Forum » Myślenice

POLECIE JAKAS KRAWCOWĄ

 • 30 cze 2012

  do ania w,nie było to wcale aż tak dawno a suknia była szyta na moje wesele jako ślubna tylko krawcowa określiła ją jako balową.

  2 Cytuj
 • 30 cze 2012

  Pani Tereska z "Malowane Igłą " jest De Best !!!

  2 2 Cytuj
 • 13 lip 2012

  Chciałabym serdecznie NIE polecić pewnej pozornie miłej pani z pracowni krawieckiej z Myślenic która znajduje się naprzeciwko Gimnazjum Nr 1 na rynku w Myślenicach. Niegy nie spotkałam się z taką niesumiennością i nieprofesjonalizmem. Poprosiłam tą panią, aby zwęziła mi trzy rzeczy: dwie sukienki i jedną spódnicę - dosłownie 6 machnięć na maszynie. Bez problemu się zgodziła po czym powiedziała że mam przyjść pod koniec tygodnia. Okazało się w piątek, że tego nie zrobiła, bo ponoć nie miała czasu - kolejna data to był poniedziałek po weekendzie, więc przyszłam do niej, nawet w środe, żeby nie było że ją poganiam, no ale też się rozczarowałam bo pani oznajmiła mi że nie zdążyła, więc kolejna data - znowu piątek - znowu nie zdążyła, i kolejna - znowu tłumaczyła, że nie dała rady - więc podziękowałam z ironią i zabrałam od niej te rzeczy - w sumie ubrania które można było przeszyć w pół godziny trzymała u siebie trzy tygodnie i 4 razy po nie do niej przychodziłam. NIE POLECAM!

  15 2 Cytuj
 • 13 lip 2012

  Święte słowa masz stuprocentową rację!!!Przetrzymuje rzeczy, bądź jej nie ma, nie stety bardzo droga. Po za tym nie lubię , gdy przychodzę do kogoś w interesach a tam plotka plotkę pogania.

  7 1 Cytuj
 • 14 lip 2012

  Pani Malina -ul. róg Jagiellońskiej i Słonecznej, świetnie wykonuje wszelkiego rodzaju przeróbki,ale i dobrze szyje, rzetelna, ceny bardzo przystępne POLECAM!!!!A co do kobity z naprzeciwko gimnazjum nr 1 to porażka w każdym calu

  12 7 Cytuj
 • 28 lip 2012

  Witam, zepsuł mi się zamek w ulubionej torebce. Chcę kupić nowy ale potrzebuję kogoś kto umie go wszyć. Kogo polecacie? Podejmie się tego krawcowa czy raczej szukać gdzieśv indziej? Jak tak to kogo....

  1 Cytuj
 • 28 lip 2012

  Proponuje zapytać u szewca.

  4 1 Cytuj
 • 29 lip 2012

  [quote=gość: dfbdb] Witam, zepsuł mi się zamek w ulubionej torebce. Chcę kupić nowy ale potrzebuję kogoś kto umie go wszyć. Kogo polecacie? Podejmie się tego krawcowa czy raczej szukać gdzieśv indziej? Jak tak to kogo.... [/quote]
  idź do szewca tego na Końskim targu obok pizzerii .Powinien coś wykombinować :-)

  2 2 Cytuj
 • 29 lip 2012

  [quote=muza] Pani Malina -ul. róg Jagiellońskiej i Słonecznej, świetnie wykonuje wszelkiego rodzaju przeróbki,ale i dobrze szyje, rzetelna, ceny bardzo przystępne POLECAM!!!!A co do kobity z naprzeciwko gimnazjum nr 1 to porażka w każdym calu [/quote]

  UWAGA REKLAMA :)

  3 9 Cytuj
 • 10 sie 2012

  Polecam gorąco krawcową !!! Szyje suknie ślubne na miarę, boskie sukienki na każdą uroczystość, bluzki, żakiety co tylko chcesz:) Sama sprawdziłam na sobie:) Pani ta (z reszta bardzo sympatyczna) mieszka przy ul. 3 Maja jadąc w kierunku Bysiny.(Firma AS moda) po prawej stronie. Polecam raz jeszcze!!!

  4 11 Cytuj
 • 10 sie 2012

  W którym miejscu na 3 maja? Znasz może nr. domu?

  1 3 Cytuj
 • 28 sie 2012

  znam 124

  1 7 Cytuj
 • 28 sie 2012

  co do pani z osiedla to raczej idzcie same i nie posyłajcie swoich lubych

  3 1 Cytuj
 • 4 wrz 2012
  gość: elena napisał/a:

  Polecam gorąco krawcową !!! Szyje suknie ślubne na miarę, boskie sukienki na każdą uroczystość, bluzki, żakiety co tylko chcesz:) Sama sprawdziłam na sobie:) Pani ta (z reszta bardzo sympatyczna) mieszka przy ul. 3 Maja jadąc w kierunku Bysiny.(Firma AS moda) po prawej stronie. Polecam raz jeszcze!!!

  Zgadzam się. Jak chodzi o suknie ślubne to wiem z doświadczenia, że tylko tam. Moja kuzynka tam zamawiała, a potem jeszcze koleżanka z Krakowa. Bo ceny ma niższe niż w myślenickich salonach a szyje takie suknie, za jakie w Krakowie ludzie płacą nawet 3 do 5 tysięcy. Poza tym robi szybko, dobrze doradza i zna się na rzeczy a nie opowiada bzdur żeby coś wcisnąć klientowi. A do jednej sukienki dołożyła jeszcze welon gratis. A ciotka też zamawiała tam komplet na wesele kuzynki i też była zadowolona. Więc polecam.

  4 9 Cytuj
 • 1 lut 2013
  marzena_jak_marzenie napisał/a:

  gość: elena napisał/a:Polecam gorąco krawcową !!! Szyje suknie ślubne na miarę, boskie sukienki na każdą uroczystość, bluzki, żakiety co tylko chcesz:) Sama sprawdziłam na sobie:) Pani ta (z reszta bardzo sympatyczna) mieszka przy ul. 3 Maja jadąc w kierunku Bysiny.(Firma AS moda) po prawej stronie. Polecam raz jeszcze!!!Zgadzam się. Jak chodzi o suknie ślubne to wiem z doświadczenia, że tylko tam. Moja kuzynka tam zamawiała, a potem jeszcze koleżanka z Krakowa. Bo ceny ma niższe niż w myślenickich salonach a szyje takie suknie, za jakie w Krakowie ludzie płacą nawet 3 do 5 tysięcy. Poza tym robi szybko, dobrze doradza i zna się na rzeczy a nie opowiada bzdur żeby coś wcisnąć klientowi. A do jednej sukienki dołożyła jeszcze welon gratis. A ciotka też zamawiała tam komplet na wesele kuzynki i też była zadowolona. Więc polecam.

  I kto jeszcze tam szył, spam jak sie patrzy

  3 6 Cytuj
 • Jakub 2 lut 2013

  Polecam słownik ortograficzny. i panią krawcową w Dobczycach, na ul. Kilińskiego.

  2 2 Cytuj
 • 2 lut 2013

  jeśli chodzi o wymianę zamku w torebce - pan szewc z placu kilińskiego jest the best :-))) uratował mi juz kilka torebek :-))

  2 Cytuj
 • IWONA WARZECHA 4 lut 2013

  WITAM. Z MOJEGO DOŚWIADCZENIA MOGĘ SERDECZNIE POLECIĆ ŚWIETNĄ KRAWCOWĄ MONIKĘ Z LUBNIA. ZAINTERESOWANYM MOGĘ PODAĆ NUMER TELEFONU. POZDRAWIAM.

  1 Cytuj
 • Magda wwww 5 lut 2013

  Witam,szyję suknie ślubne oraz wieczorowe na konkretne wymiary według indywidualnego projektu klientki bądź ze zdjęcia

  1 Cytuj
 • 6 lut 2013

  Magda www czy szyjesz na terenie Myslenic?mogę prosić o kontakt lu zdjęcia?

  Cytuj
 • 7 lut 2013

  Suknie ślubne na miarę po 1200 zł, ze zdjęcia, z rysunku, lub też jeśli chcecie z trzech zrobić jedną. Tanie wzory z wyprzedaży, dodatki zgodnie z życzeniem Drogich Klientek - zapraszamy! Sukienki na drugi dzień także... Kontakt na prywatne życzenie

  3 6 Cytuj
 • 7 mar 2013
  IWONECZKA_111 napisał/a:

  WITAM. Z MOJEGO DOŚWIADCZENIA MOGĘ SERDECZNIE POLECIĆ ŚWIETNĄ KRAWCOWĄ MONIKĘ Z LUBNIA. ZAINTERESOWANYM MOGĘ PODAĆ NUMER TELEFONU. POZDRAWIAM.

  czy można prosić o jakies namiary???

  Cytuj
 • 7 mar 2013

  A ja polecam Salon Ślubny obok zoologicznego.Szyłam sukienki na pierwszy i drugi dzień ślubu. Byłam bardzo zadowolona.

  3 1 Cytuj
 • MAJA PSZCZÓŁKA 8 mar 2013

  W Stróży jest fajniutka krawcowa

  4 Cytuj
 • 12 mar 2013

  Co powiecie o salonie Emilia na Słowackiego? Suknie wyglądają bardzo porządnie, może któraś z Was tam szyła?

  1 1 Cytuj

Odpowiedz