Forum » Myślenice

Polerowania samochodu

  • 21 cze 2012

    Witam mam pytanku kto poleruje w myślenicach ładnie samochody? i jakie są ceny.

    4 3 Cytuj
  • 21 cze 2012

    Kup sobie polerkę, dobrą pastę np. z Motip i próbuj sam.

    4 5 Cytuj
  • 22 cze 2012

    Nie polecam robić samemu ponieważ polerkę to trzeba mieć już taką bardzo dobrą. W polerowaniu polega na rozgrzaniu lakieru do wysokiej temperatury i polerowaniu na małych obrotach a polerki za 200zł nie są do tego przystosowane

    3 8 Cytuj
  • 22 cze 2012

    polerka to nie wszystko. jeszcze trzeba mieć odpowiednie pasty gąbki i mleczka. dlatego samemu sie nie opłaca robić jak ktoś tego nie posiada. bo za płaci za to tyle ile by dal komuś do polerowania. i jeszcze straci na to cały dzień:)

    3 2 Cytuj
  • 22 cze 2012

    A ja mam nowe auto i kupiłam puszkę wosku do lakieru. W instrukcji pisze że trzeba na umyty lakier nanieść cienką warstwę poczekać aż wyschnie i polerować. Kiedyś zaczęłam to robić ale po zrobieniu jednych drzwi łapa mnie bolała i już mi się odechciało.

    4 4 Cytuj
  • 22 cze 2012

    A ile kosztowałoby w tych okolicach polerka VW t4 (oczywiście DOBRZE ZROBIONA)?

    1 2 Cytuj
  • 22 cze 2012

    t4 około 150zł do 200zł

    2 1 Cytuj
  • 22 cze 2012

    [quote=gość: fbc] t4 około 150zł do 200zł [/quote]
    recznie czy maszynowo?? jakimi pastami??

    2 1 Cytuj
  • 22 cze 2012

    maszynowo. pastami 3m

    2 1 Cytuj
  • 22 cze 2012

    Ja poleruję mój samochód " Audi TT " od trzech lat a poleruję rzeczami z Jana lub Biedronki .
    Pasta najzwyklejsza tylko nie czarna , przezroczystą trzeba kupić plus takie coś jak chusteczki tylko trzy razy wytrwalsze coś takiego jak do czyszczenia komputera i sprzętu RTV , pastę dajemy na tą chusteczkę dodajemy spirytusu tzn polewamy po chusteczce dajemy na samochód i polerujemy tak z dziesięć minut w jednym miejscu ... po wypolerowaniu całego samochodu lecimy chusteczką z samym spirytusem ( oryginalnym ) , potem po ukończeniu , bierzemy chusteczkę z pastą alixcar pasta tylko do samochodów z kolorem metalic , pasta coś około 650 zł duża tubka wystarcza na dwa razy tzn dwa razy po całym aucie , i tą pastą czyścimy całe autko polerujemy cały czas , samochód wygląda jak nówka ja tak robię i polecam każdemu , nie jest to oryginalny sposób na polerowanie samochodu i zresztą nie wygląda to normalnie , wielu mówiło ee tak się nie da zniszczysz lakier itd , ale jednak są jeszcze tacy co się odważyli i spróbowali do dziś dziękują :) . Pozdrawiam

    2 12 Cytuj
  • 24 cze 2012

    Dużo roboty, lepiej oddać komuś do polerki

    2 Cytuj
  • 27 cze 2012

    Panowie wiecie kto poleruje samochody w mce ???

    2 Cytuj
  • 28 cze 2012

    widziałem reklamę na tablicy koło szpitala z polerowanie samochodów.

    3 2 Cytuj
  • 6 lip 2012

    Słyszał ktoś o firmie błysk podobno polerują.

    2 1 Cytuj
  • 6 lip 2012

    Ja coś słyszałem ze polerują ale nie wiem jak.

    Cytuj
  • 7 lip 2012

    Dobrze polerują samochody w ZAWADZIE - dwóch takich chłopaków, mają sprzęt najnowszej generacji - ani jednej smugi po polerowaniu i są przy tym jeszcze niedrodzy.

    4 Cytuj
  • 1 kwi 2013

    W myjni Błysk polerują na fijałkowskiego ! wszystko na pastach i gabkach sonaxa a pozatym poleruja na maszynie flexa za 2500 zl a nie jak na ogól tanimi sprzetami power up..itd

    10 5 Cytuj
  • 1 kwi 2013

    witam. nie maszyna ma znaczenie a umiejętność polerowania. i oczywiscie pasty. polecam pasty 3M(polerujący tymi pastami znają temat). pzdr

    7 3 Cytuj
  • 1 kwi 2013
    gość: fbc napisał/a:

    Nie polecam robić samemu ponieważ polerkę to trzeba mieć już taką bardzo dobrą. W polerowaniu polega na rozgrzaniu lakieru do wysokiej temperatury i polerowaniu na małych obrotach a polerki za 200zł nie są do tego przystosowane

    życzę koledze powodzenia i udanego ponownego malowania po rozgrzaniu lakieru do wysokiej temperatury a jeszcze na wolnych obrotach to w ogóle jest mistrzostwo żeby tak zrobić chyba że kolega poleruje krążkiem z papierem ściernym....

    cała sztuka polega na dobraniu odpowiednich past i gąbek do stanu i rodzaju powłoki lakierniczej oraz odpowiedniej zmianie narzędzi jeżeli lakier wymaga kilkustopniowego polerowania, i odpowiednich obrotów polerki (takie za 200zł tez się nadają byle by miały odpowiedni zakres obrotów i moc)
    do domowego użytku polecam pastę tempo na niewielkie ryski lub wosk na mokro sonaxa, widziałem też auto polerowane ludwikiem na szmatce i o dziwo lakier świecił się jak psu ....

    7 1 Cytuj
  • Piotrek 1 kwi 2013

    w głogoczowie gość poleruje maszynowo. bierze chyba 200zł za sedana- przynajmniej ode mnie.

    2 3 Cytuj
  • grzesiek 30 lip 2013

    Ja byłem w Dobczycach na polerce. Otwarli tam niedawno nową myjnie koło biedronki. Mają fajną obsługę i dobrą jakość. Zobaczcie sobie na facebooku ich roboty. chyba myjniadobczyce razem pisane.

    2 7 Cytuj
  • 15 maj 2014

    Byłem ostatnio swoim autkiem na polerce w Firmie Błysk Sonax Service w Myślenicach czegoś takiego dawno nie widziałem chłopaki wypolerowali 10 letnie auto na lustro. Nie ma śladu po rysach a było ich spoko w dodatku po samej polerce auto wyglądało lepiej niż niektóre które stoją w salonach samochodowych. w dodatku założyli mi powłokę w nano technologi Sonax Nano Lack Protect 18 miesięcy auto będzie wyglądało jak nawoskowane. W dodatku Lakier jest zabezpieczony.

    20 8 Cytuj
  • 15 maj 2014

    Polecam Chłopaków z Jawornika :) Bardzo solinda praca :) Piorą nawet Tapicerke ;) Poleruja lampy POLECAM

    2 7 Cytuj
  • 15 maj 2014

    @Grzegorz - jaki to samochód (w sensie wielkości) i ile taka impreza kosztuje? :)

    1 4 Cytuj
  • 25 lip 2014

    W myjni Błysk super polerują ! Stacja Sonax
    Pasty i Gabki sonaxa ! maszyny Flexa !
    Maja tam pojecie o polerce!

    20 11 Cytuj

Odpowiedz