cytuj
  • 27 maj 2012

    [quote=małcinkowa] Akurat ta uszkodzona ławka ze zdjęcia adzygmunta nie jest wybrykiem chuliganów. Jak postawiono ławki to panowie od wycinki źle sobie wymierzyli i ucięte drzewo spadło prosto na tą ławkę. [/quote]

    To nie panowie od wycinki, tylko wiosenny wiatr złamał drzewo, które spadło na ławkę, co nie zmienia faktu, że ławka winna być już dawno naprawiona

    1 2 Cytuj
  • 28 maj 2012

    widziałem jak spadajacy konar uszkodzil ławke

    2 Cytuj
  • 28 maj 2012

    W parku rewitalizowanym za takie pieniądze spadaja konary,toż tam niebezpiecznie chodzić?

    3 Cytuj

Odpowiedz