Forum » Myślenice

Tabaka

  • 1 cze 2012

    Hej ;) wie ktoś z was czy (jeśli tak, to gdzie ? ;)  można jakąś dostać w myślenicach ? :)

    7 7 Cytuj
  • 1 cze 2012

    a matka wie że ćpiesz?

    20 8 Cytuj
  • 1 cze 2012

    ćpanie to za ostre słowo ;) jeśli byś mógł to wypowiadaj się na temat, a jeśli nie masz nic do powiedzenia na temat to nie marnuj mojego i twojego czasu ;) Jest w myślenicach jakiś sklep tytoniowy, gdzie można dostać tabakę ?

    5 8 Cytuj
  • 1 cze 2012

    chyba masz slaby węch bo ironią wiało na kilometr, dzieciakom tabakę sprzedają więc bez problemu kupisz w kisoku rochu8

    3 3 Cytuj
  • 1 cze 2012

    W kurdeszu peło

    2 Cytuj
  • 1 cze 2012

    możesz napisać coś więcej ? jaki jest tam wybór ?

    2 Cytuj
  • 1 cze 2012

    nie lepiej się napić jak człowiek? :) domniemam że jesteś uczniem gimnazjum bo nam właśnie wtedy tabaka wydawała się super ekstra:)

    5 3 Cytuj
  • 1 cze 2012

    widzę ,że sprawa mojego wieku powraca jak bumerang, więc informuje ,że od roczku bez lęku wchodzę do sklepu by kupić piwo :) Znawca ze mnie żaden więc nie będę się kłócił co lepsze, zresztą nie ma to sensu. Po prostu lobię sobie czasem wciągnąć odrobinę tabaki z rączki, rozumiecie ? Zwykle tabakę kupowałem w Krk ale ostatnio coraz mniej mnie tam ciągnie a po samą tabakę nie chce mi się tam jeździć ;) Stąd pytanie o Myślenice ...

    11 5 Cytuj
  • 1 cze 2012

    w takim razie ja też zapytam z innej strony...

    ojciec wie że ćpiesz?

    11 9 Cytuj
  • 1 cze 2012

    tak, wiesz może coś na temat mojego pierwszego pytania :) ?

    5 1 Cytuj
  • 1 cze 2012

    Dobrą Tabakę mają w Kurdeszu, ale tylko parę razy próbowałem, jakoś mnie to nie kręci.

    2 1 Cytuj
  • 1 cze 2012

    Pierwsze słyszę, mam nadzieje ,że to nie żart, będę jutro popytam :) dzięki.

    1 Cytuj
  • 1 cze 2012

    no i tak trzeba było od razu... teraz tylko powiedz czy matka wie że ćpiesz i wtedy podam ci dokładny adres gdzie możesz kupić tabakę więc...

    matka wie że ćpiesz?

    5 4 Cytuj
  • 1 cze 2012

    tak.

    4 1 Cytuj
  • 1 cze 2012

    dobra więc idź drogą od Carrefoura w stronę świateł, w stronę galerii Dekada. Nie popieram ćpienia... ale masz po lewej stronie taki mały sklepik (koło domów, zielone reklamy ma chyba). To sklep z takimi właśnie artykułami, tytoniami tabakami itd. Ćpiej i czekaj końca :)
    Pozdrawiam

    8 1 Cytuj
  • 1 cze 2012

    w połowie drogi ów sklepik jest

    3 1 Cytuj
  • 1 cze 2012

    dzięki kolego :)

    1 1 Cytuj
  • 1 cze 2012

    Tabaka to nie narkotyk, ktoś kto tak piszę to ignorant albo ćwierćinteligent. (W dodatku ktoś kto źle odmienia czasownik "ćpać").

    7 4 Cytuj
  • 1 cze 2012

    a jak ktoś nie wyczuwa sarkazmu to jest też przerąbany problem... :)

    10 4 Cytuj
  • 1 cze 2012

    Zasłaniaj się sarkazmem analfabeto :)

    6 5 Cytuj
  • 1 cze 2012

    znam jednego co brał tabakę a skonczył wszytzykując sobie marihuane do żyły i skoczył z bloku tak że uważaj.

    4 12 Cytuj
  • 1 cze 2012

    też znam takiego co co dzień pijał herbatę do śniadania a dziś żebra na piwo pod sklepem.

    ...czujesz analogie porównania?

    11 1 Cytuj
  • 1 cze 2012

    a ja znam takiego co jadł tylko marchewki selery i kalafiory a teraz jest warzywem

    11 1 Cytuj
  • 1 cze 2012

    ...chyba ze to był sarkazm którego nie zauważyłem więc zwracam honor

    3 3 Cytuj
  • 1 cze 2012

    Koło Dobosz w kiosku jest tabaka i to w dobrych cenach!!!

    1 1 Cytuj

Odpowiedz