Forum » Myślenice

Euro 2012 - gdzie obejrzeć?

  • Krystian 7 cze 2012

    Siema! Jak wiecie, jutro zaczyna się największe wydarzenie sportowe w historii naszego kraju. I tu mam pytanie, bo chcieliśmy z kumplami wybrać się do jakiegoś baru. Polecicie jakieś dobre miejsce? Warunki - duży telewizor, niedrogie piwo, miła atmosfera. Z góry dziękuję :)

    5 10 Cytuj
  • 7 cze 2012

    No dawać właściciele knajp, siedzieć na forum i najeżdżać na siebie wzajemnie jak w innych topicach. Kto pierwszy?

    4 4 Cytuj
  • 7 cze 2012

    jak pogoda dopisze to proponuje piwko w strefach zrobionych na stadionie dalinu badz orla . Podobno duzo osob sie wybiera wiec atmosfera moze byc fajna , piwko nie drogie .

    3 1 Cytuj
  • 7 cze 2012

    Najlepiej do Krakowa, tam już jest masę Irlandczyków, Angoli, Holendrzy też widziani - póki co nie zaobserwowałem Duńczyków, którzy podobno mieli mieć tutaj swoją bazę kibicowską oraz Włochów - ale oni pewnie też dojadą.

    Irlandczycy pięknie wczoraj powitali Angoli :D You'll never beat the Irish! :)

    I tylko milicjanci na R22 musieli dać popis swojej głupoty, no ale czego się po wiśle spodziewać...

    2 5 Cytuj
  • 7 cze 2012

    najlepiej oglądnąć w TV :) ale na pewno nie w kinie w myślenicach ahahahaha wiocha.pl

    3 2 Cytuj
  • 7 cze 2012

    zaczynam mieć odruch wymiotny

    12 9 Cytuj
  • 7 cze 2012

    [quote=gość: fip35] zaczynam mieć odruch wymiotny [/quote]
    mam podobnie, jak tylko słyszę Euro to tak działa jak 2 palce...

    12 8 Cytuj
  • 7 cze 2012

    kokokokokokoko Euro spoko, kasa spoko, Kepler spoko, Lato spoko kokokokokokokoko

    2 5 Cytuj
  • 7 cze 2012

    ja tam codziennie słysze Euro i też mi się żygać chce jak znów coś trzeba zapłacić :P

    4 9 Cytuj
  • 7 cze 2012

    to się pożygajcie hahaha mam to gdzieś ! największa impreza w historii naszego pięknego kraju! serce mocniej bije na samą myśl o jutrze!

    15 10 Cytuj
  • 8 cze 2012

    to po kiego wchodzicie na ten wątek? ah no tak musicie się pożalić jak to źle bo w polsce coś fajnego siędzieje.

    1 5 Cytuj
  • 8 cze 2012

    dziś mecz przegramy 0:5

    5 4 Cytuj
  • 8 cze 2012

    mam dość euro!!!,wszędzie w Europie cisza,nikt nie wspomina o Euro,może tylko w Holandii jest głośno o rasistowskich kibicach którzy zgotowali niezłe przywitanie Holendrom na Wiśle,skandal a w Polsce tylko na okrągło to-samo i to samo,mam nadzieję,że dziś przegramy i trochę się uspokoi

    3 12 Cytuj
  • 8 cze 2012

    Byłaś może na tym treningu przy Remonta? .. nie sądzę:) A wiesz może co się działo jak kibice Wisły pojechali na mecz do Enschede? Wiesz może przeciw komu wtedy wytoczono proces? Chyba nie wiesz. A jak byś się interesowała tym co się dzieje wokół piłki a nie czytała artykuły na onecie zrozumiała byś czemu akurat holenderscy dziennikarze o tym napisali, nie dziwne, że na treningu było dużo dziennikarzy z innych krajów a nikt oprócz holendrów nie zanotował rasistowskiego zachowania? Pozdrawiam myślących samodzielnie.

    10 2 Cytuj
  • 8 cze 2012

    przepraszam źle zrozumiałam artykuł (jestem blądynką) :)

    2 8 Cytuj
  • 8 cze 2012

    jak to dobrze że nie mam TV i radia.. spokojnie sobie mogę żyć :)

    2 7 Cytuj
  • 8 cze 2012

    Ej, znacie tytuł ten piosenki Oszyłany, która jest hymnem Euro?

    3 3 Cytuj
  • 8 cze 2012

    miska-> Endless Summer :p

    4 3 Cytuj
  • 8 cze 2012

    Fenks ju!

    4 2 Cytuj
  • 8 cze 2012

    mecz polecam obejżec w pizzeri Dagrasso , przy czym można zjeść najgorszą pizze w mieście z niedopieczonym ciastem i drugą połowę meczu spędzić w kiblu:)

    10 6 Cytuj
  • 9 cze 2012

    Podobno Smuda będzie pracował w biedronce.

    1 3 Cytuj
  • 9 cze 2012

    w mdk-u było naprawdę super, piwko spokojnie przemycone w plecaku

    2 1 Cytuj
  • 9 cze 2012

    a dużo osób w mdk?
    i jak obraz? wyraźny ?

    1 3 Cytuj
  • 9 cze 2012

    [quote=gość: kibicccc] a dużo osób w mdk?
    i jak obraz? wyraźny ? [/quote]

    a ajki wynik w mdku? bo u mnie w domu byl remis

    4 2 Cytuj
  • 9 cze 2012

    [quote=gość: kibicccc] a dużo osób w mdk?
    i jak obraz? wyraźny ? [/quote]
    W sumie to ok, ale po piątym piwie zaczął się rozmazywać.

    7 2 Cytuj

Odpowiedz