Forum » Myślenice

Polerowania samochodu

  • gościuuu 26 lip 2014

    to ze pasty i gąbki sonaxa to niestety dobrze nie świadczy o firmie...

    7 10 Cytuj
  • 30 lip 2014

    Car Detalaling Technologi Nano Zapraszam Niskie Ceny 100% zadowolenia

    1 7 Cytuj
  • 29 sie 2014

    Polecem myjnie Błysk sonsx service

    19 10 Cytuj
  • Marcin 28 mar 2019

    A samemu to nikt z was nie próbował polerować? Przecież jak ktoś zdolny i zaradny to i sam sobie z tym czymś da radę. Ja to tylko z większymi awariami, czy też korektami przy aucie do nich się udaję: A tak to unikam wszelkiej maści warsztatów, jakie by one nie były ;)

    1 5 Cytuj
  • 28 mar 2019
    MarcinNielot napisał/a:

    A samemu to nikt z was nie próbował polerować? Przecież jak ktoś zdolny i zaradny to i sam sobie z tym czymś da radę. Ja to tylko z większymi awariami, czy też korektami przy aucie do nich się udaję: A tak to unikam wszelkiej maści warsztatów, jakie by one nie były ;)

    Bo teraz ludzie są leniwi jak osły nie obrażając osła ... Nie chce się samemu bo łapki bolą ojejku. Mam tak samo jak Ty ... co jestem w stanie bez wyszukanych narzędzi robię sam, myje czyszczę również, a że pochłania czas pff sama przyjemność wolę to jak siedzieć z piwskiem przed tv czy kompem i mówić, że potrzeba czasu by coś zrobić.

    4 3 Cytuj
  • 13 maj 2019

    super reklama !!!!!!

    3 Cytuj
  • 21 cze 2019

    Jeżeli chodzi o detailing to zdecydowanie polecam OKAMI, ul. Gromadzka 22B. Zresztą wystarczy przejrzeć efekty ich pracy w galerii. Mogę potwierdzić, że tak samo wygląda to na żywo. Szczerze polecam.

    2 Cytuj
  • 29 cze 2019

    To juz wyższa szkoła polerowania. :)

    Cytuj

Odpowiedz