Forum » Myślenice

Chleb bezglutenowy

  • 31 maj 2012

    Szanowni,
    proszę o informację czy w Myślenicach kupię chleb bezglutenowy  ?

    7 3 Cytuj
  • 31 maj 2012

    Niestety tylko Kraków. Był sklep na osiedlu ale zlikwidowany.

    3 1 Cytuj
  • 31 maj 2012

    tak w domu chleba

    1 2 Cytuj
  • 31 maj 2012

    bezglutenowy w domu chleba?? Jakiej firmy?

    2 Cytuj
  • 31 maj 2012

    kiedyś był w domu chleba ale juz nie sprzedają

    2 Cytuj
  • 31 maj 2012

    Nie mam pojęcia, ale polecam blog: http://www.natchniona.pl dla bezglutenowców przepisy :)

    3 1 Cytuj
  • 1 cze 2012

    Czy naprawdę w mieście liczącym ponad 20 tys mieszkańców, nie kupi się chleba bezglutenowego ?

    3 1 Cytuj
  • 1 cze 2012

    A co to jest i na co to Tobie.?

    1 7 Cytuj
  • 1 cze 2012

    Czy wogóle w Myślenicach są miejsca gdzie można kupić żywność bezlglutenową ?

    1 1 Cytuj
  • 1 cze 2012

    Ja kupuje w złotym kłosie kukurydziany chleb ale ma domieszke pszennej mąki 10% tyle ze ja już nie jestem na ostrej diecie bezglutenowej moge troszke podjadac

    1 3 Cytuj
  • 1 cze 2012

    A czy u Sidora można kupić takie pieczywo ?

    2 Cytuj
  • 1 cze 2012

    [quote=gość: renata3] Ja kupuje w złotym kłosie kukurydziany chleb ale ma domieszke pszennej mąki 10% tyle ze ja już nie jestem na ostrej diecie bezglutenowej moge troszke podjadac [/quote]

    To nie jest chleb bezglutenowy

    3 1 Cytuj
  • 1 cze 2012

    [quote=Lukaszz] Szanowni,
    proszę o informację czy w Myślenicach kupię chleb bezglutenowy  ? [/quote]
    Niestety nie . Mąkę do wypieku takowego kupisz w Kurdeszu .Ewentualnie wszystko w sklepach internetowych .

    2 1 Cytuj
  • 1 cze 2012

    [quote=gość: bezglutenowiec] Lukaszz napisał/a:Szanowni,proszę o informację czy w Myślenicach kupię chleb bezglutenowy  ? Niestety nie . Mąkę do wypieku takowego kupisz w Kurdeszu .Ewentualnie wszystko w sklepach internetowych . [/quote]

    Znasz jakiś ?

    2 1 Cytuj
  • 1 cze 2012

    [quote=gość: Anka7] gość: bezglutenowiec napisał/a: Lukaszz napisał/a:Szanowni,proszę o informację czy w Myślenicach kupię chleb bezglutenowy  ? Niestety nie . Mąkę do wypieku takowego kupisz w Kurdeszu .Ewentualnie wszystko w sklepach internetowych .

    Znasz jakiś ? [/quote]
    bezgluten , balviten

    2 1 Cytuj
  • 1 cze 2012

    [quote=gość: renata3] Ja kupuje w złotym kłosie kukurydziany chleb ale ma domieszke pszennej mąki 10% tyle ze ja już nie jestem na ostrej diecie bezglutenowej moge troszke podjadac [/quote]
    Zmień lekarza . Nie można być trochę na diecie . To tak jakbyś była trochę w ciąży !

    3 2 Cytuj
  • 1 cze 2012

    Chleb bezglutenowy na pewno jest w Kurdeszu, ostatnio jak robiłam zakupy to widziałam kartkę na oknie, że go polecają.

    3 1 Cytuj
  • 2 cze 2012

    mąka w krakowie, a wypiek w domu, w piekarniku - lub w piecu chlebowym. Pozdrawiam!!!

    3 Cytuj
  • 3 cze 2012

    [quote=gość: pip] Chleb bezglutenowy na pewno jest w Kurdeszu, ostatnio jak robiłam zakupy to widziałam kartkę na oknie, że go polecają. [/quote]
    Szkoda tylko ,że w proszku do upieczenia !

    1 Cytuj
  • 4 cze 2012

    Nie tylko w proszku, mają też chleb i bułki, nie wiem tylko czy zawsze są.

    1 Cytuj
  • 5 cze 2012

    No to już coś ! Widać postępy . Szkoda ,ze te gotowe chleby i bułki nie są świeżo pieczone tylko paczkowane .Najlepszy jednak upieczony w domu .

    2 Cytuj
  • 6 cze 2012

    już niebawem będzie możliwość zakupu produktów bezglutenowych w punkcie koło policji

    1 Cytuj
  • 7 cze 2012

    [quote=gość: ania g] już niebawem będzie możliwość zakupu produktów bezglutenowych w punkcie koło policji [/quote]
    Świeży chleb będzie ?

    1 Cytuj
  • 7 cze 2012

    niestety nie. mąka i proszek do pieczenia bezglutenowy i ewentualnie do wglądu fajna książka z przepisami :)

    1 Cytuj
  • 7 cze 2012

    w ogłoszeniach 'sprzedam' moja oferta napisana z konta kolegi :) -bo posiadam już troszkę asortymentu

    2 2 Cytuj

Odpowiedz